KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert w 80-tą rocznicę urodzin Anny German

Koncert w 80-tą rocznicę urodzin Anny German

Justyna Reczeniedi, Artur Grudziński

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Największe przeboje Anny German oraz najpiękniejsze duety miłosne na sopran i tenor w wykonaniu solistów: Justyny Reczeniedi i Mikołaja Adamczaka. Artystom towarzyszy zespół w składzie: Artur Grudziński - aranżacje, instrumenty klawiszowe Marcin Riege - aranżacje, instrumenty klawiszowe Marcin Olak - gitara Konrad Kubicki - bas Waldemar Matecki - instrumenty perkusyjne Justyna Reczeniedi - sopran, solistka Warszawskiej Opery Kameralnej, śpiewaczka, skrzypaczka, polonistka, ostatnia uczennica Bogny Sokorskiej "Słowika Warszawy". Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie w klasie prof. Zdzisławy Donat, doktor wokalistyki (Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy), laureatka wielu nagród na konkursach wokalnych (Austria, Polska, Włochy). Nagrała 8 płyt solowych. Na swym koncie ma takie role jak Gilda w" Rigoletto" i Violetta Valery w "Traviacie" Verdiego, Despina i Fiordiligi w "Cosi fantutte" Mozarta, Eugenia w "Il filosofo di Campagna" Galuppiego, Basia w" Krakowiakach i góralach" Kurpińskiego, Adela w "Zemście nietoperza" i in. koncertowała w Japonii, Hiszpanii, Libanie, Austrii, Kanadzie, Niemczech, Grecji, na Węgrzech i Łotwie, spiritus movens "projektów "Co-opera" i "Pamięci Anny German". Mikołaj Adamczak - tenor, solista Teatru Wielkiego w Poznaniu, absolwent Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie prof. Ryszarda Karczykowskiego. W 2008 roku zdobył II Miejsce w kategorii głosów męskich na V Międzynarodowym Konkursie Wokalnym we Vrable na Słowacji, a także został finalistą Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego w Dusznikach Zdroju. Ma w swym dorobku m.in. role: Włodzimierza Leńskiego z opery "Eugeniusz Oniegin" P. Czajkowskiego, Fentona w "Falstaffie" Giuseppe Verdiego, partia Księcia w operze" La Bella dormente nel bosco " Ottorino Respighiego. Występował na wielu prestiżowych festiwalach i koncertach w Polsce, Niemczech, na Łotwie, Słowacji i w Szwajcarii.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
15 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Co za piękny koncert! Jak cudownie brzmią utwory z repertuaru Anny German w wykonaniu Pani Justyny Reczeniedi i Pana Mikołaja Adamczyka tenora opery poznańskiej. Razem stworzyli bardzo,bardzo, bardzo profesjonalny duet a nawet można powiedzieć piękny! Prowadzenie koncertu przez Panią Justynę bardzo nam się podobało, dyskretne,ale merytoryczne i opowiadane piękną polszczyzną a tańce na scenie nie do podrobienia - pasjonujące!"
15 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"piękny koncert:) natomiast organizacyjnie długi czas odebrania nakryć wierzchnich z szatni, pomimo bardzo sprawnej pracy osób:( "
15 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza na bardzo wysokim poziomie,artyści wysokiej klasy."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno