KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Koncert dla Kory

Koncert dla Kory

Zespół instrumentalny, soliści i chór

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Poprzez organizację tego przedsięwzięcia chcielibyśmy uczcić pamięć nieżyjącej już wokalistki zespołu Maanam - Olgi Jackowskiej, a jednocześnie przekazać wartość jej muzyki szerszej grupie odbiorców. Celem imprezy jest również zaangażowanie w realizację muzyków obecnie mieszkających w naszym regionie lub z niego wywodzących się. Naszym zamierzeniem jest również zaproszenie do przedsięwzięcia Chóru Nauczycielskiego "Akord" z Mielca, pod dyrekcją dr hab. Grzegorza Oliwy.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
20 maja 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Dawid oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyjątkowy koncert, mnóstwo serca i pracy ze strony wykonawców, wspaniała atmosfera, takie inicjatywy warto sprawdzać i polecać"
18 maja 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany koncert"
16 maja 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert suuuper,pełny profesjonalizm, pełne oddanie i zaangarzowanie wykonawców,solistki super, chór super, orkiestra super, dzięki Jolu,pozdrawiam i polecam"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno