KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Muzyczna Aleja Gwiazd. Grażyna Brodzińska i jej goście

Muzyczna Aleja Gwiazd. Grażyna Brodzińska i jej goście

Grażyna Brodzińska, Marcin Jajkiewicz, Bogdan Kierejsza, Wiesław Prządka, Anna Głogowska

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.88</b> na 5
Średnia ocena: 4.88 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe widowisko, w którym wystąpią wybitne polskie gwiazdy ze świata muzyki, śpiewu i tańca, a wieczór wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki filmowej, musicalowej oraz piosenki ze światowego repertuaru! Artystom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna "Krakowska Młoda Filharmonia" pod dyrekcją Tomasza Chmiela. Widowisko poprowadzi dziennikarz, prezenter radia RMF Classic - Dariusz Stańczuk Podczas koncertu będzie można posłuchać m.in.: "Besame Mucho", "La vien en Rose", "Moon River", "My way", "Can't help falling in love", muzykę z "Ojca Chrzestnego", "Gladiatora", "Upiora w operze", dynamiczne "Libertango" oraz przepiękny walca z filmu "Noce i Dnie". Serdecznie zapraszamy!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
14 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny, elektryzujący koncert. Pani Grażyna, jak zwykle rewelacyjna. Proszę o więcej takich koncertów."
14 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Zdzisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super. "
14 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Pani Grażyna w super kondycji-jednym słowem GWIAZDA. Młodsi soliścirównież super. Koncert wspaniały, muzyka różna. Polecam!"
22 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
jagoda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ładny koncert. Pani Brodzińska to kobieta z klasą zawsze ją podziwiam, a byłam już na niejednym koncercie tej gwiazdy. Mogę mieć tylko zastrzeżenia co do miejsc, balkon to po prostu niewypał . Nie polecam miejsc na balkonie bocznym w Toruniu na Jordankach."
13 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe wydarzenie ! Brodzińska - doskonała ! Pozostali artyści - niesamowici ! Tancerze - porywający, solista - wzruszający, a skrzypek - perfekcja w każdym calu ! Polecam wszystkim ! "
12 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert piękny, Pani Grażyna jak zawsze piękna i skromna... kocham ją i uwielbiam......... tancerze brawoooo... wirtuozeria skrzypkowa super!!!! Jednak zabrakło mi w repertuarze Pani Grażyny jej starych pięknych utworów operetkowych... mam pewien niedosyt...... Dziękuje i pozdrawiam."
8 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! Pani Grażyna Brodzińska w świetnej formie. Do tego piękne wykonania drugiego solisty, cudowne duety, rewelacyjny skrzypek i czarująca para taneczna. A wszystko to do wspaniale wykonanej muzyki granej na żywo przez kilkunastoosobową orkiestrę plus ciekawe aranżacje znanych arii i musicalowych szlagierów. "
8 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byliśmy bardzo zadowoleni-super Pani Grażyna,skrzypek i para taneczna. Polecam."
8 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Mieczysław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert. Gwiazdy super . Na szczególne uznanie zasługuje skrzypek oraz tancerze. Nie zastąpiona P Brodzińska POLECAM."
7 października 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Najbardziej podobali mi się tancerze. W drugiej kolejności wirtuoz skrzypiec. Pani Grażyna Brodzińska wciąż bardziej zachwyca strojami niż swoim śpiewem."
7 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo miło spędzony sobotni wieczór. Artyści światowej klasy! Piękne głosy, wspaniała oprawa instrumentalna i taneczna - polecam!!!"
7 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dla mnie wielkie rozczarowanie .Aleja gwiazd okazała się tylko alejką ,zaproszeni goście to skrzypek,para tancerzy oraz jeden wokalista.Format i atmosfera koncertu z PRL-u.Zupełnym nieporozumieniem były dyskotekowe światła/ często kierowane na widownię/ oraz ryczące głośniki."
7 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Píękny koncert, bardzo miło spędziłam sobotni wieczór. "
7 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo nam się podobało. Piękny występ o czym najlepiej świadczy reakcja publiczności. Pani Grażyna jak zwykle rewelacja, a reszta Artystów dostosowała się do wysokiego poziomu występu."
7 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. p. Brodzińska jak zwykle doskonała. Znakomity skrzypek - wirtuoz!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno