Tribute band BZN show Mon Amour i Mariusz Kalaga

13 października 2013 o godz. 18:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 13 października 2013 o godz. 17:00
Dom Muzyki i Tańca
ul. Gen. de Gaullea 17, Zabrze - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.75 na 5
Ceny biletów: 90 PLN
Dostępność biletów: 10 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Holenderski zespół Mon Amour - Tribute Band BZN to niepowtarzalny, wspaniały, hipnotyzujący swoją muzyką zespół, zabierze nas w muzyczną podróż w czasie. Przypomni i zaśpiewa legendarne, piękne utwory bardzo popularnej w latach 80. i 90. grupy BZN (Sevilla, Mon Amour, Troubadour, Nathalie, Goodbye, Love's Like a River). Połączenie tamtych przebojów z kompozycjami własnymi Mon Amour (Sicilian Nights, Come sing and dance, Madelon, Once in a lifetime) ozdobione charakterystycznymi głosami wokalistów Petera de Haana i Lindy to fantastyczna muzyczna uczta dla uszu i oczu. Podczas koncertu usłyszymy również najnowsze kompozycje Mon Amour z albumu "Sing me a song" (zaśpiewaj mi piosenkę), albumu, który powstał właśnie z miłości do muzyki. Z kolei w drugiej części koncertu wystąpi Mariusz Kalaga z zespołem. Ten doskonale znany nie tylko na Śląsku piosenkarz i wykonawca estradowy, śpiewający głosem o dużej skali i charakterystycznej, ciepłej barwie, w swoim repertuarze ma wiele znanych przebojów, m.in.: "Jedna z gwiazd", "Nie zapomnę tamtej nocy", "Co tu jest grane?", "Sen o Dalmacji", "Gdy się napełni szkło", "Teraz jesteś tylko moja", "Nie więdnij mój kwiatku", a także przeboje Roya Orbisona - "California Blue" czy Elvisa Presleya - "It's now or neper". Mariusz Kalaga łatwo i szybko nawiązuje kontakt z publicznością, a jego ciekawe i wesołe komentarze oraz interpretacje wykonywanych utworów są atrakcją każdego koncertu. Zapowiada, że w tym koncercie zgromadzona publiczność w Domu Muzyki i Tańca usłyszy kilka muzycznych niespodzianek. Podczas koncertu zespół Mon Amour i Mariusz Kalaga wspólnie zaśpiewają kilka hitów z repertuaru holenderskich muzyków, m.in.: "Życie, czy kariera" - tyt. org. "La Gomera", "Spoglądam w twoje okno" - tyt. org. "El amor de mi vida", czy "Świata lepiej nie naprawiaj" - tyt. org. "Once in a lifetime".

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

9 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
Graja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Właśnie dziś po raz pierwszy zobaczyłam i usłyszałam piosenki tego zespołu w tv Silesia - jestem zachwycona - rewelacja, piękne piosenki chciałabym kupić ich płytę , ale gdzie? możemi ktoś pomoże"

14 października 2013
Ocena: 5 na 5
Ela oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Byłam na koncercie -REWELACJA ,świetnie się bawiliśmy ,szkoda tylko ,że mnóstwo miejsc było wolnych ,chyba bilety zbyt drogie. ALE POLECAM ."

14 października 2013
Ocena: 3 na 5
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety nie mogłam być na koncercie w Zabrzu. Z migawek, które obejrzałam wynika, że to nie jest ten zespół BZN, o którym myślałam, a który oglądałam w telewizji TVS."

1 października 2013
Ocena: 5 na 5
Nika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Już nie mogę się doczekać, jedyny taki w Polsce "

17 września 2013
Ocena: 5 na 5
Ilona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zachęcam bo warto!!!!!!"

21 sierpnia 2013
Ocena: 5 na 5
Monia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert na pewno będzie super, bo znam zespół Mon Amour, szkoda, że tak daleko grają :("

4 lipca 2013
Ocena: 5 na 5
piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłem na koncercie MON Amour - polecam, świetny!!!"

3 lipca 2013
Ocena: 5 na 5
andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zespól Mon Amour występował z Mariuszem Kalagą w TVS - supr muzyka-polecam!!!"
Więcej informacji o "Tribute band BZN show Mon Amour i Mariusz Kalaga" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij