Goran Karan

Goran Karan

0
wydarzeń
0
dostępnych biletów
5
5,00 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Goran Karan "Serce Dalmacji" - to wielokrotnie nagradzany artysta, uczestnik Eurowizji, juror chorwackiej edycji programu Idol. Jego przeboje "Ostani", "Aniele" czy "Splitski Tango" znane są w całej Polsce. Charyzmatyczny głos tego artysty przeniesie nas w świat ciepłego Adriatyku, skąpanego w dalmackim słońcu!
Komentarze i oceny klientów o Goran Karan
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

19 maja 2016
Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert. Jestem zachwycona !!!!"

9 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
ALINA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert, wspaniały i niepowtarzalny głos Gorana Karana! Przemiła atmosfera na widowni. Polecam wszystkie następne koncerty bo warto usłyszeć i widzieć Gorana "na żywo"."

6 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super! to chyba wszystko!"

5 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To moje trzecie spotkanie z Goranem jak zawsze cudowne wrażenia podziw dla tego talentu. Śpiewaj nam Goranie do końca świata i jeden dzień dłużej Bardzo Cię kochamy i Twoich koncertów w Polsce czekamy i do Szczecina zapraszamy."

4 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Goran Karan występując na koncercie urodzinowym swoim głosem roztopił niejedno serce. Jest to człowiek, który szanuje publiczność i kocha śpiew. Mimo długiego koncertu bisował jeszcze wiele razy, wykazując się profesjonalizmem. Słowa uznania należą się także organizatorom koncertu, a przede wszystkim menagerowi - Panu Krzysztofowi Szwedowi. "

4 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały artysta, wspaniały koncert. Warto posłuchać i zobaczyć Gorana Karana "na żywo"."

4 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert, zresztą jak wszystkie wcześniejsze, na których byłam do tej pory! Nie da się opisać wzruszeń jakie dostarczył artysta."

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artysta śpiewający duszą!!! To już szósty koncert Gorana. Za każdym razem słucham z wielkimi emocjami. Mogę tylko polecić i zachęcić. Pozdrawiam !"

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Henryka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Urodzinowy koncert Gorana ,wczoraj w Rudzie Śląskiej to miód na serce i duszę."

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Jaworska oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Komentarz??? Nie da się opisać emocji i wzruszeń jakie dstarczył nam Goran. Byłam na 4 Jego koncertach, ten przebił WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!"

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super, atmosfera jeszcze lepsza, i pełne zaskoczenie szampan dla wszystkich, jak to na urodzinach, I ja tam byłam i szampan piłam. zważywszy , że przyjechałam z Legnicy i po koncercie wracałam, a muzyka w duszy ciagle grała, "

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Aneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był fantastyczny! Bardzo dobrze zorganizowany. A Goran wspaniały!"

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Lidia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert, zresztą jak wszystkie wcześniejsze, na których byłam do tej pory! Polecam bardzo"

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"F A N T A S T Y C Z N I E naprawdę brak słów koncert w Rudzie Śląskiej a okazji urodzin Gorana 3 godziny szaleństwa S U P E R . 100 LAT zaśpiewane jeszcze przez publiczność życzenia i lampka szampana dla każdego od GORANA"

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Weronika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super, wspaniała atmosfera, wspaniały głos!"

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kocham, kocham . TALENT "

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Johanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kocham gorana niesamowity glos super"

3 kwietnia 2016
Ocena: 5 na 5
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyjątkowy koncert, niepowtarzalny głos "

24 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Tego artystę odkryłam przypadkowo w internecie od razu mnie zainteresował jego cudowny tenorowy głos i wspaniałe wykonanie utworów poprostu oczarował mnie . Ma talent dany od Boga. Cudowny ciepły człowiek wspaniały kontakt z publicznością Polecam Jego koncerty wszystkim wrażliwym osobom kochającym muzykę operetkową i i nie tylko. Koncert w Bydgoszczy 19 kwietnia 2015 r to super wieczór . wspaniałe przeżycie . miód dla duszy.Moim marzeniem jest pójść na koncert tego artysty w Szczecinie."

22 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był wspaniały,świetny głos tenorowy i siła głosu,wykonanie utworów rewelacyjne.Sam artysta bardzo skromny. Bawiłam się wyśmienicie tak jak i reszta publiczności. Czekam na następny koncert,bo uczestnictwo w nim,to zupełnie inne,piękniejsze doznania niż słuchanie jego nagrań na CD."

21 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert Gorana w Ostrowie to miód na moje serce. Koncert był super a Goran jest boski. Taki talent muzyczny rodzi się raz na 100 lat. Uwielbiam słuchać jego tenorowego głosu, a tym bardziej na żywo. Życzę mu zdrowia i wielu, wielu tras koncertowych. "

21 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To Goran Karan był dla mnie inspiracją do nauczenia sie języka chorwackiego. Znam wiele tekstów piosenek na pamięć. Koncert wspaniały. Jestem zachwycona.Czekam na następny.. Może we Wrocławiu? Veliki pozdrav. Vidimo se. "

20 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
Tessa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert Gorana Karana super.Uczta dla uszu i duszy.Sam artysta wspaniały i ciepły człowiek.Podziwiam go za osobowość. Żałuję tylko, że kinoteatr Adria nie dał właściwej oprawy takiemu koncertowi, no i pożałował bukietu kwiatów dla tak wielkiego artysty."

20 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SUPER WYSTĘP GORANA w Bydgoszczy"

20 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
3City oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super. Występ bardzo dobry. Super kontakt z publicznością. Ale... Organizowanie występów tej klasy artysty(ów) w takim miejscu (mam na myśli kinoteatr Adria) jest głębokim nieporozumieniem. Najpierw ktoś powinien zweryfikować miejsce a potem zapraszać na występ. Zwiększa to tylko mój podziw dla Gorana."

20 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
Ilona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"19 kwietnia wraz z mężem i dwiema córkami mieliśmy zaszczyt wysłuchać koncertu Gorana Karana w Bydgoszczy. Każdy z nas przeżywał to spotkanie na swój indywidualny sposób.Mojemu mężowi niezwykle świeciły się oczy z radości owych doznań, córeczki nie przypuszczały że można tak długo i głośno śpiewać, no a ja w końcu byłam w swoim świecie. Piękne to doznanie...Na koniec były uściski dłoni, autografy,ach... SUPER!!!"

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij