KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Jacek Wójcicki

Jacek Wójcicki

Jacek Wójcicki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.41</b> na 5
Średnia ocena: 4.41 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show. "Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!" Tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziś tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać. Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital. Bierze także udział gościnny w projektach "Nieszpory Ludźmierskie" Jana Kantego Pawluśkiewicza i "Woła nas Pan" Włodzimierza Korcza. Jako aktora (jest absolwentem krakowskiej PWST) widzieliśmy go w takich filmach jak "Lista Schindlera" S.Spielberga, "Ostatni dzwonek" M. Łazarkiewicz, serialach "Dzieci z Doliny Młynów" i "Urwisy z Doliny Młynów" oraz programach TV m.in. w "Kabarecie Olgi Lipińskiej", galach Zbigniewa Górnego itd. Stworzył też niezapomnianą postać Pana Tenorka - bohatera programów dziecięcych TVP.
Jacek Wójcicki - filmy i grafiki
Foto #1 - Jacek Wójcicki
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Walory głosowe pana Wójcickiego super, ale niestety koncert nie adekwatny do aury sylwestrowej, repertuar odpowiedni na inną okoliczność. Czas trwania koncertu; zbyt krótki jak i nastrój mający wprawić widza z radością w Nowy Rok nie adekwatny do ceny. Koncert doskonały na każdy inny dzień lecz w Sylwestra chciałoby się czegoś więcej."
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Alina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza super, mile spędzony czas , jesteśmy bardzo zadowoleni co prawda na wieczór sylwestrowy mógł być ciut inny repertuar "
2 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
BLAŻEJ oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany, spodziewałem się i czego mi brakowało trochę utworów operowych co z pewnością p. Jacek potrafi wykonać"
2 stycznia 2019
Ocena: 1 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert nie był wart tych pieniędzy. Takie "odgrzewane kotlety"-coś na kształt występu dla turnusu wczasów FWP (np. powtarzana fraza "jesteśmy na wczasach"). Pan Jacek Wójcicki-mimo całego szacunku dla jego talentu wokalno-aktorskiego-nie porwał repertuarem sylwestrowym,choć mógłby,znając jego możliwości wokalno-repertuarowe. Ewa Demarczyk na ten szczególny wieczór to słaby wybór. Jestem zawiedziona. "
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Grzegorz Walory głosowe artysty na piątkę, ale zdecydowanie za dużo utworów z lat międzywojennych. Uważam, że w okresie sylwestra z powodu widowni będącej w większości w zbliżonym wieku co artysta, lepiej wypadła by tematyka utworów wybieranych spośród styli muzycznych śpiewanych przebojów przewijających się w ciągu naszego życia. "
1 stycznia 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert... Pan Jacek i jego zespół spisali się na medal! Minus dla organizatora za brak przygotowania jakiejkolwiek scenografii. W wieczór sylwestrowy oczekiwałam czegoś więcej niż czarnej, krzywo powieszonej zasłony jako tła dla artysty. "
1 stycznia 2019
Ocena: 3 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podzielam zdanie moich przedmowcow, oczekiwałam trochę więcej, po prostu jakiejś oprawy sylwestrowej np lampki szampana, wystroju ,w dodatku właściwie nic nie widzialam, tylko słyszałam /taka uroda miejsc z przodu widowni /.Od kilku lat na tego rodzaju imprezy chodziłam do NFM.,porownanie wyszło kiepsko, a ceny biletów porownywalne"
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam tego Artystę na wieczór żegnający Stary Rok. W eleganckim stylu i aranżacji przypomniał widzom przeboje z lat dawnych i jeszcze dawniejszych. Było sentymentalnie i perfekcyjnie wokalnie. Konferansjerkę "zawłaszczył" sam Artysta, zatem obyło się bez żenujących dowcipów prowadzącego. Wtrącenia były inteligentne i błyskotliwe oraz uzupełniające wiedzę o piosenkach. Koncert sprawił ,że w Nowy Rok wkroczyłam w doskonałym nastroju i z uśmiechem w sercu. "
1 stycznia 2019
Ocena: 2 na 5
pl
Stanislawa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ poprawny i interesujacy na kazdy inny dzień roku ale z całą pewnością repertuar nie na wieczór Sylwestrowy. Duze rozczarowanie repertuarem. Wieczór Sylwestrowy rządzi się swoistymi prawami i przygotowujac repertuar dobrze o ty pamietać, zwłaszcza, ze J.Wójcicki ma bardzo duże walory głosowe i bardzo duży dorobek artystyczny. Nieadekwatnie do ceny biletu."
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Izabela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jacek Wójcicki taki jak zawsze, odkąd śledzę Jego karierę, czyli od 30 lat, to znaczy znakomity. Koncert bardzo udany, wciągający do zabawy publiczność. Chciałoby się więcej i dłużej, jednak ze względu na stopień eksploatacji głosu byłoby to zapewne niemożliwe."
1 stycznia 2019
Ocena: 2 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert słaby. Za te pieniądze spodziewałem się jakieś oprawy np.lamki szampana/wina/. Pan Jacek Wójcicki spieszył się bardzo na inną zabawę. Brak spotkania z publicznością i autografów, zdjęć itp. Na taki koncert powinno być więcej utworów operetkowych . Lubię tego Pana ale niestety z kocertu ludzie wychodzili zawiedzeni. "
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Swietny koncert!!!"
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Aurelia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Jacek Wójcicki wzrusza i bawi. Bardzo udany wieczór"
13 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mirosława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przyjemnie spedzony sobotni wieczor."
12 marca 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super,super,super!!!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno