KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Rewia Szlagierów Musicalowych

Rewia Szlagierów Musicalowych

Nicola Palladini, Serena Ottardo

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.7</b> na 5
Średnia ocena: 3.7 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zapraszamy na rewię Kocham cię, BROADWAY nawiązującą do najlepszych tradycji widowisk musicalowych. Nicola Palladini, przy udziale włoskiej aktorki musicalowej Sereny Ottardo, poprowadzi nas przez kilkadziesiąt znanych i cenionych utworów z takich produkcji, jak: Dirty Dancing, Grease, Cabaret, Kiss Me Kate, The Blues Brothers, Jesus Christ Superstar czy Chicago. Repertuar został dobrany tak, by zawarły się w nim utwory, bez których nie wyobrażamy sobie współczesnego musicalu. Wystarczy wspomnieć, tytuły - Mamma Mia, Footloose czy The Rocky Horror Show, aby jasnym stało się, że będzie to spotkanie z muzyką rozrywkową najwyższych lotów, jednocześnie wysmakowaną i wpadającą w ucho, z bogatą aranżacją. Usłyszymy niezapomniane szlagiery All that jazz, Money, Money, wzruszymy przy Beauty and The Beast, zaś do tańca porwą nas nieśmiertelne kawałki Abby. Tłem dla rewii będą unikatowe, specjalnie na tę okazję przygotowane wideoprojekcje. Dodatkowo solistom towarzyszyć będzie zespół wokalny oraz tancerze baletu i orkiestra.
Rewia Szlagierów Musicalowych - filmy i grafiki
Foto #1 - Rewia Szlagierów Musicalowych
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
6 lutego 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Matylda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłam bilet w prezencie i byłam bardzo zawiedziona. Nie spodziewałam się, że nazwa szlagiery będzie tak dosadnie oddawała charakter widowiska. Rozebrane tancerki oprócz przyciągnięcia wzroku nie dodawały występom nic artystycznego. Prowadzący był jak wodzirej na weselu. Najlepszym elementem spektaklu były wyświetlane na rzutniku oryginalne musicale. Wyszliśmy na ostatniej piosence, co nigdy nam się nie zdarzyło. Stanowczo odradzam, szczególnie za takie pieniądze. "
5 lutego 2018
Ocena: 3 na 5
pl
piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"byliśmy w parę osób i jedna opinia się powtarza- AKUSTYKA coś jest nie tak gdy aktor mówi a nie wszystko można zrozumieć siedziałem na środku sali. W ocenie artystycznej trzy gwiazdki taką ocenę stawiam ale DWÓR ARTUSA tym razem mnie zawiódł "
5 lutego 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert ciekawy, ale repertuar mógłby być lżejszy. Nagłośnienie dla osób z dużym niedosłuchem. Mało klimatu z rewii. Było ok, ale zabrakło tego efektu wow."
5 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Swietny koncert.Polecam"
5 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Widowisko bardzo przyjemnie dla ucha i oka. Widz przenosi się choć na chwile do innego świata. Sereny głos inspiruje do wewnętrznych przemyśleć, wspomnień i marzeń...a Prowadzący, zespół oraz dziewczyny-tancerki prezentują widzowi dużą dawkę radości. Polecam bardzo oderwać się choć na moment od codzienności i przenieść się na BROADWAY."
4 lutego 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spodziewałam się lepszego repertuaru. Dużo piosenek było mniej znane a przecież popularnych piosenek musicalowych jest bardzo dużo. Piosenki włoskie w wykonaniu tego artysty były o wiele fajniejsze."
4 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza na wysokim poziomie- wspaniałe utworu w przewspaniałym wykonaniu SUPER"
4 lutego 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Oglądałam rewię siedząc na balkonie. Nagłośnienie niestety fatalne. Słowa prowadzacego i jednocześnie artysty zlewały się. Brakowało mi więcej emocji jak na rewię, bo zbyt mało się działo na scenie- często jeden artysta. Mała gra światłami. Zmieniały się tylko kolory. Trzy dziewczyny tańczące w tle to też trochę mało jak na spektakl o znamionach Rewii. Czuję niedosyt :("
4 lutego 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w porządku, porywał widzów do zabawy. Widać było zaangażowanie wykonawców. Słabiej wypadły prezentacje na ekranie (fragmenty musicali) - szare, nijakie. Może ciekawsze byłyby fotografie z filmów, nie ich fragmenty? Po raz pierwszy w Dworze Artusa wybraliśmy miejsca na balkonie, ale nie sprawdziły się pod względem nagłośnienia, które nie obejmowało należycie tej części sali. Jeszcze - chwilami odnosiło się wrażenie, że p. Palladini trzymał mikrofon zbyt blisko ust, a może to wina miejsca?"
4 lutego 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mimo informacji zawartej w opisie - utworu z Beauty and the Beast nie było... Miały nas porywać nieśmiertelne kawałki Abby, owszem - porwał nas 1 gdyż tylko jeden został zagrany. Wokalnie wysoki poziom, fajne aranżacje, ciekawe wykonania natomiast na litość boską dwuosobowy chór wył niemiłosiernie i gdybym miał się wybrać ponownie to tylko po zapewnieniu że chóru nie będzie... Serrena Ottardo - niesamowity głos, charyzma i przepiękne wykonania. Jesteśmy zadowoleni. Dirty Dancing i Footloose "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno