Teatr Dramatyczny
Ocena: Ocena: 4.66 na 5 | 4.66

Koncert legendarnego zespołu w Płocku!

15 listopada 2013 o godz. 19:00
ul. Nowy Rynek 11 , Płock
   
   
   
Wolnych jeszcze biletów: 0 szt.
Oczekuje w rezerwacji: 0 szt.
Ceny biletów: brak danych
Opis wydarzenia - szczegółowe informacje
Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

KRZYSZTOF MYSZKOWSKI - śpiew, gitara, harmonijka ustna;
BOLO PIETRASZKIEWICZ - gitary, instrumenty klawiszowe, cajon;
ROMAN ZIOBRO - kontrabas, gitara basowa.

Zamawianie biletów - sprzedaż zakończona
Sprzedaż została zakończona
Sprzedaż biletów została zakończona!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi wydarzeniami z naszej oferty.
Ostatnie komentarze i oceny czyli zobacz co o tym artyście sądzą inni...
Ocena z 2014-10-10:
Ocena: 5 na 5
Kasia Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Serwis kup bilecik szybki, niezawodny i z pewnością jeszcze skorzystam. Koncert "Nowego" Dobrego Małżeństwa był... inny niż 10 lat temu w Kielcach. Brakowało mi Pana Wojciecha Czemplika, który jak wiadomo teraz gra w zespole U Studni - bilet tego zespołu zapewne zakupię."
Ocena z 2014-10-09:
Ocena: 5 na 5
Lucas oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sposób zakupu biletu - super sprawa, sprawnie i bez problemów. Koncert? Dla mnie bomba! A zaśpiewanie lub chociaż ponucenie wespół z Panem Krzysztofem - bezcenne. Gorąco polecam!"
Ocena z 2014-10-09:
Ocena: 5 na 5
Koma oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert przepiękny! Nie ma drugiego takiego artysty jak pan Myszkowski. Minęło trzydzieści lat, a On wciąż zachwyca mądrym słowem, piękną muzyką i niesamowitym wykonaniem. Wrażenia nie do opisania, to trzeba przeżyć. Nowe utwory zapadają głęboko w serce i skłaniają do refleksji, do pochylenia się nad sobą samym i naszym światem. Czekam na kolejny koncert i kolejne wzruszenia. Panie Krzysztofie bardzo dziękuję. "
Ocena z 2014-10-09:
Ocena: 5 na 5
Gośka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert skłaniający do aktualnej refleksji, otwierający to, co w człowieku prawdziwe, wartościowe, melancholijnie nawiązujący do starszej części twórczości SDM, ale też pozwalający rzewnie porwać się biesiadnej atmosferze wspólnego śpiewania przy zachowaniu najwyższych standardów artystycznych:) Procedura "KUP BILECIK" i "WYDRUKUJ GO W DOMU" sprawdziła się bez zarzutu - szybko i bez wychodzenia z domu pozwala na zapewnienie sobie udziału w wartościowych wydarzeniach."
Ocena z 2014-10-07:
Ocena: 5 na 5
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert :-)taka muzyka zawsze jest na czasie, a dusza po niej śpiewa!!!"
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super, super, super. Stare Dobre Małżeństwo jest jak Stare Dobre Wino. Im starsze tym lepsze. Teksty i muzyka - nowe, lepsze, bo pisane przez "starszych" :) - dojrzalszych ludzi. Wychowałem się na ich pierwszych płytach, uwielbiam je, ale wolę słuchać nowych. Niezła uczta dla smakosza tekstów i muzyki. Gratulacje. Kupbilecik.pl jak zwykle niezawodny. Polecam gorąco."
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, serwis kup bilecik niezawodny :) "
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Dana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert, niesamowite przeżycie, równie ekscytujące jak 20 lat temu. Głębia mądrości i trafnych życiowych przesłanek Pana Krzysztofa działają magicznie, a powrót do lat młodości wzruszyła mnie do łez. Dziękuję za ,,Z nim będziesz??. Możliwość zakupu biletu i wydrukowania go sobie ? bezcenne? jak sam koncert! "
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 4 na 5
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam na koncercie w Palladium. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że nowy repertuar był dla mnie za smutny, pesymistyczny i monotonny :( Przydałoby się trochę więcej optymizmu w nowych utworach. Na szczęście pod koniec i na bisy były nasze ulubione, stare piosenki. Publiczność się obudziła i zaczęła razem śpiewać i klaskać jak dawniej. Atmosfera niepowtarzalna. POLECAM wszystkim mimo, że odejmuję jedną gwiazdkę. "
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wyjątkowy,nie do oceny w gwiazdkach,muzycy w świetnej formie.To nowe utwory od razu zdobyły moją dusze i serce,taki SDM poznałam i taki właśnie do mnie trafia.Pozdrowienia dla całego zespołu.Zakup biletów bez problemów."
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety w ekspresowym czasie, bez stania w kolejce bez zbędnych formularzy. Koncert super :) Poczucie humoru Pana Myszkowskiego w moim stylu. "
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały. Były nowe piosenki, których jeszcze nie znałam, ale nie obyło się także bez "starych" - znanych i bardzo lubianych. Zakup biletów tez super."
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam wszystkim koncert - i ... bardzo wygodną formę zakupu biletów"
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok"
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety - bezproblemowo, koncert - rewelacja!"
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Rose oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie da się opisać słowami tego jak było! Wspaniałe teksty skłaniające do refleksji, piękna oprawa muzyczna oraz głos, niesamowity jak dla mnie, głos Pana Krzysztofa Myszkowskiego, tworzyły razem niepowtarzalny klimat. Gorąco polecam, kupno biletów na stronie to fantastyczna sprawa, bardzo ułatwiająca życie, szczególnie że wszystko odbywa się szybko!"
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Anna i Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zwykle niesamowici ..."
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 4 na 5
Aśka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam gorąco. Super atmosfera. Jeden "artysta" chyba chciał się wyróżnić z tłumu ale szybko został sprowadzony na ziemię przez wokalistę. To było fajne. Szczególnie stare kawałki które można było wspólnie z zespołem zaśpiewać i które rozbudziły wspomnienia. Zakup biletu metodą "kup bilecik" również bardzo polecam. "
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"SDM nadal w swojej najwyższej formie. Mimo upływu lat zarówno ich jak i moich (a jesteśmy z sobą od początku istnienia)w tekstach i muzyce nadal ukryte jest piękno i mądrość. Oby grali jak najdłużej"
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Arek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Do tej pory znałem SDM tylko z płyt. Na pewno już nie opuszczę kolejnego ich koncertu w Warszawie !!! Brawo Panie Krzysztofie - tak trzymać i oby tak dalej. Zakup biletów OK. Jedyny problem to chaos z miejscami w Palladium, ale to już chyba wina organizatora koncertu i właściciela sali."
Ocena z 2014-10-05:
Ocena: 5 na 5
Sławek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Komentarz zbędny. To trzeba przeżyć. "Kompresja ciszy" - oby kolejne kroki na nowej drodze, Panie Myszkowski, były równie udane. Co do biletów, to bardzo szybka i wygodna sprawa."
Ocena z 2014-10-03:
Ocena: 5 na 5
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Suuuperr było :D"
Ocena z 2014-09-30:
Ocena: 5 na 5
Mariano oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert niesamowity, mistyczny, cudowny. Wspaniała muzyka, teksty, klimat który tworzą. Chętnie poszedłbym jeszcze raz!. Zakup biletów ekspresowy i bezproblemowy."
Ocena z 2014-09-29:
Ocena: 5 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert super. Pan Myszkowski perfekcyjny. Świetnie na nowo zagrane i zaśpiewane stare utwory, gdyby nie ... karaoke publiczności. Szkoda, bo wolę słuchać artysty... Mimo to polecam."
Ocena z 2014-09-29:
Ocena: 5 na 5
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów ekspresowy, bez zbędnych formularzy. Na imprezie bilety w pełni honorowane. A koncert? Dla tych, co lubią SDM w nowym i starym wydaniu godny polecenia. Ten w Gnieźnie-REWELACJA!"

Stare Dobre Małżeństwo - zobacz więcej informacji i komentarzy »
Polub nas na Facebooku - bądź na bieżąco w wydarzeniach z Twojej okolicy

© 2011-2014 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij