Upiór w Operetce

Upiór w Operetce

2
wydarzenia
1280
dostępnych biletów
4.8
4,80 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Filharmonia Futura, pierwsza w Polsce multimedialna filharmonia, zaprasza na widowisko "Upiór w Operetce" 19 lutego 2017 (niedziela) godz. 18.00 (Karnawał 2017), kino Kijów. Centrum Upiór w Operetce Upiór w Operetce? Tak, operetka podobnie jak opera ma swojego upiora! Nowy spektakl Filharmonii Futura jest skierowany do miłośników tego właśnie gatunku. Operetkowy upiór ma swoje tajemnice, które zdradzi podczas pełnego humoru widowiska, w którym baśniowy świat będzie się przeplatał ze światem realnym. Jego zabawna historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek m.in.: Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański w interpretacjach solistów polskiej sceny operowej z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Spektakl dla całych rodzin, seniorów i dzieci oraz dla wszystkich, którzy kochają Operetkę. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat!
8 grudnia 2017
godz. 14:00
Kraków w Kijów Centrum
› Multimedialne widowisko muzyczne od 6 do 106 lat (m.in. Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański, Kraina Uśmiechu, Noc w Wenecji)
ceny: od 40 do 90 PLN
dostępnych: 643 szt.
10 lutego 2018
godz. 16:00
Rzeszów w Filharmonia Podkarpacka
› Multimedialne widowisko muzyczne od 6 do 106 lat (m.in. Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański, Kraina Uśmiechu, Noc w Wenecji)
ceny: od 40 do 110 PLN
dostępnych: 637 szt.
Komentarze i oceny klientów o Upiór w Operetce
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

18 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko dla miłośników operetki, polecam!:)"

18 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany występ. "

18 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowisko. Polecam każdemu kto kocha muzykę."

18 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Bogusław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo nam się podobał, oczywiście, mnie, jako mężczyźnie najbardziej podobała się pani Sylwia, co za głos! i uroda! Wzięliśmy ze sobą chłopców 10-12 lat, też im się podobało.Duży niedosyt pozostał co do postaci upiora. Zamiast wychodzić z ekranu, powinien znikać, przecież w filmie wszystko jest możliwe, lub wchodzić do jakiejś szafy lub tapczanu. Chłopcy spodziewali się po upiorze znacznie więcej. Pozdrawiam. Bogusław"

18 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Roman oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo przyjemne widowisko -znane melodie niezłe wykonanie. Duzo do zyczenia pozostaje oprawa przedstawienia. Zbyt późne wpuszczenia widzów na widownie - powstal maly bałagan . sam spektakl opóźniony okolo 15 minut i nikt nawet nie powiedzial przepraszam!!."

18 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna impreza, pani Sylwia zrobiła na nas wrażenie swoim wspaniałym głosem. Polecamy wszystkim."

18 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Zenon oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ niecodzienny, warty poznania. Brakowało mi tylko utworu ze sztuki Upiór w Operze"

18 czerwca 2017
Ocena: 5 na 5
Emma oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Naprawdę warto było to zobaczyć, rewelacja. "

11 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Bardzo fajne widowisko, szczególnie skrzypek był niesamowity troszkę brakowało mi dekoracji i atmosfery operetki ale polecam,"

9 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczna impreza. Polecam wszystkim. Organizatorzy powinni bardziej zadbać o sprzęt."

9 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Maria Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko i ciekawe połączenie z "interaktywnym" aktorem.Aczkolwiek brakowało mi typowej operetki,tzn. miejsce w którym odbywa się widowisko ma duży wpływ. Skrzypek powalił nas bardzo,zwłaszcza jak zagrał Taniec z szablami - bombowy.Warto i polecam."

8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"pomysł, wykonanie, profesjonalizm muzyczny - bardzo dobrze. Akustyk - null. Efekty specjalne nie polegają na przejechaniu reflektorem po oczach widzów. Obejrzeć i wyciągnąć wnioski z J. M. Jarre'a"

7 marca 2017
Ocena: 5 na 5
RENATA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajne widowisko, szczególnie skrzypek był niesamowity troszkę brakowało mi dekoracji i atmosfery operetki ale polecam.Renata"

7 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam, bilet kupiłam w prezencie mamie. Zadzwoniła zaraz po koncercie zachwycona! Imprezę oceniła na 6+ za wokal, repertuar, scenografię i ogólne wrażenia artystyczne"

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Widowisko bardzo dobre.Organizacja-porażka.Siedziałem z prawej strony ekranu-1metr nad głową przemieszczał się wysięgnik kamery zasłaniając ekran i artystów.Miałem zepsuty wieczór, czułem się jakby ktoś mi zapłacił żebym tam siedział "

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Znakomity skrzypek. Pięknie śpiewający artyści. Ciekawe aranżacje utworów. Przyjemnie było posłuchać wspaniale wykonanych piosenek."

6 marca 2017
Ocena: 2 na 5
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl ciekawy,ale bardzo niedopracowany. Problemy z dźwiękiem bardzo rzutowały na całości, do tego panowie próbowali to naprawić głośno wszystko komentując ( co było naprawdę słyszalne!). Pod sceną cały czas ktoś przechodził, na ekran wjeżdżał cień kamery, a nierzadko ona cała. Wszystko to bardzo przeszkadzało w odbiorze i rozpraszało.Upiór bardzo kiepsko zrobiony technicznie (grafika!!!!). Wokalistka dwa razy wystąpiła w niedopiętym kostiumie. Pomysł na całość nawet fajny."

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występowały problemy z dźwiękiem, duszno na sali, kolejki przed spektaklem, wpuszczano tuż przed 16:00, sprawy techniczne porażka. Natomiast sam spektakl rewelacyjny, super repertuar i wspaniali wykonawcy."

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Filhamonia, która gorąco polecam, fantastyczni artyści,bardzo podobał mi się Skrzypek, duże brawa dla Maestra, zresztą bisy były...Bawiłam się wspaniale!"

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, nowoczesne wykonanie, szczerze polecam."

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ładne przedstawienie, warto było pójść. Repertuar dobrany pod mój gust, piękne wykonanie, fantastyczny skrzypek. "

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowite przedstawienie, rewelacyjni wykonawcy. Warto było spędzić niedzielne popołudnie na takich doznaniach :)"

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie polecam. Myślałem, że to będzie miało coś wspólnego z Upiorem w Operze ale nic z tych rzeczy. "

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Antoni oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza bardzo udana poza drobnymi problemami z dźwiękiem oraz zdublowanymi numerami biletów."

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Mirosława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cóż dużo pisać, bisy były :) - polecam"

6 marca 2017
Ocena: 3 na 5
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne wydarzenie, ale miejsce tragiczne. Uczestniczyłem wcześniej w Symphonice, która odbywała się w ICE i tam to zrobiło na mnie ogromne wrażenie, chciałem wybrać się jeszcze raz na Symphonice ale jakoś nie widzę tego w Kinie Kijów. Wykonanie jak zawsze bardzo dobre, poza minusem dla dźwiękowców no i sala tragedia, te tłoki, przejścia, kolejki. "

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij