Zespół Pieśni i Tańca - Śląsk

Zespół Pieśni i Tańca

1
wydarzenie
44
dostępnych biletów
4.93
4,93 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Droga do dzisiejszej wielkości Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" rozpoczęła się 1 lipca 1953 roku. Stanisław Hadyna wraz z Elwirą Kamińską stworzyli solidne podstawy współczesnego kunsztu artystycznego zespołu. ZPiT "Śląsk" jest zespołem artystycznym o ogromnych możliwościach wykonawczych, występującym nie tylko na wielkich światowych scenach, lecz także w miejscowościach na co dzień pozbawionych dostępu do wartościowych propozycji kulturalnych. "Śląsk" odwiedził 44 kraje na pięciu kontynentach. Zespół dał ponad 7 tysięcy koncertów dla około 25 milionów widzów. Jego ponad stuosobowy skład artystyczny obejmuje chór, balet i orkiestrę. Obecnie w repertuarze Zespołu znajduje się kilkanaście różnorodnych form artystycznych - od wielkich widowisk przynoszących barwną i dynamiczną panoramę folkloru wszystkich regionów kraju, poprzez wielce efektowne koncerty edukacyjne, aż po prezentacje muzyki klasycznej i sakralnej. Za swoją działalność Zespół "Śląska" był wielokrotnie nagradzany i nominowany m.in. do nagrody Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" ? TOTUS 2008, w kategorii "Osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej". Klasa wykonawcza "Śląska" zyskuje uznanie innych narodów, jest także wspaniałym spoiwem kraju z Polonią rozsianą po wszystkich zakątkach świata. Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny to jedna z najlepiej rozpoznawanych polskich marek artystycznych.
16 grudnia 2017
godz. 19:00
Rzeszów w Filharmonia Podkarpacka
› Zespół ŚLĄSK - koncert galowy
ceny: 120 PLN
dostępnych: 44 szt.
Komentarze i oceny klientów o Zespół Pieśni i Tańca - Śląsk
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

28 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ piękny,widowiskowy.Zmiana repertuaru powinna jednak zapewnić konferansjera.Polecam"

18 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ wspaniały, choć mógłby być lepszy. Skoro już Zespół Śląsk postanowił nagle zmienić repertuar z powodu wyjazdu do USA to mógłby chociaż zaktualizować plan występów aby każdy widz wiedział jaki obecnie region świata prezentują, niestetety zabrakło takiej informacji. Skoro nastąpiła zmiana planu występu aby oszczędzić ważniejszych tancerzy oraz piękniejsze stroje dla Amerykanów jak np. krakowskie czy lubelskie to chociaż mogli wprowadzić konferansjera, który by zapowiadał poszczególne tańce."

15 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniałe widowisko polecam "

15 marca 2017
Ocena: 3 na 5
Klaudia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zawiedziona brakiem jakiejkolwiek orkiestry, kapeli, wszystkie podkłady puszczone z płyty. Czy tak ciężko porządnie zorganizować to, tym bardziej w Filharmonii Bałtyckiej? Co do występu, jestem pod wrażeniem techniki tancerzy. Chór bronił całe widowisko i wspaniale śpiewał. "

14 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Mirosława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zadowolona z występu. Uważam, że przydałyby się ( szczególnie dla młodszej widowni) napisy z nazwą tańczonych i śpiewanych utworów. Przy obecnej technice napisy rzucone na tylną np.ścianę sceny."

14 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany. Choreografia wspaniała i nawet na tej niewielkiej scenie można było wykonać koncert w takiej wielkiej obstawie. Bardzo mam podobał się koncert."

13 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Przepiękne widowisko. Jestem zachwycona. Czekam na więcej.Dziękuję i polecam. "

13 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Lidia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"TO JEST KLASA "

13 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"KONCER-WSPANIAŁY!!!!!!!!!!!!!!,CHOĆ BRAKOWAŁO MI 'SRARZYKA" I KILKU INNYCH UTWORÓW Z DAWNYCH NLAT. Tańce ?- brakuje słów, aby wypowiedzieć zachwyt nad kunsztem i profesjonalizmem ARTYSÓW. Zorba- do powtórki- nie zapamiętałam wszystkigo.Ondraszek nawet w nocy odtwarzał mój mózg.WSPANIALE!!!!!!!!!!!!!!! KIEDY PONOWNY WYSTĘP? W drodze powrotnej ,obowiązkowo przez Szczecin i OBOWIĄZKOWO KONCERT-to moje życzenie- pozdrawiam- Teresa"

13 marca 2017
Ocena: 5 na 5
mariola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zespół ŚLĄSK - pełen profesjonalizm, klasa. Ale nie na te salę (Filharmonia na Ołowiance). Scena za mała na tak duży zespół. Koszmarny układ sceny, w wykonawcy śpiewali t kłaniali się tylko części, która siedziała w sektorze A1. A szkoda bo inni tez płacili za bielty Brak kontaktu z publicznością. Brak konferansjera też obniżył poziom widowiska. "

13 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Super występ!"

13 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękne widowisko. Jestem zachwycona. Czekam na więcej.Dziękuję i polecam. Każdy powinien TO zobaczyć."

12 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Izabela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super, super, super! Niedawno, 12.11.2016 r., byłyśmy z córcią na Mazowszu. Podobało się. Natomiast po koncercie Śląska wspomnienia pozostaną na długo! Córka uczy się w szkole baletowej i po wczorajszym występie nabrała zapewne dystansu do tańca ludowego."

12 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pełen profesjonalizm. Aż miło było popatrzeć i posłuchać. Serdecznie polecam. Gdy będę miała możliwość skorzystam jeszcze raz z tak pięknego występu."

12 marca 2017
Ocena: 5 na 5
krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wystep wspaniały, przepiekne stroje zarówno nasze polskie, jaki z innych krajów. Zachwycona byłam wykonaniem oryginalnej Zorby w greckich strojach, a w końcowej części koncertu pełne ekspresji, porywające góralskie tańce... Polecam koncert. Jeśli miałabym jakieś uwagi, to- jak dla mnie- trochę mało śpiewu i brak choćby króciutkich informacji o tancach innych narodów, bo nie wszyscy są znawcami i niekoniecznie byli zorientowani, skąd pochodzą prezentowane tańce. "

12 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przepiękny występ! Jestem zachwycona wspaniałym widowiskiem."

12 marca 2017
Ocena: 5 na 5
anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"super polecam"

12 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ na bardzo wysokim poziomie - śpiew, tańce, piękne stroje. Rozczarowała mnie pierwsza część w której zaprezentowano obcą kulturę. Mamy tak wiele do pokazania naszej, polskiej, że nie musimy umizgiwać się do Norwegów, Francuzów, Włochów itp. Więcej nie zakupię biletów na występ zanim nie poznam szczegółów programu. "

11 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dynamicznie, kolorowo,profesjonalnie. Cudne stroje, piękne głosy, chociaż coś było nie tak chyba z nagłośnieniem. Przyjemne przeżycie kulturalne w piątkowy wieczór. Warto zobaczyć zespół Śląsk"

11 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ bardzo się podobał, polecam."

11 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ Zespołu Śląsk godny polecenia. Pięknie ułożony program zawierający pieśni i tańce z całej Europy. Bardzo bogate stroje i perfekcyjne wykonanie pieśni i układów tanecznych przez artystów zachwyciły publiczność. Było na co popatrzeć i posłuchać . Wrażenia do zapamiętania."

11 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowisko, niesamowite wrażenia. Gorąco polecam nawet tym, którzy zbytnio nie fascynują się ludową muzyką- wrażenia gwarantowane i dla ucha i dla oka. Dziękuję!!!"

13 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
Renata 2 oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Każdemu, kto kocha polską kulturę, nuci czasem ludowe melodie, podziwia piękno ludowych strojów, przytupuję w rytm oberka, krakowiaka lub innego regionalnego polskiego tańca- gorąco polecam przepiękne widowisko taneczno- muzyczne zespołu ,,Śląsk". Jest to uczta dla oka i ucha! Dziękuję!"

9 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super występ.polecam serdecznie "

8 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
Lucyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne widowisko. Profesjonalizm Zespolu Sląsk z najwyższej półki, wspaniale stroje, różnorodny i ciekawy repertuar. Popieram uwagi dotyczące braku programu czy krótkiej zapowiedzi - większość byla dosc łatwa do odgadniecia, ale 2 prezentacje folkloru innych krajow byly dla mnie zagadka. Poza tym nie do konca podobalo mi sie naglosnienie - zwlaszcza przy wysokich tonach nie mozna bylo zrozumiec tekstu spiewanych przez chor utworow, z solistami bylo lepiej. Ale w sumie - wiecej takich imprez. "

7 lutego 2017
Ocena: 5 na 5
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny występ. Zespół z wielką klasą. Brak programu lub osoby wprowadzającej w poszczególne tańce różnych narodów, choć większość do odgadnięcia"

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij