KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Kolędy świata

Kolędy świata

Michał Kaczmarek przy akompaniamencie jazzowego bandu

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.41</b> na 5
Średnia ocena: 3.41 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Każdy kto w czasie Świąt Bożego Narodzenia lubi słuchać czy śpiewać nie tylko polskie kolędy ale i znane i uwielbiane na całym świecie christmas songs, ucieszy się na ten koncert. W nadchodzące Święta zapraszamy Państwa na wieczór pełen uśmiechu, wzruszeń i najcieplejszych, świątecznych emocji, na niezwykły i niepowtarzalny koncert Kolęd Świata. W ciekawych miejscach, a więc kościołach i katedrach największych polskich miast odbędzie się koncert, w trakcie którego będzie można usłyszeć takie świąteczne utwory jak między innymi Feliz Navidad, White Christmas, Have Yourself a Merry Little Christmas, Jingle Bells, I'll be home for Christmas. Przy akompaniamencie jazzowego bandu utwory zaprezentują utalentowani wokaliści- gwiazdy telewizyjnych show takich jak "Mam Talent", The Voice of Poland" czy "Bitwa na głosy". Nie zabraknie również najpiękniejszych polskich kolęd, gdzie dodatkowo usłyszymy akompaniament instrumentu klasycznego.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
5 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne spotkanie z kolędami! Polecam"
4 stycznia 2019
Ocena: 3 na 5
pl
Angelika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Naglosnienie srednie slychac bylo tylko trabke. Krotki koncert. Generalnie nie bylo szalu. "
1 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
izabella oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kolędy różnorodne, polskie i anglojęzyczne, pięknie zaśpiewane, z przyjemnością słuchałam i nuciłam te, które znałam."
31 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Moim Rodzicom bardzo spodobał się nasz prezent jakim były bilety na koncert."
29 grudnia 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mankamentem była kiepska jakość dźwięku. Stosunek ceny do jakości - na niekorzyść"
29 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super klimat, piękne głosy wykonawców, gorąco polecam !!!"
29 grudnia 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Jan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Słaba akustyka w katedrze chyba zespół nie ma akustyka."
28 grudnia 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Ireneusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Repertuar fajny, głosy wokalistów bardzo dobre, tylko akustyka niestety była bardzo słaba i mocne światło pogarszały odbiór i nastrój, a szkoda."
28 grudnia 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Stosunek jakości do ceny biletów daleko od "ok" . Koncert w klimacie "przeglądu zespołów muzycznych " mam na myśli klimat oraz poziom. Czyli cena nieadekwatna do jakosci ."
27 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne kolędy i bardzo znane światowe przeboje "okołobożonarodzeniowe". Wokaliści dysponujący pięknymi głosami a zespół muzyczny grający pięknie ale........to wszystko diabli wzięli bo akustyka fatalna, jeden wielki zgiełk, nierozpoznawalne słowa zapowiadającego poszczególne utwory, NIEZAPOMNIANE ZŁE WRAŻENIA"
27 grudnia 2018
Ocena: 1 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był absolutnie fatalny. Bilety nie były sprawdzane, ludzie po poprzedniej mszy zostali w kościele. Nagłośnienie było karygodne, nic nie było słychać. Pomimo zgłaszania uwag do samych koncertujących oraz do organizatorów sytuacja nie uległa zmianie. Nawet pośpiewać nie było można wraz z grającymi, bo 3ci rząd ławek słyszał jedynie niezrozumiałą kakofonię dźwięków. Omijać szerokim łukiem, absolutna strata kasy. Wyszlismy po 20 minutach."
27 grudnia 2018
Ocena: 1 na 5
pl
Karmen oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Totalna PORAZKA!Katastroficzna organizacja!Wstyd dla organizatora.Wejście na koncert było możliwe na chwile przed planowana godz rozpoczęcia.Koncert zaczął sie punktualnie mimo ze przez następne 15 min ludzie jeszcze wchodzili.Panował kompletny haos.Bilety drogie.Cena zupełnie nieadekwatna do jakości.Bardzo duzo ludzi WYSZLO w trakcie koncertu. Fatalne nagłośnienie i akustyka.Sprzedano tyle biletów ile było chętnych do kupna a nie zadbano o jakość.Organizator powinien zwrócić pieniądze za bilety"
27 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dużo można mieć zastrzeżeń do organizacji koncertu, bardzo słabe nagłośnienie, opóźnienie o kwadrans, chaos na widowni, koncert nie spełnił moich nadziei na piękne wykonanie naszych narodowych kolęd, byłem mocno rozczarowany. 1-na gwiazdka tylko."
27 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Skandal! Koncert przeniesiono, chyba z powodu dużego zainteresowania, do większego kościoła. Prawdopodobnie nie sprawdzono przed koncertem nagłośnienia, tak że w dalszych nieco rzędach słyszalność była żadna ( pogłos, dudnienie, instrumenty zagłuszające "solistów" ). Absolutny chaos przy wejściu, brak kontroli biletów. Nastawione na tłuczenie kasy żałosne zakończenie Świąt."
27 grudnia 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Malgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fajny. Ale bilet przeplacony bo ludzie siedzieli gdzie chcieli i nie bylo zadnej informacji na zewnatrz kosciola organizacja do kitu"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno