KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Bodo - musical

Bodo - musical

Dariusz Kordek oraz tancerze

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.67</b> na 5
Średnia ocena: 4.67 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Musical Bodo to historia legendarnego polskiego artysty Eugeniusza Bodo, która stała się inspiracją dla reżysera Dariusza Taraszkiewicza do stworzenia przedstawienia, w którym tytułową rolę gra Dariusz Kordek. Spektakl jest utrzymamy w konwencji musicalowej, a jego najważniejszym i najmocniejszym aspektem są niezapomniane przeboje artysty ze słynnymi "Umówiłem się z nią na dziewiątą", "Całuję twoją dłoń madame", czy Już "taki jestem zimny drań na czele". Całość prezentuje nietuzinkowe spojrzenie na życiorys największej gwiazdy kina i teatru okresu międzywojennego. Spektakl ujęty jest w nietypową formę. Z jednej strony przenosimy się na estradę lat 20-tych i 30-tych, pełną piór, cekinów i zalotnych spojrzeń pań o wątpliwej reputacji, a z drugiej mamy wrażenie, że oglądamy film z tamtych czasów z całą paletą charakterystycznych gestów, słów i układów choreograficznych. Do tego swoistego uroku dodają współczesne projekcje multimedialne, stworzone specjalnie na potrzeby spektaklu.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
30 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl zrealizowany w ciekawy sposób, w mojej ocenie nieco za mało śpiewu ale za to stepowanie- rewelacja. I oczywiście Dariusz Kordek jako Bodo- super. Polecam."
29 września 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl Bodo nie podobał mi się. "
29 września 2017
Ocena: 4 na 5
pl
slawomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo przyjemne wydarzenie artystyczne. Polecam, warto."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno