KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie

Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie

Grzegorz Kordek

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3.84</b> na 5
Średnia ocena: 3.84 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie. Dlaczego podejście "na wesoło"? Z jednej prostej przyczyny: do przezwyciężenia męskich zastrzeżeń do seansu. Bądźmy szczerzy, seminaria czy szkolenia na temat związku nie są pierwszą rzeczą, o której myśli facet kiedy zastanawia się nad miłym i zabawnym spędzeniem wieczoru. Wiemy, że to kobiety są zazwyczaj o wiele bardziej otwarte na przedyskutowanie problemów małżeńskich niż ich małżonkowie. Po seansie mężczyzna i kobieta mają odczucie wspaniałej zabawy, wiele refleksji na temat ich relacji, ale przede wszystkim zestaw gotowych przepisów, by tchnąć świeżość w ich związek.
Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie - filmy i grafiki
Foto #1 - Prosto o Kobiecie, Żartem o Facecie
Foto #2
Foto #3
Foto #4
Foto #5
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Lucyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Generalnie miło spędzony wieczór. Można się pośmiać. Minusem było ciągłe nawoływanie "dajcie brawo jak się zgadzacie", po setnym razie zaczęło być irytujące. Mimo tego polecam."
28 listopada 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Była to swego rodzaju grupowa terapia małżeńska, jednak dla par z długim stażem. Teraz relacje w związkach wyglądają trochę inaczej, duzo generalizacji i stereotypów na temat zachowania kobiet i męzczyzn w związkach a czasami role przecież sie odwracają. Mozna było w paru miejscach uśmiechnąć się ale szału nie było."
13 września 2018
Ocena: 1 na 5
pl
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miał być żartobliwy show a była terapia małżeńska. Bilety kupione jako prezent na rocznicę ślubu okazały się niewypałem "
3 września 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Humorystyczne show, można było fajnie się pobawić i milo spędzić czas. Uważam że taka forma przekazu z udziałem widowni jest bardzo fajna."
27 czerwca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo mi się podobało. Zabawna forma przedstawienia relacji między kobieta a mężczyzna ale z dość wyraźnymi wskazówkami i czasam z dosadnym nazwaniem rzeczy po imieniu. Polecam dla każdej pary. "
25 czerwca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Michalina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajny show, wraz z partnerem mogliśmy się pośmiać i miło spędzić wieczór. Osobiście polecam."
24 czerwca 2018
Ocena: 1 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Chyba nie tego oczekiwałam. Poziom przekazu momentami mniej niż średni. Zmuszanie na siłę widzów do uczestnictwa i wyrażania swoich opinii - męczące i denerwujące. Dla mnie strata czasu i na pewno pieniędzy."
10 marca 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety spektakl był na średnim poziomie. Próba dotarcia do widza trochę na siłę poprzez ciągłe nawoływanie "dajcie brawo jak się zgadzacie". Co nie ukrywam było w pewnym momencie męczące. Na pewno nie poszedłbym na kolejny spektakl tego Pana."
9 marca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miło spędzony wieczór w Dzień Kobiet. Cześć rzeczy - owszem pokrywa się z rzeczywistością, ale niektóre to czarna magia, która najprawdopodobniej znajduje odzwierciedlenie w innych związkach. Niestety niektóre elementy występu pokrywają się z filmami zamieszczonymi w internecie - nawet sprzed kilku lat. "
6 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Stand-up odbieram pozytywnie, zabrałam ze sobą partnera i oboje się pośmialiśmy. Miło spędzony wieczór, polecam. Tylko miejsca dla widowni trochę mało, bo po pół godzinie zrobiło się odrobinę ciut za ciepło przy takiej liczbie osób."
4 grudnia 2017
Ocena: 1 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Portal kupbilecik. jak zawsze na 6 + ! Co do występu- spodziewałam się czegoś więcej... Nie do końca mi się podobało, ale to moja opinia."
2 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie polecam osobom, które spodziewają się kabaretu lub poważnych informacji psychologicznych. Doceniam pomysł prowadzącego na szerzenie idei porozumiewania się między płciami, ale prowadzący nie jest autorytetem w dziedzinie psychologii, po prostu przeczytał kilka książek (ja również), nie ma natomiast charyzmy kompensującej brak profesjonalnej wiedzy. Chwilami było żenująco, "dawaliśmy" z mężem brawa, bo było nam żal człowieka."
1 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ok"
30 listopada 2017
Ocena: 1 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W zyciu nie widziałyśmy czegoś bardziej żenującego a było nas trzy"
30 listopada 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ciekawe przedstawienie z humorem :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno