KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Franz Lehar Wesoła Wdówka

Franz Lehar Wesoła Wdówka

ZESPÓŁ KAMERALNY, SOLIŚCI POLSKIEJ SCENY OPERETKOWEJ , TANCERZE NARDOWEGO TEATRU OPERETKI W TARNOPOLU

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.25</b> na 5
Średnia ocena: 4.25 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehara, operetka, której wszystkie arie i pieśni to niezaprzeczalne światowe przeboje. ...Wiadomość o przyjeździe do Paryża, bogatej i pięknej wdowy po bankierze wstrząsa mieszańcami. Aby zatrzymać majątek w księstwie zostaje uknuta intryga, która zakłada wydanie za mąż Hanny Glawarii za rodaka... Jednak, nie wszystko biegnie po myśli spiskujących... Produkcja Wojciecha Mrozka z udziałem solistów i tancerzy Operetki Śląskiej, oraz solistów sceny krakowskiej, wrocławskiej i warszawskiej. Bogata scenografia, doskonałe kostiumy oraz zabawne libretto uzupełniają całość tego arcydzieła sztuki operetkowej. Przyjazne widowisko dostarcza kilku godzin rozrywki i przyjemności wszystkim melomanom. Wielbiciele muzyki Lehára będą mogli posłuchać jego pięknych melodii i bawić się licznymi perypetiami. Wiecznie młoda, tryskająca radością i humorem operetka o miłości, zdradzie małżeńskiej i odpowiedzialności. Historia owiana niepowtarzalną atmosferą paryskich kabaretów oraz nieskrępowanych zabaw sali balowej. Franciszek Lehar stworzył jedną z najlepszych partytur w historii operetki. Niemal wszystkie utwory stały się światowymi przebojami: Ach, kobietki, Pieśń o Willi czy cudowny walc, nucony pod każdą długością geograficzną Usta milczą, dusza śpiewa. Operetka pełna intryg i wpadek przyciąga widzów dużą dawką dobrego humoru, bogactwem strojów oraz potęgą orkiestry i głosów artystów scen operowych. Wesoła Wdówka" to ponadczasowa opowieść - zapewnia doskonałą rozrywkę od początku... aż po szczęśliwe zakończenie.
Franz Lehar Wesoła Wdówka - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
22 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zadowolona z transakcji na KUP Bilecik.Pierwszy raz korzystałam z tej strony i jestem zaskoczona jak sprawnie udało mi się zakupić bilety.Wszystkie moje prośby zostały spełnione.Pozdrawiam pracowników KB."
21 października 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warunki lokalowe nieciekawe. Ale przedstawienie ciekawe , aktorzy elastyczni i profesjonalni. Poszlabym jeszcze raz. "
21 października 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Zofia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"'Wesoła wdówka'to cudowna,lekka operetka...W Puławach przedstawiona została w Hali Sportowej w zastępstwie remontowanego Domu Chemika.Wprawdzie akustyka tego pomieszczenia nie jest najlepsza i miejsca siedzące też nie najwygodniejsze ale jestem pełna podziwu dla aktorów,którzy zaprezentowali się, w takich warunkach,bez zarzutu.I ludzie,którzy tam przybyli ,być może, do dużej sali koncertowej by nie poszli...tutaj było spontanicznie ,swojsko ze wspaniałą atmosferą."
1 października 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było fajnie Myślę że na takie przedstawienie za mała scenaAle aktorzy dali radę"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno