KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Pościelówy - Koncert Natalii Piotrowskiej i Macieja Pawlaka

Pościelówy - Koncert Natalii Piotrowskiej i Macieja Pawlaka

Natalia Piotrowska i Maciej Pawlak

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zapraszamy Państwa na niezwykły koncert znanych i lubianych artystów musicalowych młodego pokolenia. Natalia Piotrowska i Maciej Pawlak zaprezentują Państwu wiele fantastycznych utworów o miłości w klimatycznych aranżacjach. Na koncercie nie zabraknie takich utworów, jak: "True colors" czy też "Underneath your clothes", których mogą Państwo posłuchać w ich wykonaniu w serwisie Youtube. Serdecznie zapraszamy!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
1 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo klimatyczny. Piękne wykonanie nastrojowych utworów. Natalia i Maciej to dwa mega głosy!"
31 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
KrzysztofGłowien oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Obowiązkowa pozycja dla miłośników musicali, pięknego żeńskiego wokalu oraz pięknej jak nowy dywan wokalistki. Fajne, kameralne i przytulne miejsce. Siedziałem w pierwszym rzędzie a nie100 metrów od sceny za kolumną dorycką czy jońską. Jedyne czego mi brakowało to więcej polskich pozycji w repertuarze. Kto wie może za rok ktoś wreszcie zaśpiewa "Jesteś blisko mnie"Piaska i Kukulskiej. Rok temu było trochę lepiej. Ale taki performans za tak małe pieniądze to okazja jakiej nie możecie przegapić. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno