Upiór w Operetce

Multimedialne widowisko muzyczne od 6 do 106 lat (m.in. Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański, Kraina Uśmiechu, Noc w Wenecji)

25 lutego 2017 o godz. 19:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 25 lutego 2017 o godz. 18:00
Filharmonia Podkarpacka
ul. Fryderyka Szopena 30, Rzeszów - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.77 na 5
Ceny biletów: od 70 do 90 PLN
Dostępność biletów: 9 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Filharmonia Futura zaprasza na rodzinne widowisko multimedialne "Upiór w Operetce ". Tak, operetka podobnie jak opera ma swojego upiora! Nowy spektakl Filharmonii Futura jest skierowany do miłośników tego właśnie gatunku. Operetkowy upiór ma swoje tajemnice, które zdradzi podczas pełnego humoru widowiska, w którym baśniowy świat będzie się przeplatał ze światem realnym. Jego zabawna historia stanie się pretekstem do zaprezentowania najpiękniejszych fragmentów z operetek m.in.: Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka, Hrabina Marica, Baron Cygański, Kraina Uśmiechu, Noc w Wenecji w interpretacjach solistów polskiej sceny operowej z towarzyszeniem orkiestry Filharmonii Futura. Jak zawsze w widowiskach FF wykorzystane zostaną nowoczesne technologie, w tym barwne wizualizacje, współczesne aranżacje i zaskakujące rozwiązania sceniczne. Spektakl dla całych rodzin, seniorów i dzieci oraz dla wszystkich, którzy kochają Operetkę. Wspaniała zabawa dla widzów od 6 do 106 lat! Scenariusz, reżyseria, kierownictwo muzyczne: Mikołaj Blajda, produkcja: Sylwia Lorens. 

Bilety ulgowe są ważne za okazaniem przy wejściu na spektakl legitymacji szkolnej (dot. zniżki dla dzieci do 13 lat) oraz legitymacji emeryta lub dowodu osobistego, na podstawie których można będzie stwierdzić wiek powyżej 65 lat (dot. zniżki dla seniorów). W przypadku braku stosownego dokumentu kupujący będzie miał obowiązek dopłacić organizatorowi kwotę do równowartości biletu normalnego.


Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

11 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Bardzo fajne widowisko, szczególnie skrzypek był niesamowity troszkę brakowało mi dekoracji i atmosfery operetki ale polecam,"

9 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczna impreza. Polecam wszystkim. Organizatorzy powinni bardziej zadbać o sprzęt."

9 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Maria Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe widowisko i ciekawe połączenie z "interaktywnym" aktorem.Aczkolwiek brakowało mi typowej operetki,tzn. miejsce w którym odbywa się widowisko ma duży wpływ. Skrzypek powalił nas bardzo,zwłaszcza jak zagrał Taniec z szablami - bombowy.Warto i polecam."

8 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"pomysł, wykonanie, profesjonalizm muzyczny - bardzo dobrze. Akustyk - null. Efekty specjalne nie polegają na przejechaniu reflektorem po oczach widzów. Obejrzeć i wyciągnąć wnioski z J. M. Jarre'a"

7 marca 2017
Ocena: 5 na 5
RENATA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajne widowisko, szczególnie skrzypek był niesamowity troszkę brakowało mi dekoracji i atmosfery operetki ale polecam.Renata"

7 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam, bilet kupiłam w prezencie mamie. Zadzwoniła zaraz po koncercie zachwycona! Imprezę oceniła na 6+ za wokal, repertuar, scenografię i ogólne wrażenia artystyczne"

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Widowisko bardzo dobre.Organizacja-porażka.Siedziałem z prawej strony ekranu-1metr nad głową przemieszczał się wysięgnik kamery zasłaniając ekran i artystów.Miałem zepsuty wieczór, czułem się jakby ktoś mi zapłacił żebym tam siedział "

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Znakomity skrzypek. Pięknie śpiewający artyści. Ciekawe aranżacje utworów. Przyjemnie było posłuchać wspaniale wykonanych piosenek."

6 marca 2017
Ocena: 2 na 5
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl ciekawy,ale bardzo niedopracowany. Problemy z dźwiękiem bardzo rzutowały na całości, do tego panowie próbowali to naprawić głośno wszystko komentując ( co było naprawdę słyszalne!). Pod sceną cały czas ktoś przechodził, na ekran wjeżdżał cień kamery, a nierzadko ona cała. Wszystko to bardzo przeszkadzało w odbiorze i rozpraszało.Upiór bardzo kiepsko zrobiony technicznie (grafika!!!!). Wokalistka dwa razy wystąpiła w niedopiętym kostiumie. Pomysł na całość nawet fajny."

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występowały problemy z dźwiękiem, duszno na sali, kolejki przed spektaklem, wpuszczano tuż przed 16:00, sprawy techniczne porażka. Natomiast sam spektakl rewelacyjny, super repertuar i wspaniali wykonawcy."

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Filhamonia, która gorąco polecam, fantastyczni artyści,bardzo podobał mi się Skrzypek, duże brawa dla Maestra, zresztą bisy były...Bawiłam się wspaniale!"

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, nowoczesne wykonanie, szczerze polecam."

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ładne przedstawienie, warto było pójść. Repertuar dobrany pod mój gust, piękne wykonanie, fantastyczny skrzypek. "

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowite przedstawienie, rewelacyjni wykonawcy. Warto było spędzić niedzielne popołudnie na takich doznaniach :)"

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie polecam. Myślałem, że to będzie miało coś wspólnego z Upiorem w Operze ale nic z tych rzeczy. "

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Antoni oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza bardzo udana poza drobnymi problemami z dźwiękiem oraz zdublowanymi numerami biletów."

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Mirosława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cóż dużo pisać, bisy były :) - polecam"

6 marca 2017
Ocena: 3 na 5
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne wydarzenie, ale miejsce tragiczne. Uczestniczyłem wcześniej w Symphonice, która odbywała się w ICE i tam to zrobiło na mnie ogromne wrażenie, chciałem wybrać się jeszcze raz na Symphonice ale jakoś nie widzę tego w Kinie Kijów. Wykonanie jak zawsze bardzo dobre, poza minusem dla dźwiękowców no i sala tragedia, te tłoki, przejścia, kolejki. "

6 marca 2017
Ocena: 4 na 5
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobór artystów daje gwarancję dobrej zabawy. Moim zadaniem artystom nie dorównali operatorzy dźwięku, moje ucho rejestrowało przesterowanie wysokich tonów."

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Antoni oceniając napisał(a) dodatkowo:
"kto lubi operetkę - ten znajdzie tu wiele wspaniałych melodii... Bardzo ciekawy pomysł na połączenie muzyki i śpiewu na żywo z postacią upiora , łączącego wszystko w jedną całość."

6 marca 2017
Ocena: 4 na 5
Sabina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Czuję pewien niedosyt gdyż widowisko trwało tylko 1,5 h przy cenie biletu 80 zł od osoby, początkowe ok pół godzinę problemy z nagłośnieniem też nie nie nastawialy pozytywnie, natomiast sami wokaliści ogólna koncepcja bardzo na plus"

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo fajna impreza -rozrywka i muzyka na dużym poziomie świetnie się bawiłam"

6 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Konrad oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny koncert. Podziękowania dla skrzypka za świetny "Taniec z szablami"."

2 marca 2017
Ocena: 5 na 5
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały Koncert !!!! Artyści bardzo utalentowani, niesamowite głosy i gra ! Świetny pomysł na spektakl... Cudownie :))"

1 marca 2017
Ocena: 4 na 5
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ciekawy spektakl, profesjonalne wykonanie. Jedynie postać upiora była irytująca, nieprzemyślana i nudna."
Więcej informacji o "Upiór w Operetce" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij