Tribute to George Michael

TRIBUTE TO GEORGE MICHEAL

22 kwietnia 2017 o godz. 20:30
*) Sprzedaż biletów trwa do: 22 kwietnia 2017 o godz. 19:30
Sala Koncertowa Portu Gdyni
Rotterdamska 9, Gdynia - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.78 na 5
Ceny biletów: od 80 do 140 PLN
Dostępność biletów: 53 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Tribute to George Michael to wyjątkowy i jeden z pierwszych koncertów stworzonych dla uczczenia pamięci zmarłego przed kilkoma tygodniami George'a Micheala - genialnego, charyzmatycznego wokalisty o imponującym dorobku muzycznym.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje artysty w fenomenalnych aranżacjach symfonicznych, wykonanych przez wybitnych muzyków i przy udziale młodych, wrażliwych i bardzo utalentowanych solistów polskiej sceny muzycznej, znanych między innymi z takich programów jak The Voice of Poland, Bitwa na głosy czy Mam talent.
Usłyszymy zarówno utwory George'a z czasów zespołu Wham! ("Careless Whisper) jak i późniejszej solowej twórczości artysty ("Freedom", "Faith", "Let her down easy", "I can't make you love me", "Jesus to a Child", "Everything She Wants", "Father Figure"). Nie zabraknie również utworów, które artysta wykonywał w duetach z wybitnymi wokalistkami- Arethą Franklin i Whitey Houston ("I Knew You Were Waiting", "If I told you that").
Ale ten koncert to nie tylko utwory George'a. W nawiązaniu do korzeni artysty, a więc cypryjskiego pochodzenia ojca George'a, w koncercie zabrzmi słynny utwór grecki Zorba. Z kolei hebrajskie korzenie matki artysty zaakcentowane zostaną przedstawieniem charyzmatycznej muzyki krezmerskiej.
George Micheal to ikona popu, z pikantnym życiem osobistym ale też człowiek o gołębim sercu, zaangażowany w polityczne problemy współczesnego świata i wiele charytatywnych inicjatyw. Powyższe oblicza artysty przedstawione zostaną widzom na multimedialnych wizualizacjach towarzyszących koncertowi.
Zapraszamy na wieczór pełen wspomnień tego wybitnego artysty.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

25 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Żaneta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fajny, ale tylko dzięki wykonawcy ! Panie choć z pięknymi głosami nie bardzo oddawały klimat Georga. Nie wiadomo skąd i dlaczego pan właściciel Baszta Nieruchomości zrobił sobie urodziny ? Cześć gości ubrana bankietowo, a reszta (pewnie tylko ta która kupiła bilety) już tak elegancko nie wyglądała. Czuło się przez to dystans i zostaliśmy postawieni w niekonfortowej sytuacji. Jeśli ten pan chciał wyprawić sobie urodziny mógł nie wcinać się na koncert Georga bo to dla niego tam przyszłyśmy"

24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany. Dziwne, że aż tyle miejsc było pustych. Moje uwagi to: za dużo basów, a za mało instrumentalu oraz brak prowadzącego, co powodowało ciszę (dziury) między utworami, które można było wyeliminować zapowiedzią utworu, komentarzem prowadzącego. Brawo dla Pani Marty za utwór "speening the wheel" - tym powaliła na kolana, brawo!!"

24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pomysł koncertu bardzo dobry. Trochę zabrakło profesjonalizmu wykonawcom. Jak dla mnie sala, w której odbył się koncert za słaba jak na tego typu wydarzenie. Pomimo tego wieczór wspaniały a wspomnienia zostaną na długo. "

24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały! Jestem mega zadowolona ! Miejsce super. Atmosfera świetna!"

24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko OK. Impreza spełniła moje oczekiwania."

23 kwietnia 2017
Ocena: 3 na 5
AGNIESZKA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sam pomysł koncertu był świetny, wokalista był cudny :) ale mam kilka uwag. 1. MAŁA SCENA - artyści "wchodzili" na dyrygenta. 2. NAGŁOŚNIENIE - Orkiestra była za głośna, artyści musieli się przedzierać przez dźwięki i czasami nie można było ich usłyszeć. 3. BISY - brak bisów, rozgrzano publikę 2kawałkami za pomocą wspólnego śpiewania, po czym zakończono imprezę... 4. ORKIESTRA - artyści się przedstawili i zapomnieli wspomnieć co to za orkiestra. Dyrygent nawet się nie uklonił, tylko wyszedł."

22 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam. Ekspresowy zakup biletu bez konieczności stania w kolejkach. Super. Następnym razem również skorzystam."

22 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany!"

22 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
ANITA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Krótko: Michał, za mało Ciebie. Masz kawał fantastycznego, czystego głosu. Obudziłeś we mnie wszystkie tęsknoty. Wzruszyłeś do łez. Dziękuję Wam wszystkim."
Więcej informacji o "Tribute to George Michael " »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij