Polska Orkiestra Muzyki Filmowej

Krzysztof Sypek manager Przemysław Wójcik - inspektor Przemysław Pasternak - dyrygent,dyrektor Katar

1
wydarzenie
109
dostępnych biletów
4.83
4,83 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Polska Orkiestra Muzyki Filmowej jest pierwszą i jedyną orkiestrą symfoniczną w Polsce, specjalizującą się w tego typu muzyce. Powstała w 2011 roku z inicjatywy jej obecnego dyrektora i dyrygenta maestro Przemysława Pasternaka. Orkiestra w ciągu kilku lat uczestniczyła w wielu prestiżowych wydarzeniach w całym kraju, takich jak, między innymi: festiwale np. "Misteria Paschalia" czy "Muzyka Lata", obchody dni miast, jubileuszów, świąt kościelnych i państwowych... W orkiestrze grają profesjonalni muzycy oraz znakomici soliści, m. in. Edyta Krzemień (Teatr Muzyczny Roma), Nick Sinckler (znany z polskich programów talent show), Michał "Gashoo" Gasz, Zofia Nowakowska i wielu innych. Muzyka filmowa jest szczególnym gatunkiem muzyki, który nierozerwalnie łączy słuchacza z historiami i obrazami ukazywanymi na ekranie. Budzi ona wiele emocji w słuchaczach, którzy słysząc dany utwór, przenoszą się w wyobraźni w świat stworzony przez reżyserów i aktorów. Niesamowite w niej jest to, że słysząc kilka dźwięków, możemy dostrzec niezwykłe historie, postaci, obrazy i uczucia z nimi związane. Muzyka filmowa łączy w sobie kunszt muzyki klasycznej oraz łatwość odbioru, dzięki czemu jest ona niezwykle atrakcyjna i popularna. Właśnie dlatego naszą specjalnością jest muzyka filmowa, a naszym celem jest przekazać poprzez muzykę emocje i uczucia oraz sprawić, aby każdy koncert był wspaniałym i niezapomnianym wydarzeniem.
20 sierpnia 2017
godz. 19:00
Żywiec w Amfiteatr pod Grojcem
› KONCERT POLSKIEJ ORKIESTRY MUZYKI FILMOWEJ
ceny: 45 PLN
dostępnych: 109 szt.
Komentarze i oceny klientów o Polska Orkiestra Muzyki Filmowej
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

25 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
JOLANTA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! Jesteśmy zachwyceni. "

19 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny, niezapomniany koncert. Do zobaczenia za rok:)"

19 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Coś co pozostaje w człowieku na następny rok.Brawo. Mistrzostwo. Bardzo dziękuję. Na 100% jestem z Wami."

18 lipca 2016
Ocena: 4 na 5
Aleksander oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Umiejętności muzyków i solistów - genialne, to nie podlega żadnej wątpliwości. Jednak repertuar jak na koncert muzyki filmowej - w drugiej części koncertu nie był taki jakiego można by się spodziewać na takim wydarzeniu. Zagrać na jednym koncercie motyw z Pasji i gangnam style jest chyba lekkim przegięciem. "

18 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
Aleksander oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ,od sprzedaży biletów przez dojazd,parking ,ochronę i organizację koncertu po prostu idealne .A muzyka ....CUDO.Dziękuję i proszę o więcej takich imprez."

18 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie potrafię znaleźć słów - przepiękna muzyka i klimat!"

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij