Millennium DOCS Against Film Festival

filmy

0
wydarzeń
0
dostępnych biletów
5
5,00 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Jeden z najważniejszych festiwali filmów dokumentalnych w Europie. To wydarzenie, które kształtuje opinie i inspiruje do głębszej refleksji nad kondycją świata. W 2015 w warszawskiej Kinotece imprezę odwiedziło ponad 40000 widzów, co plasuje festiwal na 3. miejscu pod względem popularności wśród europejskich festiwali filmów dokumentalnych.
Komentarze i oceny klientów o Millennium DOCS Against Film Festival
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

22 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe trzy krótkie filmy.Zrozumiałe w przesłaniu.Byłam z sześcioletnią wnuczką, która jako najlepszy wybrała film "Królowa pszczół".Mądry festiwal dokumentu"

16 maja 2016
Ocena: 5 na 5
Ksawery oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ciekawa tematyka i rzadko podnoszone tematy tworzą wartość projekcji. Dodatkowo klimat pokazów odbiegający od typowej rozrywki masowej. Dziękuję za świetnie spędzony czas i wkład pracy organizatorów."

16 maja 2016
Ocena: 5 na 5
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Hej, dziękuję z całego mojego serduszka, że jesteście, piękni ludzie festiwalu. Tworzycie wspaniałe, poszerzające świadomość okno na świat na wielu ludzi. Trzymajcie się! Żałuję tylko jednego - że nie mogłam się udzielić w tworzeniu festiwalu. Ale może za rok :) "

16 maja 2016
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"OK. Choć spodziewałem się większej głębi prezentowanych materiałów"

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij