Bass & Beat Festival Koncerty

Bass & Beat Festival Day Pass Koncerty - upoważnia do wstępu na koncerty w dniu 21.05.2017

21 maja 2017 o godz. 19:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 21 maja 2017 o godz. 18:00
Kino Nowe Horyzonty
Kazimierza Wielkiego 19a-21, Wrocław - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 5 na 5
Ceny biletów: 120 PLN
Dostępność biletów: 4 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Zawartko/Piasecki - Leć głosie
Magdalena Zawartko - śpiew
Grzegorz Piasecki - kontrabas

Magdalena Zawartko i Grzegorz Piasecki wywodzą się z dwóch rożnych, muzycznych światów - klasyki i jazzu. Połączyła ich improwizacja i fascynacja poszukiwaniem nowych brzmień. Lubią muzyczne wyzwania, więc założyli wymagający, zarówno dla wykonawcy, jak i odbiorcy, duet wokalno-kontrabasowy "Zawartko/Piasecki". W 2015 roku wydali płytę "Leć głosie" (DTM, Captain Earth), która odniosła sukces w dziedzinie muzyki jazzowej (m.in. nagroda Gazety Wyborczej WARTO) oraz reprezentowała Europejską Stolicę Kultury 2016).

Janek Gwizdala - Solo Show
Janek Gwizdala - bass

Janek Gwizdala zaprezentuje muzykę z całego swojego bogatego katalogu dziesięciu autorskich płyt przearanżowanych na solowy bas. Zagra również napisany z myślą o trasie koncertowej nowy materiał z tegorocznego, nagranego w lutym w Nowym Jorku albumu. Przy użyciu looperów i dużej kolekcji pedałów nożnych Janek wykreuje unikatową muzyczną iluzję udziału wielu muzyków na scenie.

Igor Zakus - Spivanky + FINAŁ FESTIWALU
Igor Zakus - gitara basowa
Ivanka Chervinska - śpiew,
Rodion Ivanov - instrumenty klawiszowe
Sergei Balalayev - perkusja

Wyjątkowy projekt, którego założycielem oraz liderem jest ukraiński wirtuoz gitary basowej, najbardziej rozpoznawalny obecnie na arenie międzynarodowej, Igor Zakus.

Spivanky to muzyka pełna liryki oraz ekspresji, projekt w którym etniczna muzyka ukraińska spotyka się z nowoczesnym brzmieniem sekcji rytmicznej, tworząc nową jakość. Jazzowa harmonia i ciekawe aranżacje w połączeniu z wyjątkowym, ujmującym głosem wokalistki brzmią świeżo i interesująco, całości dopełniają piękne improwizacje.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

25 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Bartosz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłem bilet z uwagi na koncert Janka Gwizdały, ale wszystkie występy i warsztaty były niesamowite, oby tak dalej, a na pewno festiwal powiększy swoje grono odbiorców."

22 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny set koncertowy. Największe wrażenie zrobił na mnie koncert Kuby Olejnika z zespołem - to muzyka wykraczająca poza "niszę profesjonalistów basowych". Lokalne radia np. Radio RAM powinny wprowadzić do swoich playlist tego typu wykonawców "

22 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilet kupiłem tylko i wyłącznie aby uczestniczyć w koncercie Janka Gwizdaly. Nie zawiodłem się, za rok kupię bilet jeszcze raz, jeśli przyjedzie na ten festiwal. Myślę, że warto na przyszłe lata pomyśleć o innych basistach: np. Christian McBride, Ben Williams, Victor Wooten czy John Patitucci. Ale na pewno warto raz jeszcze zaprosić Janka, nie wolno z niego rezygnować! :)"

21 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjne koncerty. Swietny zestaw wykonawców. Szczgolne wrazenie wywarł na mnie Renaud Garcia Fons. Był to juz moj czwarty koncert tego artysty, ale kazdy jego koncert jest niepowtarzalny. "
Więcej informacji o "Bass & Beat Festival Koncerty " »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij