Klatka dla Ptaków

Joanna Kurowska, Tomasz Sapryk, Witold Dębicki, Marek Kaliszuk/ Rafał Cieszyński, Olga Kalicka/Joanna Balas, Jarosław Gajewski i inni.

7 października 2017 o godz. 16:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 7 października 2017 o godz. 15:00
Filharmonia Częstochowska
ul. Wilsona 16, Częstochowa - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 5 na 5
Ceny biletów: od 50 do 110 PLN
Dostępność biletów: 113 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Ostatnia rezerwacja została złożona 4 godziny i 14 minut temu!
KLATKA DLA PTAKÓW to komedia, której akcja zaczyna się podczas próby do przedstawienia w nocnym klubie. Grzegorz i Albin to szczęśliwa para. On jest właścicielem klubu, a on (ona) jego gwiazdą, słynną Drag Queen. Sielankę zaburza wizyta przyszłych teściów Jakuba, syna Grzegorza, zwłaszcza że teść to bardzo konserwatywny polityk. Trzeba się nieźle "nagimnastykować" aby nie zniszczyć szczęścia młodej pary i uniknąć kompromitacji.

KLATKA DLA PTAKÓW to dwie godziny wspaniałej zabawy, której gwarancją są wspaniali aktorzy w rolach, w jakich nie spodziewacie się ich Państwo zobaczyć, przekład Kuby Wecsile i Karola Klementewicza ( tłumaczy m.in. "Rodzinki.pl"), reżyseria Andrzeja Strzeleckiego oraz producent Teatr Gudejko - producent takich hitów jak: "Goło i wesoło", "Między łóżkami" czy "Dziwna Para".

KLATKA DLA PTAKÓW - kto widział Robina Wiliamsa i Gene Hackmana w jej filmowej wersji, przekona się, że w Polsce jest jeszcze zabawniej niż w USA!

29 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobre przedstawienie, świetna zabawa i stroje "
Więcej informacji o "Klatka dla Ptaków" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij