KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Universe

Universe

Henryk Czich, Wojciech Wesołek, Damian Filipowski, Marek Kopecki, Grzegorz Krzykawski, Marek Jagucki

kategoria
3
wydarzenia
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"UNIVERSE" to legenda... Od debiutu w 1983r., kiedy duet Mirosław Breguła-Henryk Czich podczas XX Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wykonał kultowy utwór "Mr. Lennon" , zespół nieprzerwanie koncertuje, wydaje nowe płyty, jest ciągle obecny na polskiej scenie muzycznej z własnym oryginalnym brzmieniem i niepowtarzalnym repertuarem. W latach 1991-2008 muzycy wydali trzynaście albumów, poczynając od "The Best of Universe" aż po ostatni krążek:"Mijam jak deszcz". Wiele z utworów bezsprzecznie zyskało status przebojów:"Wołanie przez ciszę", "Głupia żaba", "Ty masz to, czego nie mam ja", "Ja, taki fajny gość", "Tacy byliśmy", "Blues na wpół do piątej rano", "Bo to taka piękna miłość". Zespół nagrywał też z najważniejszymi osobistościami sceny muzycznej, jak chociażby śpiewana z Beatą Kozidrak piosenka "Tyle chciałem ci dać". Rok 2008 przyniósł płytę "Mijam jak deszcz", będącą pożegnaniem "Universe" z jego współzałożycielem i wokalistą Mirosławem Bregułą, który odszedł w tragicznych okolicznościach 2 listopada 2007r. Płyta zawiera największe przeboje Zespołu w nowych aranżacjach, a także nowe kompozycje nagrane przez Bregułę na kilka miesięcy przed jego śmiercią, w tym poruszający utwór "Raz wróg, raz brat". Obecnie Zespół tworzy sześciu wykonawców:Henryk Czich - współzałożyciel i obecny lider Zespołu - wokal, instrumenty klawiszowe, Wojciech Wesołek - wokal,gitara, Damian Filipowski - gitara, Marek Kopecki -gitara basowa, Grzegorz Krzykawski - perkusja, Marek Jagucki - instrumenty klawiszowe. Dzień dzisiejszy Universe to niezliczone koncerty w kraju i poza granicami, krajowe i międzynarodowe zloty fanów, którzy zawsze doskonale orientowali się w dorobku i poczynaniach Zespołu, własna internetowa rozgłośnia UNIVERSE, która non stop nadaje przeboje Grupy,i te najbardziej znane, nagradzane na festiwalach, konkursach czy plebiscytach, i te mniej znane szerszej publiczności kompozycje. Liczne nagrania, wywiady telewizyjne i radiowe. Nie bez przyczyny Zespół "Universe" został uhonorowany własną gwiazdą w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu. Podczas obecnej trasy koncertowej z okazji Jubileuszu 35-lecia Zespołu jednym z chętniej przez muzyków wykonywanym utworów jest piosenka "W perły zmienię deszcz"- wszak "UNIVERSE" to prawdziwa Perła Polskiej Muzyki.
1 grudnia 2018
godz. 19:00

Tacy byliśmy...czyli Złote Przeboje Universe

Ceny biletów:
od 45 do 60 PLN
19 stycznia 2019
godz. 19:00

Tacy byliśmy...czyli Złote Przeboje Universe

Ceny biletów:
od 50 do 60 PLN
16 lutego 2019
godz. 19:00

Tacy byliśmy...czyli Złote Przeboje Universe

Ceny biletów:
od 59 do 69 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
17 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dla takich chwil warto żyć! Na koncercie Universe trzeba być, warto czekać, jest pięknie, klimatycznie a chwilami czadowo. "
8 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Tranzakcja przebiegła bez problemów, koncert udany :)."
1 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było super ...atmosfera boska ...polecam:-)"
25 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert!"
24 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super, porywający, ujmujący , rewelacyjny :) Gorąco polecam :)"
23 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"cudowny koncert:) niesamowite przeżycie"
23 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zespół w Świetnej Formie super atmosfera POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
23 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super koncert płacze gdy słucham ich tekstów"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno