KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora

Koncert - Osiecka, Młynarski, Przybora

Osiecka, Młynarski, Przybora

kategoria
2
wydarzenia
Średnia ocena: <b>4.69</b> na 5
Średnia ocena: 4.69 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Wyjątkowy koncert o którym tak pisze pomysłodawca, reżyser i prowadzący wydarzenie, Andrzej Strzelecki: Z Jeremim Przyborą, Agnieszką Osiecką i Wojtkiem Młynarskim miałem zaszczyt wielokrotnie współpracować. Byli moimi mistrzami. Od nich uczyłem się piosenki. Jako pedagog w Akademii Teatralnej miałem przyjemność uczyć Katarzynę Dąbrowską, Natalię Sikorę i Marcina Januszkiewicza. Ten koncert jest artystycznym spotkaniem moich duchowych nauczycieli z moimi prawdziwymi uczniami. Najlepsi w swoim pokoleniu, młodzi aktorzy-wokaliści wykonają w nim piękne piosenki autorów w interpretacjach, które swą jakością i klasą dorównują tym wybitnym twórcom tekstów. Gośćmi koncertu będą: mój przyjaciel - Zbyszek Zamachowski (Piotrek Machalica) i dwójka moich najnowszych "odkryć" - Magda Andres i Robert Mróz (Mikołaj Kłosiewicz).
16 września 2019
godz. 19:00

Osiecka, Młynarski, Przybora

Ceny biletów:
od 75 do 125 PLN
26 listopada 2019
godz. 19:00

Kocert Osiecka, Młynarski, Przybora

Ceny biletów:
od 90 do 150 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
12 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka przez duże SZ polecam gorąco."
21 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Iweta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mile spędzony wieczór. Młodzi artyści, którzy na swój piękny sposób wykonują piosenki znane lub mniej znane genialnych polskich twórców :)"
19 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miło spędzony wieczór. Koncert godny polecenia. "
18 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert. Osiecka, Młynarski i Przybora - klasyka, która broni się sama plus piękne wykonanie młodych ale już wytrawnych wykonawców. Godne polecenia."
17 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo miło spędzony wieczór z młodymi artystami i słowem Strzeleckiego prezentujący twórczość Wielkiej Trójki - Osiecka, Młynarski, Przybora = warto"
5 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny powrót do przeszłości... Wrażenie na mnie zrobił Marcin Januszkiewicz!Polecam, tym co jeszcze nie uczestniczyli w koncercie."
5 lutego 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Zdzisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fajny ale bez fajerwerków. Tak to wydarzenie zaistniało w moich odczuciach. Fatalne oświetlenie rażące w oczy."
4 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert piękny , prowadzący Andrzej Strzelecki -fantastyczny, szyk i klasa w połączeniu z wiedza i humorem. 2 godziny minęły w mgnieniu oka. Wszyscy wykonawcy świetni, mi osobiście szczególnie w serce zapadli Katarzyna Dąbrowska i Marcin Januszewski. Oby więcej takich koncertów w Bydgoszczy."
4 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Wiesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super wydarzenie Perfekcyjnie przygotowany koncert. Artyści wspaniali."
4 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wzruszający, nostalgiczny, przenoszący w zupełnie inny świat, choć na chwilę. Artyści rewelacyjni, jestem pod wielkim wrażeniem!"
22 stycznia 2019
Ocena: 1 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byliśmy na koncercie w Jordankach.Nie do końca koncert spełnił oczekiwania. Wybrane utwory w smutnych aranżacjach. Nie przyszliśmy na "zaduszki"ale na koncert autorów setek ciekawych utworów a zaserwowano nam smutny przekaz. Jeżeli ktoś na koncercie chce się smucić to proszę bardzo."
21 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały spektakl, prowadzący pełen humoru, głosy młodzieży wspaniałe, świetne wykonanie. "
21 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety, nie mogę przyłączyć się do tych entuzjastycznych wypowiedzi. Widownia składała się w większości z osób "50 z dużym plusem", do których - jak się wydaje także na podstawie konferansjerki (nota bene za długiej, z żałosnymi chwilami dowcipami) - adresowany był koncert. Natomiast aranżacje i wykonanie (z wyjątkiem p. Zamachowskiego) wyraźnie miały innego adresata: osoby z młodszych pokoleń, które trzeba jakoś zainteresować twórczością tych "prehistorycznych" autorów. Totalny zawód!!! "
21 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne miejsce, cudowne utwory i rewelacyjne wykonanie!!!!!!!!!!"
21 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Grazyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wszystko było suuuper,koncert znakomity,obsługa imprezy również,nawet jedzenie w tutejszej restauracji bardzo dobre polecam "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno