KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Noworoczna Strauss Gala z szampanem

Noworoczna Strauss Gala z szampanem

Ewa Lopocz, Kamil Roch Karolczuk, Aleksander Kruczek, Michał Czaplicki

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Koncert Strauss Gala odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków... Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najznakomitsze melodie muzycznego króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama. Zabrzmią duety wszech czasów: "Usta milczą, dusza śpiewa" "Co się dzieje, oszaleję", "W rytm walczyka", "Myszko, to była piękna noc", wspaniałe arie: "Aria ze śmiechem", popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: "Brunetki, blondynki" oraz duety musicalowe, a to wszystko podane na najwyższym poziomie. Gala cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem, za sprawą porywających solistów, ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: "Zemsta Nietoperza", "Księżniczka Czardasza", "Wesoła Wdówka", "Baron Cygański", "Wiedeńska krew", "My Fair Lady" czy "Upiór w Operze". Śpiewakom towarzyszy wspaniały, Kameralny Zespół Straussowski, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego. Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania. Zapraszamy do wspólnego muzykowania. Do zobaczenia i usłyszenia.
Noworoczna Strauss Gala z szampanem - filmy i grafiki
Foto #1 - Noworoczna Strauss Gala z szampanem
Foto #2 - Noworoczna Strauss Gala z szampanem
Foto #3 - Noworoczna Strauss Gala z szampanem
Foto #4 - Noworoczna Strauss Gala z szampanem
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
10 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pięknie,profesjonalnie,porywająco,wzruszająco,dziękuję za wspaniałe chwile."
7 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Kazimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowna impreza. Polecam"
6 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"cudownie super impreza i wykonawcy byli z nami dzięki Kamil"
6 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Kornelia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam. Impreza udana, pomimo opóźnienia w rozpoczęciu koncertu. Świetni artyści i instrumenaliści, wspaniała muzyka, cudowna podróż w świat operetki i musicalu."
6 stycznia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ na wysokim poziomie. Piękne wykonanie utworów przez solistów, oraz osób akompaniujących. Brakowało mi z koleżanką w scenerii pary tanecznej lub rzuconego na tło może filmu z osobami poruszający się w takt melodii (ale to tylko taka moja dygresja). troszkę niedopracowana obsługa w szatni. Dziękuję"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno