KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Róże Orientu - Wielka Gala Tańca Orientalnego

Róże Orientu - Wielka Gala Tańca Orientalnego

Studium Wokalno-Aktorskie, Patrycja Runo

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Wielka Gala Tańca Orientalnego to niezwykłe, ponad dwugodzinne show podczas którego będzie można zobaczyć pokazy tańców orientalnych, cygańskich, flamenco i bollywood w wykonaniu 60 artystów! Gala Róże Orientu to wyjątkowa i jedyna taka okazja w roku by zobaczyć w taniec orientalny oraz tańce cygańskie w wykonaniu znakomitych polskich artystek znanych i cenionych nie tylko w samej Polsce ale i poza granicami naszego kraju! W gali Róż Orientu wystąpią artystki i zespoły różnych miast Polski a w tym oczywiście z Białegostoku! Na scenie pojawią się też słuchacze II roku Studium Wokalno-Aktorskiego "Szkoła Talentów" w Białymstoku. Nowością w tym roku będzie specjalny występ wykonaniu Patrycji Runo- gwiazdy muzyki cygańskiej! Piękne kobiety, wspaniałe solistki i zespoły, barwne kostiumy i niezwykła muzyka- wszystko to w ten wieczór
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
19 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok, polecam"
11 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Lucyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Szybko sprawnie , bez problemów.Gorąco polecam"
10 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne kolorowe widowisko. Zmysłowe, energetyzujące tańce. Widać po artystkach, że to pasjonatki tego co robią. Polecam dla każdej kobiety, w każdym wieku. jedna uwaga: można było wprowadzić krótką, 10min przerwę. "
10 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowisko . Jak zwykle było na co popatrzeć i podziwiać."
10 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja!"
9 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksander oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobre przedstawienie. Piękne tancerki, barwne stroje, muzyka i te przygotowanie taneczne. Coś wspaniałego. 2,5 godziny rewelacyjnego show. Ponad 60 artystów. Gorąco polecam."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno