Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko

Raperzy z całej polski!

0
wydarzeń
0
dostępnych biletów
Średnia ocena: 4.5
4,50 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Mazury Hip Hop Festiwal jest najstarszym i jedynym polskim festiwalem muzyki hip-hop realizowanym z tak wielkim rozmachem. Jego historia sięga 2002 roku, co sprawia że stał się najstarszą i kultową imprezą hip hopową dla kilku pokoleń festiwalowiczów. Pierwsza edycja była jednodniowa, kolejnych sześć dwudniowych,a od 2010 roku festiwal trwa 3 dni. Od wielu lat nazywany jest "Świętem polskiego hip hopu" i obchodzą go festiwalowicze z całej Polski,a także zza granicy, którzy coraz chętniej przyjeżdżają do Giżycka. Olbrzymią popularność MHHF zdobył nie tylko dzięki długoletniej tradycji koncertowej, ale też dzięki magii miejsca, w którym impreza się odbywa - stara pruska Twierdza Boyen. Początek sierpnia, sam środek wakacji, piękne, dzikie Mazury i amfiteatr "z duszą". Nic nie dorówna takiemu klimatowi wakacyjnemu i festiwalowemu. Od 2013 roku MHHF wprowadził swoje autorskie, jedyne branżowe i niezależne nagrody "Złote Felgi". Pierwsza za całokształt twórczości trafiła do DonGuralesko. Od 2014 roku wspólnie z fanami i mediami będziemy wybierali najlepszych artystów w kilku kategoriach.
Komentarze i oceny klientów o Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

23 lipca 2017
Ocena: 5 na 5
Kamil oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super polecam każdemu!"

27 lipca 2016
Ocena: 4 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Super! Polecam wybrać się na ten festiwal każdemu. Jedyne do czego można się przyczepić to sprzedawcy piwa, którzy nie lali 0,4l nawet jak się zwróciło im uwagę!"

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij