KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Edyta Geppert z zespołem VASIE

Edyta Geppert z zespołem VASIE

Edyta Geppert z zespołem VASIE

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.96</b> na 5
Średnia ocena: 4.96 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Serdecznie zapraszamy na recital znakomitej artystki, wielkiej osobowości scenicznej, niezrównanej Edyty Geppert. Tym razem będą Jej towarzyszyć nie tylko muzycy stale z Nią współpracujący (Piotr Matuszczyk - fortepian, Jerzy Szarecki - trąbka), ale także zespół Vasie: Marcin Maroszek, Bartosz Pydynkowski, Maciej Regulski (akordeon i dwie gitary). Jego skład pozwala artystce wykonywać na estradzie piosenki, które cieszą się wielką popularnością wśród słuchaczy, a do tej pory były znane jedynie z nagrań płytowych. Edyta Geppert jest znana z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród tekstów prezentowanych przez Nią w kunsztownej oprawie muzycznej są te, napisane m.in. przez: Agnieszkę Osiecką, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Koftę, Jacka Cygana czy Magdę Czapińską. Recital z udziałem tak różnorodnego instrumentarium stanowi niepowtarzalną szansę przeżycia emocji, których dostarczają tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści, do których bez wątpienia należy Edyta Geppert - dama polskiej piosenki. Jedna z nielicznych, która z wierności Sztuce i sobie uczyniła wskazanie niezłomne. Żadnych umizgów dla poklasku, ani artystycznych kompromisów. I repertuar dobierany starannie; zresztą Edyta Geppert wnosi ten rodzaj szlachetności, że nawet z piosenki pozornie mniejszych lotów czyni perełkę. Wacław Krupiński, Dziennik Polski, 24 października 2015 r. Edyta Geppert od lat cudownie splata ową zanurzoną w zadumie lirykę, w której niegdyś były nasze lęki i smutki, z żartobliwymi piosenkami, pisanymi dla gwiazd kabaretów przez Hemara. I jest w tym wspaniale przewrotna, zalotna, a jej śmiech uwodzi i czaruje słuchaczy. Zabawnie ogrywa tak siebie, jak i pojawiającego się na estradzie Piotra Loretza. Była w tych piosenkach Edyta Geppert opromieniona, radosna, szczęśliwa.... Wacław Krupiński, Dziennik Polski, 24 października 2015 r. Perfekcyjna w śpiewie, wyczulona na każdy dźwięk, nienaganna w geście - z tym charakterystycznym zanurzeniem dłoni we włosach; to zatrzymana w kadrze tworzonym przez smugę światła, to wirująca w tańcu z temperamentem, przywołującym węgierską domieszkę krwi i czardasze słuchane w młodości... Wielki recital. Wacław Krupiński, Dziennik Polski, 24 października 2015 r. Zespół Vasie: Marcin Maroszek, Bartosz Pydynkowski, Maciej Regulski oraz Piotr Matuszczyk - fortepian Jerzy Szarecki - trąbka. Scenariusz i reżyseria: Piotr Loretz
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
18 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyjątkowa osobowość, więc atmosfera recitalu także wyjątkowa. Profesjonalizm wszystkich artystów współwystępujących. Ogromna kultura i talent prowadzącego Piotra Lorenza. Zaskoczył "Dźwiękowiec" grą na trąbce. A pani Edyta? Doskonała! Zaangażowanie, kontakt z publicznością - to zaszczyt móc uczestniczyć w takiej uczcie ;) "
17 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Eliza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To juz kolejny raz,gdy korzystam z tego sprzedawcy. Nigdy się nie zawiodłam. Portal działa szybko i nie ma się do czego przyczepić. POLECAM!!!!!! No a koncert Edytki znowu był super. Gdyby przypadkiem trafił do niej mój komentarz to pragnę gorąco podziękować za wykonanie ukochanego utworu pt " Los ". Teraz czekam na recital podczas, którego usłyszę na żywo drugi ukochany utwór czyli Modlitwa Francois Villon"
16 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
BEATA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To był wspaniały recital. Cała pozytywna energia Pani Edyty udziela się nam wszystkim , człowiek wychodzi z imprezy lepszy. "
16 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
zofia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert ,miła odsłona p .Edyty, miło spędzony wieczór"
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspanialy koncert, muzyka na najwyzszym poziomie, Pani Edyta cudowna zarowno w,, powaznym" jak i kabaretowym repertuarze, rewelacyjny zespol Vasie. "
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"przepiękny koncert, Pani Edyta jest wspaniałą piosenkarką z fantastycznym głosem. Koncert pod każdym względem udany."
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Tadeusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Poszliśmy na koncert z uwagi ma standardowe przeboje Pani Gepert. Nowe kabaretowe wcielenie nie przemawia do nas"
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było pięknie. Dziękuję Pani Edyto, odkryłam Panią na nowo. Zabrakło mi jednej piosenki :"jaka róża...." Te ucztę mam w sercu na lata. Dziękuję. "
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pani Edyta to niezawodna dostarczycielka wzruszeń i przeżyć estetycznych, w znakomitej formie wokalnej (i tanecznej!), a towarzyszący Jej Panowie to istny miód na serce i uszy! Niestety, marketingowo koncert niedopracowany (ja natrafiłam na info przypadkowo, przeglądając kalendarz imprez) i stąd niepełna sala - wielka szkoda!"
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Celina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety było zbyt cicho ustawiona muzyka. Dopiero pod koniec koncertu ktoś się zorientował i było lepiej. Bardzo dobrze słyszalny wokal za to duży plus. I pytanie : dlaczego na scenie było tak ciemno? Muzycy jakby w totalnym cieniu a pianista jakby grał "po omacku' … oczywiście gra była ok. Zupełnie nie rozumiem tej ciemności która panowała przez większość koncertu. Tak czy siak pięknie - ale za cicho i za ciemno. Szkoda ..."
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Od lat marzyłam, żeby usłyszeć Edytę Geppert na żywo. Moje marzenie się wczoraj spełniło. Kocham Jej piosenki a ich słowa wyrażają to, co myślę i czuję... Dziękuję ! "
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny, klimatyczny koncert. Warto posłuchać piosenek Pani Edyty i przenieść się na trochę w świat muzyki przez duże M. "
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wieczór bardzo miło spędzony. Pani Edyta Geppert z pełnym profesjonalizmem wykonała swoje utwory, a przepiekna barwa głosu była ukojeniem dla duszy. Szacunek również dla Muzyków Pani Edyty którzy z pełnym zaangazowanie wspierali artystke na scenie. Repertuar dobrany tak starannie że nie można było się nudzić. Recital rewelacyjny, polecam melomanom takim jak ja. "
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry występ. "
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cały koncert wspaniały"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno