KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Kraków Street Band

Kraków Street Band

Kraków Street Band

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.83</b> na 5
Średnia ocena: 4.83 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się muzyczną wizytówką miasta dla przybyszy z kraju i zagranicy. Uliczne granie z początku miało być tylko sposobem na spędzenie wolnych dni między koncertami, szybko jednak spodobało się publiczności tak bardzo, że zespół od trzech lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, a terminarz tras koncertowych po Polsce i za granicą zapełnia się z rocznym wyprzedzeniem. Trudno się temu dziwić - Muzyka Kraków Street Band urzeka swobodą i pozytywną energią. Gdy w 2014 roku zbierali na debiutancką płytę poprzez kampanię crowdfundingową, w miesiąc zdobyli 170% planowanego budżetu. Dostali się do finału programu Must Be The Music, zdobywając doskonałe opinie jury na każdym kroku. Godnie reprezentowali Polskę największych zagranicznych festiwalach - m.in. Haizetara (Hiszpania), Sziget (Węgry), Ferrara Buskers Festival (Włochy). W corocznej ankiecie czasopisma "Twój Blues" Kraków Street Band uzyskał kolejno tytuły "Odkrycie Roku 2014" i "Zespół Roku 2015". W 2015 roku wydali drugą, wyjątkową płytę - album poświęcony pamięci Jerzego Wójcika pierwszego polskiego artysty wykonującego muzykę bluegrassową. Kompozycje z repertuaru jego zespołu, "Little Ole Opry", nagrane zostały wraz z Krystyną Święcicką - Wójcik i zaproszonymi goścmi z Krakowskiego muzycznego światka. Obecnie muzycy pracują nad trzecią płytą, która oparta będzie głównie na autorskim materiale.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniała energetyczna muzyka , zespół super wiać że robią to co lubią potrafią porwać widzów do wspólnej zabawy brawo"
15 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyjątkowa energia i umiejętności muzyków. Rewelacja!"
12 sierpnia 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zespół super, super, super. I tylko głośnik przy samej głowie nieco ogłuszał."
10 sierpnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super fajny koncert!!! Świetna muzyka i pozytywny klimat. Polecam!"
10 sierpnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było cudownie. Fantastyczny koncert. Sekcja dęta - rewelacja. "
21 sierpnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniała energia! Niesamowita inspiracja! Zespół bawił się równie dobrze, co według mnie, potęgowało pozytywne odczucia słuchaczy. Warto! PS Bardzo ładnie :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno