KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
One Puzyr Show

One Puzyr Show

One Puzyr Show

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
One Puzyr Show to moja osobista przestrzeń do odjebywania dziwnych rzeczy na scenie. Przez godzinę puszczam lejce i staram się rozbawić Was na wszystkie znane i nieznane mi sposoby. Będą niesprawdzone żarty, wymyślane na poczekaniu piosenki i hektolitry improwizacji. Sam nie wiem czego powinniście się spodziewać, więc mogę Was jedynie poprosić byście wyposażyli się w otwarte głowy i chęć współtworzenia tego widowiska.
27 maja 2019
godz. 20:00

One Puzyr Show #3

Ceny biletów:
od 10 PLN
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
18 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjne show, świetny klimat, piosenki w wykonaniu Puzyra nie do przebicia:)! Miejscówka mega klimatyczna, jedynie żałuję, że nie zjadłem burgerka z OMNOM. Więc spodziewajcie się niebawem na kolejne One Puzyr Show. Polecam wszystkim."
18 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo polecam tego pana! "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno