KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Moscow City Ballet

Moscow City Ballet

Victor Smirnov-Golovanov, Moscow City Ballet

kategoria
2
wydarzenia
Średnia ocena: <b>4.74</b> na 5
Średnia ocena: 4.74 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Najsłynniejsza rosyjska grupa baletowa ponownie w Polsce! Stało się tradycją, że gdy pierwszy śnieg przyprósza gałęzie drzew, a wieczory robią się coraz dłuższe, Polskę odwiedza grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova - Moscow City Ballet. Zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, również w tym roku zaprezentuje wspaniałe spektakle. Charakterystyczne dla występów Moscow City Ballet są olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć, ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Wrażeń i emocji, jakie wzbudza Moscow City Ballet nie da się opisać - trzeba ich doświadczyć! W ciągu ostatnich lat przedstawienia w Polsce obejrzało ponad 200 tys. osób! Publiczność wychodzi ze spektakli z wypiekami na twarzy, zachwycając się magicznym klimatem przedstawień. Ogromne wrażenie wywołuje talent tancerzy, jak również ich profesjonalizm, który został wypracowany przez lata ciężkich treningów. Godna podziwu wyrazistość ruchów tancerzy w połączeniu z fantastyczną choreografią, pokazują nam jak bardzo Rosjanie kochają balet. Założyciel Moscow City Ballet, Victor Smirnov - Golovanov powiedział kiedyś: To we mnie mieszkają wszyscy bohaterowie baletów; to ja jestem Klarą, Księciem, Królem Myszy... To wszystko żyje we mnie... Być może to jest tajemnica ich ogromnego, międzynarodowego sukcesu. Ten, kto jeszcze nie miał okazji podziwiać talentu grupy lub chciałby ponownie przeżyć te niesamowite chwile. Moscow City Ballet zaprezentuje najsłynniejsze spektakle na świecie: Jezioro Łabędzie, Dziadka do Orzechów oraz Don Kichota.
19 listopada 2019
godz. 19:00

Moscow City Ballet - Dziadek do Orzechów

Ceny biletów:
od 109 do 169 PLN
21 listopada 2019
godz. 19:00

Moscow City Ballet - Śpiąca Królewna

Ceny biletów:
od 99 do 169 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo ładne"
29 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Czesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupno biletów bez żadnych problemów. Świetny pod względem artystycznym i profesjonalnie przygotowany spektakl. Oczywiście, jeszcze lepsze wrażenie byłoby gdyby został on zaprezentowany na scenie teatru, a nie w hali widowiskowo-sportowej. Ale wówczas byłaby mniejsza liczba widzów, wyższe ceny biletów i być może trzeba byłoby jechać do Warszawy albo do ... Moskwy."
29 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jednym słowem: PIĘKNE! "
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
henryk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Siedem gwiazdek… Przedstawienie na wysokim poziomie artystycznym ...więcej takich propozycji kulturalnych,"
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny spektakl, wart obejrzenia. "
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Extra spektakl, polecam."
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny spektakl, wspaniali tancerze, bajeczne kostiumy i muzyka. Jedyny minus to widzowie namiętnie nagrywający widowisko przy pomocy /świecących po oczach sąsiadów / telefonów komórkowych."
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przede wszystkim bilety były prawdzie można było wejść na spektakl. Samo przedstawienie trwało 3 godziny i było niesamowitym przeżyciem. Tancerze na najwyższym poziomie! "
28 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne, wzruszające, olśniewające przedstawienie. Byłam pierwszy raz w życiu na balecie i totalnie zakochałam się w tej dziedzinie sztuki... Chcę jeszcze :)"
27 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Stanisława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wrażenia niesamowite, każdy człowiek powinien chociaż raz w swoim życiu zobaczyć takie widowisko, warte jest to każdych pieniędzy. Tancerze wspaniali, profesjonalizm w każdym geście , kroku ,piruecie. Lek na duszę. Jestem zachwycona zal tylko ,że publiczność koszalińska nie dopisała a goście z głównej płyty wychodzili w trakcie przedstawienia . Smutne to bo to" perły przed wieprze"."
27 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super spektakl, przepiękna choreografia i kostiumy. Warto było to zobaczyć. "
27 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Róża oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny spektakl, spełnienie moich marzeń. Zakup biletów szybko i sprawnie. Gorąco poleca!!!"
27 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Hubert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bardzo sprawnie i bez problemu. Dobrze pokazane gdzie są umiejscowione miejsca. Polecam zakup za pośrednictwem tej witryny. "
27 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ wspaniały,cudowny,niezapomniane wrażenia,piękna muzyka i tancerze "
27 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warto chociaz raz w zyciu to przezyc."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno