KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Moscow City Ballet

Moscow City Ballet

Victor Smirnov-Golovanov, Moscow City Ballet

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>4.69</b> na 5
Średnia ocena: 4.69 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Najsłynniejsza rosyjska grupa baletowa ponownie w Polsce! Stało się tradycją, że gdy pierwszy śnieg przyprósza gałęzie drzew, a wieczory robią się coraz dłuższe, Polskę odwiedza grupa założona przez wybitnego choreografa Victora Smirnova-Golovanova - Moscow City Ballet. Zespół tancerzy klasycznych, cieszący się uznaniem na całym świecie, również w tym roku zaprezentuje wspaniałe spektakle. Charakterystyczne dla występów Moscow City Ballet są olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł i urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć, ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona przeżyciem nawet dla tych, co tańca nie lubią. Wrażeń i emocji, jakie wzbudza Moscow City Ballet nie da się opisać - trzeba ich doświadczyć! W ciągu ostatnich lat przedstawienia w Polsce obejrzało ponad 200 tys. osób! Publiczność wychodzi ze spektakli z wypiekami na twarzy, zachwycając się magicznym klimatem przedstawień. Ogromne wrażenie wywołuje talent tancerzy, jak również ich profesjonalizm, który został wypracowany przez lata ciężkich treningów. Godna podziwu wyrazistość ruchów tancerzy w połączeniu z fantastyczną choreografią, pokazują nam jak bardzo Rosjanie kochają balet. Założyciel Moscow City Ballet, Victor Smirnov - Golovanov powiedział kiedyś: To we mnie mieszkają wszyscy bohaterowie baletów; to ja jestem Klarą, Księciem, Królem Myszy... To wszystko żyje we mnie... Być może to jest tajemnica ich ogromnego, międzynarodowego sukcesu. Ten, kto jeszcze nie miał okazji podziwiać talentu grupy lub chciałby ponownie przeżyć te niesamowite chwile. Moscow City Ballet zaprezentuje najsłynniejsze spektakle na świecie: Jezioro Łabędzie, Dziadka do Orzechów oraz Don Kichota.
26 marca 2019
godz. 19:00

Moscow City Ballet - Jezioro Łabędzie

Ceny biletów:
od 99 do 169 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
14 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu szybko i sprawnie, bez żadnych problemów. Spektakl cudowny, artyści z najwyższej półki! Ale zakłócenia spoza głównej sali oraz rozświetlone wszędzie dookoła napisy "wyjście awaryjne" rozpraszały i przeszkadzały ;/"
10 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zakup biletów i ich realizacja bez problemu. Jeśli chodzi o spektakl - warto choć raz wybrać się na takie przedstawienie- bardzo mi się podobało, choć moim zdaniem realizatorzy powinni przygotować dla gości program występu na jakichś broszurach, wówczas gościom byłoby łatwiej zrozumieć przedstawiane opowieści.."
9 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
BARBARA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bardzo łatwy. Szybka przesyłka, a przedstawienie...bajecznie. Nie sądziłam, że będzie tak pięknie. Minusem był hałas dobiegający z korytarzy hali, jakaś muzyka typu umpapumpa. "
7 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"spektakl na wysokim poziomie. hala sportowa nie służy wrażeniom muzycznym ale jakość wystepu rewelacyjna"
7 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Wioletta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl przepiękny. Gorąco polecam. Zakup biletów bez żadnych problemów."
6 grudnia 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Lidia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artyści na scenie to wirtuozi baletu!!! Niesamowite widowisko!"
6 grudnia 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Orlen Arena Płock. Jedyny minus to dźwięk. Uważam, że jak na spektakl tej klasy nagłośnienie wypadło słabo. Cała reszta bardzo dobra"
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"spektakl był przepiękny a taniec w wykonaniu artystów baletu perfekcyjny "
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny spektakl, gorąco polecam!"
6 grudnia 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Włodzimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko jednak organizacja to jakaś kpina - oglądanie artystów baletowych od pasa w górę nie można nazwać inaczej jak kpiną a na dodatek słabe nagłośnienie które zagłuszane było przez jakieś jęki z siłowni nigdy więcej na tego typu wydarzenie organizowane na hali sportowej "
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Aldona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny balet bardzo dobrzy tancerze. Szkoda ze sala w której występowali była tylko stadionem sportowym - to ma wielki wpływ na odbiór. Kiedy w Płocku doczekamy się sali odpowiedniej. No i nie widziałam aby artystom wychodzącym na zakończenie przedstawienia ktoś podarował kwiaty - to było dla mnie smutne doświadczenie. Może organizatorzy takich wydarzeń baletowych znajda pieniądze na kwiaty dla artystów. To symboliczne ale sympatyczne podziękowanie za piękny taniec i prace. "
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękne przestawienie, aranżacje etc. Miejsca na płycie -wielkie nieporozumienie !"
6 grudnia 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Wioletta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny spektakl, ale hala nie jest dobrym miejscem na tego typu widowisko. Słabe nagłośnienie i w pewnym momencie było słychać muzykę dochodzącą prawdopodobnie z siłowni. "
6 grudnia 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Wiesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały balet, wspaniali artyści, wszystkim polecam. Co do hali sportowej w Płocku wiele do życzenia. Słaba widoczność, kiepskie nagłośnienie, zimno, krzesła fatalne. Tego typu obiekt na taki spektakl, to wg mnie nieporozumienie. Byłem kilka razy w Łodzi w hali sportowej na różnych występach klasy międzynarodowej, zupełnie to inaczej wygląda, pomijając rozmiary obiektu."
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
DANUTA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowisko ,godna podziwu ciężka praca tancerzy oraz chęć zaprezentowania swojego kunsztu w Polsce. Dzięki temu ,że w naszym mieście jest hala sportowa ,mieszkańcy mieli możliwość zasmakować sztuki przez duże "S". W czasach zanikających pewnych wartości jest to bezcenne. Polecam !!!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno