KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny

Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny

gwiazdy " Mam Talent "

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.5</b> na 5
Średnia ocena: 4.5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Bulle - Ten spektakl oczaruje całą Twoją rodzinę! Niezwykle utalentowane gwiazdy programu Mam Talent zapraszają do magicznego świata niezwykłych emocji, w którym spotkasz małą Bulle poszukującą swojego talentu. Spektakularne połączenie fantastycznego świata z naszym własnym - zamieszkałym przez prawdziwych ludzi z prawdziwymi problemami. Na jej drodze pojawi się nieprzeciętna akrobatka, wyjątkowa tancerka, uzdolniony wokalista, a także jedyny w Polsce Bubble artist! Czy uda się jej odnaleźć swój talent? Niebywała, fantastyczna, delikatna i radosna podróż, podczas której odkrywamy naturę dziecka w każdym z nas! Bezkonkurencyjny spektakl familijny w Polsce!
Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny - filmy i grafiki
Foto #1 - Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny
Foto #2 - Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny
Foto #3 - Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny
Foto #4 - Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny
Foto #5 - Bulle - Zaczarowany Spektakl Rodzinny
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
7 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dziś oglądałam z dziećmi przepiękny spektakl! Wróciliśmy oczarowani śpiewem, akrobacjami, sztuczkami z bańkami i muzyką. Wspaniali wykonawcy. Dzieci zachwycone! Występy pobudzają wyobraźnię i zapadają głęboko w pamięci! Bardzo mili artyści, dostępni nawet do zrobienia z nimi zdjęcia na pamiątkę. Syn chciał koniecznie pamiątkowy kubek i wrócił do domu z czerwonym balonikiem. Było pięknie, bardzo miły wieczór! Dziękujemy!"
7 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Waldemar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"pomysł bardzo fajny lecz scenografia i reżyserka tragedia nieco lepiej w drugiej części było weselej i coś się działo ogólnie słabiutko nie warte przedstawienie ceny biletu - trochę przypominało teatrzyk szkolny"
6 marca 2019
Ocena: 2 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie słabe. Konferansjer nieprzygotowany czytał z kartki podswietlajac tekst ekranem telefonu. Dziecko nie nudziło się ale nie było zbyt zaangażowane w spektakl. Cena za wysoka za tego typu rozrywkę. "
15 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gorąco polecam, piękne przedstawienie. Połączenie trzech różnych występów, wszystkie ciekawe, wręcz niesamowite."
13 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Dagmara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny spektakl. Przedstawienie jest połączeniem koncertu, akrobacji cyrkowych i niesamowitych sztuczek. Coś ciekawego dla każdego: dobrze bawią się dorośli, starsze dzieci i nawet moja 2,5-latka oglądała urzeczona. Brawo!"
13 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajny pomysł, fajna inicjatywa, najważniejsze że inspirują do poświęcenia czasu rodzinie! Brawo Wy!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno