Bogusław Morka

Bogusław Morka - Złote przeboje operetki i musicalu

23 maja 2017 o godz. 19:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 23 maja 2017 o godz. 18:00
Dwór Artusa
Rynek Staromiejski 6, Toruń - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.94 na 5
Ceny biletów: 80 PLN
Dostępność biletów: 29 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Złote Przeboje Operetki i Musicalu to autorski program Bogusława Morki, którego - po wielu latach ponownie możemy gościć w Dworze Artusa. To niezwykły dowód sympatii do miasta, jak i toruńskiej publiczności, która potrafi docenić wielki - muzyczny, a zarazem sceniczny - talent tego śpiewaka.

23 maja na scenie Sali Wielkiej Dworu Artusa zagoszczą najsłynniejsze przeboje operetkowe. Usłyszymy utwory Franciszka Lehara, którego twórczość operetkowa porównywana jest do słynnej rodziny Straussów. Był ostatnim, wielkim twórcą operetki wiedeńskiej. Jego Wesoła wdówka, dzięki której zyskał olbrzymią reputację i szacunek należy do najważniejszych dzieł sceny muzycznej. Natomiast Księżniczka czardasza Emmericha Kalmana, stała się największym wydarzeniem operetkowym lat wojennych. Premiera okazała się wielkim sukcesem, on sam zaś określony został mianem najwybitniejszego przedstawiciela II operetki wiedeńskiej. Nie zabraknie muzycznego wspomnienia o Johannie Straussie (synu), poprzez utwór z Barona cygańskiego, który na gruncie swoich czasów był nowatorskim, mistrzowskim wręcz posunięciem, największym triumfem w historii operetki. Koncert uzupełnią także utwory musicalowe najlepszych kompozytorów: Leonarda Bernsteina (West Side Story), Andrew Lloyda Webera (Koty, Upiór w Operze, Evita), Fredericka Loewe'a (My Fair Lady).

Obok Bogusława Morki usłyszymy zjawiskowy sopran Iwony Kaczmarek, która zaskoczy nas nie tylko w niezwykłych duetach, ale i w występach solowych.

Złote Przeboje Operetki i Musicalu to pełen klasy i dobrej muzyki wieczór, w towarzystwie muzyków koncertujących w najważniejszych salach operowych świata, wieczór którego nie można przegapić.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

24 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert! Artysta najwyższej klasy i pani Iwona Kaczmarek również. Repertuar światowego formatu i wykonanie również. Osobne brawa dla świetnej pianistki - akompaniatorki. Pozycja obowiązkowa dla miłośników klasycznej operetki."

24 maja 2017
Ocena: 5 na 5
józef oceniając napisał(a) dodatkowo:
"dobry koncert miła atmosfera polecam "

24 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert.Artysta wielkiej klasy. Partnerka sceniczna - Pani Iwona Kaczmarek też rewelacyjna. Stanowią super duet. Godny polecenia. Wspomnienie Zbyszka Wodeckiego wyciskało publiczności łzy z oczu i ściskało serce. "

13 marca 2016
Ocena: 5 na 5
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert. Możliwość obcowania z najwyższą sztuką zapewnili wspaniali soliści, którzy dostarczyli tak wielu emocji i wzruszeń, że trudno jest zachwyt i podziw dla nich wyrazić słowami. Trzymam kciuki za rozwój kariery Adama Kaczmarka, którego występ doprowadził mnie do łez. Rodzice mogą być dumni z syna, któremu życzę występów na najsłynniejszych operowych scenach. Uznanie dla orkiestry za wyjątkową muzyczną oprawę, oraz pozostałym osobą za perfekcyjną organizację."

11 marca 2016
Ocena: 5 na 5
Bogdan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ten koncert był super. Wszystko na wysokim poziomie, no może z wyjątkiem prowadzącego Szczególne wrażenie zrobił na nas Adaś, choć wszyscy byli rewelacyjni. Super."

9 marca 2016
Ocena: 5 na 5
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Brak słów - to był nie z tej ziemi pokaz talentu !!!"

8 marca 2016
Ocena: 5 na 5
JOLANTA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"JESTEM POD WRAŻENIEM. BYŁO SUPER. WYSTĄPIENIE NAJMŁODSZEGO TENORA? ADAMA POWALIŁO MNIE NA KOLANA. TYLKO TROCHĘ KRÓTKO..."

8 marca 2016
Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Piękny koncert.Mały Adaś wzruszył mnie do łez zaśpiewaną piosenką o mamie."

8 marca 2016
Ocena: 5 na 5
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artyści kasa sama dla siebie. Sama przyjemność słuchania."

8 marca 2016
Ocena: 5 na 5
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert, piękne głosy, super repertuar, dużo radości. Adaś = coś wspaniałego."

7 marca 2016
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncet wspaniały , wspaniali wykonawcy a w szczególności na wyróżnienie zasługuje Adaś Kaczmarek. Niezapomniana uczta dla ducha."

6 marca 2016
Ocena: 5 na 5
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały koncert"

6 marca 2016
Ocena: 4 na 5
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ciekawy, niestandardowy dobór repertuaru. Piękne głosy ale trochę za mała scena nie dająca oprawy diamentom. Negatywnie oceniam przydługie i mało płynne komentarze prowadzącego."

9 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert! Wspaniały artysta !"

8 marca 2015
Ocena: 5 na 5
Jadwiga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały koncert, prawdziwa uczta duchowa"

9 marca 2014
Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wielkie podziękowania dla wspaniałych artystów: tych o cudownym głosie, tych , którzy akompaniowali i dla Pana, który koncert prowadził. Przepiękne utwory, cudowne głosy - tego chciałoby się słuchać i słychać. Po prostu niezapomniana uczta duchowa - wszystko z gracją, elegancją, absolutnie profesjonalnie. Jesteśmy zachwyceni - przeżyliśmy cudowny wieczór!!!"

9 marca 2014
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały , Pan Bogusław i jego Goście cudowni. Jedyny minus to taki że koncert był zbyt krótki ."
Więcej informacji o "Bogusław Morka" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij