KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Krystyna Durys

Krystyna Durys

Krystyna Durys

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Krystyna Durys to wokalistka jazzowa zafascynowana erą swingu, inspirująca się głównie wykonaniami Elli Fitzgerald. Zdobywczyni Złotej Tarki na 44. Międzynarodowym Old Jazz Meeting w Iławie (2014). We wrześniu 2016 r. wydała swój pierwszy album pt. "Tribute To Ladies Of Jazz", który po zebraniu znakomitych recenzji uzyskał w 2017 roku piątą pozycję w kategorii Polska Płyta Jazzowa Roku 2016 ankiety Jazz Press i został nominowany w kategorii Album Roku 2016 w ankiecie Jazz Top magazynu Jazz Forum. W tym samym roku Krystyna Durys uzyskała drugie miejsce w kategorii Nowa Nadzieja, nominację w kategorii Wokalistka Roku ankiety Jazz Top magazynu Jazz Forum oraz nominację w kategorii Nowa Nadzieja Melomanów Łódzkiego Stowarzyszenia Miłośników Jazzu. Prezentowała materiał ze swojej płyty m.in. na odbywającym się w Indonezji, jednym z największych na świecie festiwali, Java Jazz Festival, Ron King Big Band (USA), a także podczas Baltic Sea Jazz Festival (DK) i Ladies Jazz Festival (PL).
Krystyna Durys - filmy i grafiki
Foto #1 - Krystyna Durys
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupione błyskawicznie, szybki dostęp do pliku."
5 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super impreza, barwa głosu wokalistki mnie powaliła!"
5 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
ANNA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert warty obecności i uwagi. Wokalistka o przepięknym głosie wprowadziła w klimat dawnego swingu, dodadając przy tym cenne informacje o jazzowych artystkach, który utwory wykonywała. Polecam wysłuchania tej artystki i jej bandu"
22 października 2017
Ocena: 5 na 5
pl
TAMARA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To był bardzo miły wieczór w towarzystwie wspaniałej,utalentowanej artystki i jej zespołu.Serdecznie polecam"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno