KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Bogdan Hołownia i Wojciech Pulcyn

Bogdan Hołownia i Wojciech Pulcyn

Bogdan Hołownia, Wojciech Pulcyn

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Wybitny pianista w towarzystwie kontrabasisty Wojciecha Pulcyna zaprezentuje jazzowe interpretacje piosenek, napisanych przez jednego z najwspanialszych polskich kompozytorów: Henryka Warsa. Ten genialny artysta stworzył muzykę do największych klasyków polskiej piosenki. Spod jego pióra wyszły m.in. Umówiłem się z nią na dziewiątą, Ach śpij kochanie, Miłość Ci wszystko wybaczy czy Ach jak przyjemnie. Materiał przygotowany przez Hołownię i Pulcyna jest owocem ich wieloletniej fascynacji twórczością kompozytorów międzywojnia, a toruńska publiczność będzie go mogła usłyszeć po raz pierwszy.
Bogdan Hołownia i Wojciech Pulcyn - filmy i grafiki
Foto #1 - Bogdan Hołownia i Wojciech Pulcyn
Foto #2 - Bogdan Hołownia i Wojciech Pulcyn
Foto #3 - Bogdan Hołownia i Wojciech Pulcyn
Foto #4 - Bogdan Hołownia i Wojciech Pulcyn
Foto #5 - Bogdan Hołownia i Wojciech Pulcyn
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
14 listopada 2013
Ocena: 5 na 5
pl
PINIU oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Obaj panowie, plus klimat Dworu Artusa, tak prawdopodobnie wygląda raj dla wrażliwych muzycznie. Jak zamykałem ślepia (z rozkoszy), widziałem czarnego, podskakującego pianistę z papierosem...takie klimat stworzyć , to wielka sztuka."
12 listopada 2013
Ocena: 5 na 5
pl
Wojtek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert. Bogdan Hołownia jak zawsze na wyżynach. Dziękujemy Panie Bogdanie i do zobaczenia następnym razem."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno