Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

Wyjątkowy Spektakl Multimedialny "Utwory Pink Floyd w blasku księżyca

9 grudnia 2017 o godz. 18:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 9 grudnia 2017 o godz. 17:00
Filharmonia Częstochowska
ul. Wilsona 16, Częstochowa - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.77 na 5
Ceny biletów: od 85 do 95 PLN
Dostępność biletów: 102 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Z wielką przyjemnością wracamy do Częstochowy i zapraszamy na niepowtarzalne, multimedialne widowisko z muzyką Pink Floyd w roli głównej. Utwory z płyt "The Wall", "Wish You Wrer Here", "Animals" czy "The Division Bell" wywołują wyjątkowe emocje od dziesięcioleci. Na koncercie zaprezentowane zostaną na żywo przez zespół Spare Bricks, jedną z najlepszych i najoryginalniejszych floydowskich grup muzycznych. Dodatkowo, wartość widowiska podniesie wykonanie w całości słynnej płyty "The Dark Side Of The Moon" z okazji 45 lecia pierwszego, scenicznego wykonania tego epokowego dzieła. Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje z wykorzystaniem dzieł światowej sławy fotografa  Leszka Paradowskiego, który stworzył je specjalnie na potrzeby widowiska, oraz charakterystyczne dla muzyki Pink Floyd - lasery i efekty świetlne. Dodatkowo, w utworze Another Brick In The Wall, wystąpi chór dziecięcy z Częstochowy. 
Widowisko jest hołdem dla jednego z największych zespołów wszechczasów. Usłyszymy w nim m.in. "Echoes", Shine On You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Hey You" czy "The Great Gig In The Sky", w której ze słynną wokalizą zmierzy się Agnieszka Szpargała, główna wokalistka i zarazem saksofonistka zespołu. Kobiecy wokal to jeden z głównych elementów, jaki wyróżnia Spare Bricks wśród innych coverbandów grających piosenki Pink Floyd. Jak podkreślają członkowie grupy, nie chcą kopiować swego ulubionego zespołu dosłownie. Nadają utworom osobisty charakter, ale na pewno z szacunkiem dla oryginałów. Miłośnicy Pink Floydów nie będą zawiedzeni.

19 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Witold oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miły koncert, gitary na poziomie , trochę słychać że to nie oryginał na mój gust większy pogłos dałby lepszy efekt.Wokalistką może być kobieta, ale na pewno nie ta!! Jej wokaliza z Great Gig in the Sky przypominała miauczenie duszonego kota i nawet do pięt nie dorastała Clare Torry.Chór dobrze wypadł, świetny pomysł,lasery również."

19 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Damian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"R E W E L A C J A - oby więcej takich koncertów w Rzeszowie"

12 kwietnia 2017
Ocena: 4 na 5
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo efektowne widowisko. Natomiast mój 11 letni syn, fan Pink Floyd krytycznie ocenił barwę głosu wokalistki, znajomość słów piosenki, co potwierdzam. Pozbawiła piosenki tego 'pazura i charakteru'. Gitarzyści REWELACJA. Ogólnie: polecam!"

11 kwietnia 2017
Ocena: 3 na 5
Dominik oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wokalistka, gitarzysta i perka - super! Do tej pory miło wspominam ich wykonanie "Gig in the sky"! Szkoda, że basista tak mało śpiewał, bo ma idealny wokal do naśladowania Watersa. Życzę temu Panu więcej odwagi! Klawisze, które są ważną częścią muzyki Pink Floyd, tutaj były na bardzo niskim poziomie, brakowało w tym dynamiki, uczucia. Pomysł z zaangażowaniem chóru młodzieżowego - rewelacja! (;"

11 kwietnia 2017
Ocena: 3 na 5
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie porwali mnie. Spodziewałam się czegoś bardziej spektakularnego. Generalnie bardzo ładnie i miło ale nie warte tej ceny. "

11 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo świetny koncert, super wokalistka i cały zespół. Efekty świetlne rewelacyjne. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam. "

11 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany koncert, super głos wokalistki i wokalisty - dzięki. Można pomyśleć na przyszłość nad tłumaczeniem utworów wyświetlanych na ekranie. Efekty świetlne na wysokim poziomie - wysoki światowy poziom wykonania. Polecam gorąco. Doskonały prezent na 27 rocznicę ślubu. "

11 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Sławomir oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zadowolony z koncertu. Było super. Duże brawa dla wokalistki. Trzeba się jednak przyzwyczaić, ze głos jest kobiecy. Ciekawy pomysł z "HEY YOU" po polsku. A może raz zorganizować cały koncert po polsku - to było by wydarzenie :) POLCEAM"

10 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert świetny, rewelacyjna oprawa. Godny polecenia."

9 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Daniel oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, Filharmonia ze swoim nagłośnieniem nie pozwala na błędy, a tych nie było, jestem wybredny ale ten koncert wspominam z przyjemnością i polecam tak zinterpretowane kompozycje Floydów :)"

9 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam wszystkim fanom Pink Floyd - ów i nie tylko . Bardzo fajny występ - światło , dźwięk -robi wrażenie . "

9 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Wiesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo udany. Filmy i zdjęcia raczej rozpraszały,za to lasery bardzo na miejscu. W sumie poszedł bym jeszcze raz. No i jeszcze jedno. W tej rzeszowskiej filharmonii jak zawsze męczyło goraco. Czy tam jest jakiś dyrektor?"

9 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam. Bardzo fajny koncert."

9 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, polecam jak najbardziej na sobotni wieczór. :)"

9 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Maciej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udane wydarzenie muzyczne. Ciekawe aranżancje utworów P.F. I ten głos Agnieszki ... :)"

9 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany koncert!Polecam!!! "

3 stycznia 2017
Ocena: 5 na 5
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany koncert. Ciekawa wizualizacja laserowa. Warto zobaczyć."

25 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5
Wojciech oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny koncert. Na początku trzeba przyzwyczaić się do głosu wokalistki jednak po chwili przestaje być zauważalne że utwory PINK FLOYD wykonuje kobieta. Całość oprawy dopracowana szczegółowo. Bardzo fajne wizualizacje, lasery, światła, filmy oraz zdjęcia. Ciekawym pomysłem są wstawki lektora i wykonanie utworu "HEY YOU" w języku polskim. Ogromne brawa dla chóru dziecięcego. Ogólnie polecamy koncercik, miło posłuchać na żywo utworów PINK FLOYD, oryginału już nigdy na żywo nie usłyszymy :("

25 grudnia 2016
Ocena: 4 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany koncert. Chłopaki na gitarach świetnie zagrali największe hity Pink Floydów a wokalistka na początku bardzo słabo zaśpiewała, niewyraźnie. Moim zdaniem nie udźwignęła repertuaru. Dopiero na sam koniec zaśpiewała już poprawnie. Mimo to polecam koncert kto jest zapaleńcem Pink Floydów. Wizualizacje laserowe dopełniły koncert i nawet najwybredniejszym fanom muzyki powinna się taka oprawa spodobać. "

23 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5
JOANNA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"polecam super sprawa :0"

21 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5
Bogumiła oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, niesamowity zespół zarówno ze strony muzycznej jak i wokalnej. Niesamowite efekty wizualne współgrające z muzyką. Miło spędzony wieczór. Dziękuję "

20 grudnia 2016
Ocena: 3 na 5
artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"trzy i pół gwiazdki gitarzysta trochę za słaby zbyt dużo skakał powinien się bardziej skoncentrować na gitarze, ale reszta w miarę;"

20 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko na bardzo przyzwoitym poziomie. Ponad dwie godziny uczty dla wzroku i słuchu. Dziękuję za miły wieczór z muzyką którą kochamy."

19 grudnia 2016
Ocena: 4 na 5
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert godny polecenia"

19 grudnia 2016
Ocena: 5 na 5
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Naprawdę warto było się wybrać na koncert. Wrażenia pozostaną na długo. "
Więcej informacji o "Utwory Pink Floyd w blasku księżyca" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij