KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Wyślij ponownie swój bilet elektroniczny
Aby wysłać ponownie zagubione lub niedostarczone bilety elektroniczne, należy w poniższych polach wpisać poprawny numer (ID) zamówienia oraz podać prawidłowy adres mailowy - taki sam na jaki składane było zamówienie. Jeżeli wprowadzone dane będą zgodne z zapisanymi w bazie informacjami to kopia biletów elektronicznych zostanie automatycznie przesłana na podany adres mailowy. UWAGA! Nie ma możliwości wygenerowania duplikatów dla zabezpieczonych biletów tradycyjnych (nabytych w punktach sprzedaży lub wysyłanych pocztą i kurierem).
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Pobierz ze strony swój bilet elektroniczny
Aby pobrać ponownie zagubione lub niedostarczone bilety elektroniczne, należy w poniższych polach wpisać poprawny numer (ID) zamówienia oraz podać prawidłowe hasło - takie same jakie zostało wygenerowane po złożeniu zamówienia. Jeżeli wprowadzone dane będą zgodne z zapisanymi w bazie informacjami to udostępniony zostanie przycisk do pobrania kopi biletów elektronicznych. Link jest ważny tylko przez jedną godzinę od momentu jego wygenerowania. UWAGA! Nie ma możliwości wygenerowania duplikatów dla zabezpieczonych biletów tradycyjnych (nabytych w punktach sprzedaży lub wysyłanych pocztą i kurierem).
Numer zamówienia:
Hasło zamówienia:
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno