KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Show Szalonych Naukowców

Show Szalonych Naukowców

Edukacyjne Show dla dzieci 7-12 lat

kategoria
2
wydarzenia
Średnia ocena: <b>3.89</b> na 5
Średnia ocena: 3.89 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Barwne widowisko o naukowych perypetiach niezwykłych bohaterów: Człowieka-Robaka, Igreka, Niny i Profesora Trauta. Szaleni Naukowcy to emocjonujący pokaz eksperymentów z różnych dziedzin wiedzy, podczas którego młodzi widzowie zobaczą spektakularne doświadczenia chemiczne, poznają zasady rządzące planetami i znajdą odpowiedzi na nurtujące pytania naukowe. Podróż do fascynującego świata kolorowych probówek, buchającej piany, pośród menzurek czy magnesów odkryje nowe pasje i będzie fantastyczną, zapamiętaną na długie lata przygodą. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod edukacyjnych i pełne humoru widowisko, które nie tylko zachwyci kreatywnym wykonaniem, ale z pewnością rozbudzi wyobraźnię każdego młodego naukowca! Ponieważ spektakl ma charakter rozrywkowy, to - choć tłumaczymy widzom zasady realizacji każdego z eksperymentów - nie zagłębiamy się w szczegółowe wyjaśnienia fizyki i chemii. W programie znalazły się m.in.: Szalona Piana: Reakcja egzotermiczna rozkładu nadtlenku wodoru z towarzyszeniem piany. Bardzo wyrazisty eksperyment, któremu towarzyszą setki litrów kolorowej piany! Ciekły azot: Szereg eksperymentów wykazujących właściwości ciekłego azotu i innych gazów. Zmniejszenie i zwiększenie objętości, szybkie zamrażanie znajomych przedmiotów oraz substancji. Mgła na stole i ogromny wybuch azotowy to tylko niektóre z atrakcji! Cewki Tesli: Szereg eksperymentów z niezwykle rzadko spotykanymi urządzeniami, generującymi wysokiej częstotliwości wyładowania elektryczne (zamek błyskawiczny). Jonizacja gazów i ich blask. Przesyłanie energii na odległość, pojęcie błyskawicy. Człowiek jako antena emitera. Zmiana koloru absolutorium z pomocą jonów chemicznych soli. Kolorowa plazma w zamkniętych przestrzeniach. Theremin (instrument muzyczny, na którym graj się bez dotyku): Pierwszy muzyczny elektroinstrument (1918 rok). Historia, zasada działania, prezentacja gry na instrumencie. Pokaz lazerów. Czas trwania: 70 minut
30 maja 2019
godz. 18:30

Show Szalonych Naukowców, czyli edukacyjne show dla dzieci 7-12 lat

Ceny biletów:
od 30 do 60 PLN
31 maja 2019
godz. 18:30

Show Szalonych Naukowców, czyli edukacyjne show dla dzieci 7-12 lat

Ceny biletów:
od 25 do 55 PLN
Show Szalonych Naukowców - filmy i grafiki
Foto #1 - Show Szalonych Naukowców
Foto #2 - Show Szalonych Naukowców
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
28 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Karol oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pierwsza połowa występu nudna później się trochę rozkręciło, ale mój synek lat 7 wyszedł zadowolony"
26 listopada 2018
Ocena: 1 na 5
pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo słabe,"aktorzy"z akcentem zza wschodniej granicy byli momentami nie do zrozumienia.Muzyka zdecydowanie za głosna,wyszłymy z córką (12 lat)przed czasem totalnie rozczarowane poziomem "przedsięwzięcia"."
26 listopada 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Aktorzy zdaje się zza wschodniej granicy. Były momenty, że brakowało wyraźnej wymowy po polsku. Doświadczenia takie sobie, można by trochę bardziej współpracować z publicznością. "
25 listopada 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cena w Lublinie za bilet bardzo duża w stosunku do tego co zobaczyliśmy, muzyka głośna, denerwująca. Poziom show niski i rozczarowujacy"
25 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Alina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"6 letni syn był zadowolony."
24 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dzieciaki na trybunach szalały. Z naszej trójki najlepiej bawiło się najmłodsze, ale i starsze dały ocenę 9/10 punktów. To było wyjście dla nich, więc nawet jak okiem starego zgoszkniałego tetryka znalazłbym pewnie niedociągnięcia, to spokojnie ten show mogę polecić komuś kto ma pociechy w wieku od 4 do 14 lat!"
23 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam na przedstawieniu s 9 letnim synem. Super zabawa i trochę nauki. Wesołe i muzyczne przedstawienie. Bardzo się synkowi podobało."
23 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem z jedenastoletnim synem. Podobało się bardzo, szczególnie wspólna zabawa. Szkoda tylko, że nie tłumaczono skąd biorą się pokazywane efekty. Musiałem tłumaczyć dziecku jak to co oglądał powstaje. Niektórzy narzekają na kiepski język polski i zaciąganie z ukraińskiego ale przecież nikt nie broni "polskim naukowcom" zrobić takie show. Wszystkim należą się duże brawa bo przynajmniej chcą coś zrobić i robi, a nie tylko narzekają. Jeżeli jeszcze raz będzie taka impreza z pewnością pójdziemy."
21 listopada 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam z dwoma dziewczynkami, 8 i 9 lat. Podobał nam się ten występ, było dużo interakcji, bardzo śmieszny scenariusz, dobrze zagrany, ciekawe efekty eksperymentów. Dość mało merytorycznie, ale dla efektu zainteresowania i świetnej zabawy to nie przeszkadzało. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno