KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Iwan - carski syn

Iwan - carski syn

Autor: Władimir Masłow, Reżyseria: Konrad Szachnowski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Sztuka oparta na motywach baśni rosyjskich. Z carskiego ogrodu giną jabłka, które słyną z urody i smaku na całym świecie. Zrozpaczony Car chce wysłać jednego ze swoich trzech synów na poszukiwania Żar-Ptaka, który okrada ogród. W drogę postanawia wyruszyć najmłodszy syn - Iwan. Podczas podróży przeżywa wiele pasjonujących i mądrych przygód. Opowieść o przyjaźni, miłości i walce ze złem. Bajka w inteligentny sposób żongluje znanymi motywami z baśni, które nabierają nowego znaczenia, bawią i jednocześnie zaskakują.
Iwan - carski syn - filmy i grafiki
Foto #1 - Iwan - carski syn
Foto #2 - Iwan - carski syn
Foto #3 - Iwan - carski syn
Foto #4 - Iwan - carski syn
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
17 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo pracowicie przygotowany spektakl, bardzo ciekawe rozwiązanie. Głosy aktorów super! Jestem pod wrażeniem. Polecam. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno