KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Czy jest na sali lekarz?

Czy jest na sali lekarz?

Jacek Fedorowicz / Tadeusz Ross, Dariusz Gnatowski / Andrzej Zaborski, Piotr Pręgowski / Sylwester Maciejewski, Tomasz Stockinger, Viola Arlak, Alicja Kwiatkowska

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.05</b> na 5
Średnia ocena: 3.05 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Szalona, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień, komedio-farsa, będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego, co dzieje się w tzw. "służbie zdrowia". Nieudolni, skorumpowani lekarze, brak lekarstw, szpitalny nieład, terminy badań sięgające nieskończoności, biurokracja, chamstwo i ogólny brak kompetencji. Szpital nadaje się w zasadzie do zamknięcia. Personel szpitala przez cały czas w napięciu oczekuje wizyty komornika. Kiedy ten wreszcie się zjawia, no ale w tym miejscu właśnie, musimy już zaciągnąć zasłonę tajemnicy, w nadziei, że widz przychodząc na spektakl, z ciekawości sam ją sobie odsłoni. W komedii jest również wątek miłosny, a nawet dwa, jest rywalizacja między lekarzami, jest nieoczekiwany zwrot akcji, który wszystko wywraca do góry nogami, jest też nawet ?Hamlet? w amatorskim wykonaniu szpitalnego personelu. Całość jest przepleciona, łatwo wpadającymi w ucho, piosenkami oraz śmiesznymi dialogami, które sprawiają, że publiczność szybko odnajduje i konfrontuje swoje własne doświadczenia, które zdążyła zdobyć w kontaktach z naszym, stojącym na głowie, systemem lecznictwa. Dwie godziny dobrej zabawy. To trzeba zobaczyć!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 grudnia 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety żenujący spektakl. Szkoda czasu i pieniędzy. Treść jak i żarty na bardzo niskim poziomie. "
25 listopada 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Vik oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Scenariusz żenujący, ze wstydem słuchałem dialogów. Jedynym co stanowiło wartość tego spektaklu to bardzo dobra obsada aktorska. Aktorzy robili co mogli, ażeby ratować ten kiepski scenariusz, który"
24 listopada 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka kiepska. Scenariusz kiczowaty. Kilka udanych gagów i scen (w drugiej odsłonie) nie uratowały przedstawienia. Ogólne wrażenie lipa. "
24 listopada 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Zinka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Beznadzieja, wstyd mi było przed koleżankami, że z okazji ich imienin zaprosiłam je na coś takiego. Z zażenowaniem patrzyłam na to, co dzieje się na scenie. Nic śmiesznego, poziom mniej niż zero. Dziwię sie aktorom, że zgodzili się w czymś takim zagrać, choć w tym konkretnym spektaklu nie grał "pierwszy garnitur" obsady. Wysokie ceny biletów niczym nie uzasadnione! W teatrze Słowackiego byłam ostatnio na "Arszeniku i starych koronkach" za 35 zł, a obsada doborowa i inne odczucia artystyczne. "
24 listopada 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Masakra jakaś, szkoda było tyle pieniędzy za taką lipę. Półtorej godziny bezsensownego siedzenia. Nie polecam."
17 listopada 2014
Ocena: 3 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl bez rewelacji, jednakże było dużo śmiechu i to było fajne zakończenie weekendu."
17 listopada 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Lipa... szkoda słów na komentarz. Scenariusz poniżej poziomu."
7 kwietnia 2014
Ocena: 3 na 5
pl
paulina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Komedia bez rewelacji, być może dlatego, że oddaje polskie realia w służbie zdrowia. Pani Genia zdecydowanie ratuje całą sztukę."
4 kwietnia 2014
Ocena: 4 na 5
pl
beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Obsada dobra,teksty średniawe,ale bawiłam się przednio,bo w świetnym towarzystwie!"
11 marca 2014
Ocena: 4 na 5
pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dość dobra komedia mało śmieszna lecz za to bardzo realna , obsada aktorska bardzo dobra "Polecam to przedstawienie głównie urzędnikom NFZ""
10 marca 2014
Ocena: 1 na 5
pl
Rozczarowany oceniając napisał(a) dodatkowo:
"DNO!!! Absolutna żenada i kompromitacja! Śmiać mogą się tylko Ci, którzy zrobili kasę na tej miernocie! Kto napisał te pozytywne komentarze - trochę godności. Proszę poczytać neutralne fora (tam jest miażdżąca krytyka tego gniotu)."
10 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super zabawa, obsada rewelacja!!!!"
9 marca 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo fajny spektakl"
27 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
pl
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetna komedia, aktorzy pierwsza klasa, absurd polskij słuzby zdrowia w całej okazałości, któ miał z nią do czynienia zrozumie, że to nie zawsze tylo żarty, Polecam!"
22 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
pl
basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Swietna zabawa, ,smiechu po pachy, obsada gwiazdorska "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno