KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
BIERKI Marcina Szczygielskiego - spektakl multimedialny

BIERKI Marcina Szczygielskiego - spektakl multimedialny

Olga Borys, Jan Hrynkiewicz, Loretta Cichowicz, Elżbieta Zajko, Robert Ratuszny

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Anna jest niezbyt lubianą przez uczniów nauczycielką historii. Nie zależy jej na poprawie tych relacji, skupiona jest na sobie i na prowadzącym donikąd romansie z nauczycielem wuefu. Paweł to uczeń ostatniej klasy liceum, wychowany w prostej, konserwatywnej rodzinie. Problem pojawia się wtedy, gdy kieruje swoje uczucia do tego samego nauczyciela wuefu. I w tym momencie zaczyna się tragikomedia omyłek... Splątany łańcuch wydarzeń łączy ich losy i wpływa na życie obojga. Jak to zwykle u Szczygielskiego bywa- trudne tematy podane są w lekkiej, chwilami zabawnej formie, a wybuchy śmiechu przeplatają się z momentami ściskającego gardło wzruszenia. W historię Anny i Pawła zaczynają być uwikłani kolejni bohaterowie. Aśka Kapustnicka przyjaciółka Pawła, nowoczesna blogerka modowa, matka Pawła- typowa Matka-Polka popełniająca mnóstwo błędów wychowawczych i Piołun- młody, zapalczywy "rewolucjonista" szkolny. W spektaklu pojawiają się sekwencje multimedialne, dzięki którym szóstym bohaterem spektaklu staje się miasto Łódź, w którym rozgrywa się ta zaskakująca i przejmująca opowieść. Obsada: Anna - Olga Borys Matka - Loretta Cichowicz Paweł - Jan Hrynkiewicz, Kapustnicka - Elżbieta Zajko, Piołun - Robert Ratuszny Ojciec Anny - Cezary Szczygielski (w projekcjach) Kucharczyk - Maciej Kowalewski (w projekcjach) Dziewczyna z bojówki - Anna Paliga (w projekcjach) Małgosia - Luiza Zawało (w projekcjach) - Stanisław Kurek, Adam Besztak, Adrian Basta (w projekcjach) - Karol Nowiński, Michał Fronc, Kamil Wesołowski, Hubert Kowalczys (w projekcjach) reżyseria: Maciej Kowalewski scenografia: Anna Brodnicka muzyka: Gabriel Kowalewski reżyseria projekcji filmowych: Zofia Kowalewska fotografie w projekcjach filmowych: Monika Kryszczyńska kostiumy: Joanna Snopek zdjęcia w projekcjach filmowych: Tomasz Wierzbicki, Michał Wydrzyński produkcja: To Jest To - Wojciech Majchrzak
BIERKI Marcina Szczygielskiego - spektakl multimedialny - filmy i grafiki
Foto #1 - BIERKI Marcina Szczygielskiego - spektakl multimedialny
Foto #2 - BIERKI Marcina Szczygielskiego - spektakl multimedialny
Foto #3 - BIERKI Marcina Szczygielskiego - spektakl multimedialny
Foto #4 - BIERKI Marcina Szczygielskiego - spektakl multimedialny
Foto #5 - BIERKI Marcina Szczygielskiego - spektakl multimedialny
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 maja 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dominika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Serdecznie polecam"
24 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Lidia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ważny spektakl, poruszający aktualne tematy dzisiejszego życia: samotność, odrzucenie przez otoczenie, brak zaufania nawet w rodzinie. Bardzo dobrze zagrany - i przez aktorów, i przez studentów. Gratulacje dla młodego kompozytora za doskonałe tło muzyczne! Wspaniały projekt - jest nad czym zastanowić się i nie tylko młodzieży. Szczere gratulacje dla realizatorów. "
24 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Sławomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Intrygujący temat, bardzo ciekawa i nowoczesna forma spektaklu, projekcje filmowe wplecione w grę aktorów. Zdecydowanie polecam."
19 kwietnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl godny polecenia, mistrzowskie połączenie klasycznej gry aktorskiej z multimedialnymi wstawkami. Na największą uwagę zasługują młodzi aktorzy i choć jak to u Szczygielskiego jest bohaterowie są przerysowani nasza aktorska młodzież doskonale daje sobie radę z tym wyzwaniem. Spektakl nie jest długi, natężenie emocjonalne sprawia, że już po godzinie człowiek jest pełen przemyśleń. Gratulację za pomysł aby wykorzystać ten spektakl do edukowania młodzieży szkolnej."
26 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ciekawy temat i świetna gra aktorska. Zdecydowanie polecam!"
25 lutego 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny spektakl! POLECAM"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno