Teatr Dramatyczny
Ocena: Ocena: 4.67 na 5 | 4.67

Koncert legendarnego zespołu w Płocku!

15 listopada 2013 o godz. 19:00
ul. Nowy Rynek 11 , Płock
   
   
   
Wolnych jeszcze biletów: 0 szt.
Oczekuje w rezerwacji: 0 szt.
Ceny biletów: brak danych
Opis wydarzenia - szczegółowe informacje
Zespół niezmiennie złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły, Gloria) po najnowsze, które dopiero ukażą się na nowej płycie zespołu. Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.

KRZYSZTOF MYSZKOWSKI - śpiew, gitara, harmonijka ustna;
BOLO PIETRASZKIEWICZ - gitary, instrumenty klawiszowe, cajon;
ROMAN ZIOBRO - kontrabas, gitara basowa.

Zamawianie biletów - sprzedaż zakończona
Sprzedaż została zakończona
Sprzedaż biletów została zakończona!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi wydarzeniami z naszej oferty.
Ostatnie komentarze i oceny czyli zobacz co o tym artyście sądzą inni...
Ocena z 2014-10-30:
Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Coś cudownego."
Ocena z 2014-10-28:
Ocena: 5 na 5
Iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kiedy tylko mam okazję idę na Ich koncert. Zawsze jest to dla mnie wielkie przeżycie. Człowiek na moment przenosi się w inny świat-ten lepszy"
Ocena z 2014-10-28:
Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niecierpliwie czekałam na ten koncert - pierwszy na żywo. I nie zawiodłam się. Nowe, malo znane utwory z piekną treścią, wkrótce staną sie tak samo kochane i ulubione, jak te z bisów. A śpiewanie z SDM daje niesamowite wrażenia. Dziękuję.Czekam na nastepny."
Ocena z 2014-10-27:
Ocena: 5 na 5
Daria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert... Niezapomniane emocje. Prawda o świecie w słowach, piękne melodie. Wspaniali muzycy... Czekam, kiedy następny raz SDM będzie w Gdańsku!"
Ocena z 2014-10-27:
Ocena: 3 na 5
Klara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pierwsza część koncertu nuuuudna ...... dramatycznie smętna i depresyjna, pt. życie jest czarne okrutne i zdradliwe. Prawdziwy koncert zaczął się dopiero na bisach, trochę to smutne ale tak widać maniera artysty. W sumie jesteśmy na tak :)"
Ocena z 2014-10-27:
Ocena: 5 na 5
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały - tęcza emocji. Od dawna słucham SDM, jednak był to pierwszy raz, kiedy miałam przyjemność, by usłyszeć ich na żywo - niezapomniane wrażenia! Dziękuję!"
Ocena z 2014-10-26:
Ocena: 5 na 5
edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"4 bisy- dawno nie byłam na koncercie, gdzie sala w filharmonii śpiewa (piosenki sprzed 20-30 lat). Siedzą koło mnie dwie dziewczyny w wieku mojej córki - mają około 20 lat i wzruszone śpiewają . To jest niesamowite- znają twórczość SDM, chociaż nikt ich nie gra w radiu ani w żadnym innym przekazie. Piękny koncert w Gdańsku. zakup biletów bardzo wygodny i bezproblemowy!"
Ocena z 2014-10-26:
Ocena: 5 na 5
Krysia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert :) Odkąd pamiętam SDM jest słuchane w moim domu :) a teraz w końcu mogłam zobaczyć koncert na żywo :) Już jako mała dziewczynka podśpiewywałam "Bieszczadzkie anioły" :) na pewno wybiorę się jeszcze nie raz na koncert! "
Ocena z 2014-10-26:
Ocena: 5 na 5
Majka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To było dopiero COŚ :) Zakup biletów bez zarzutu."
Ocena z 2014-10-26:
Ocena: 5 na 5
Remi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gorąco polecam !"
Ocena z 2014-10-10:
Ocena: 5 na 5
Kasia Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Serwis kup bilecik szybki, niezawodny i z pewnością jeszcze skorzystam. Koncert "Nowego" Dobrego Małżeństwa był... inny niż 10 lat temu w Kielcach. Brakowało mi Pana Wojciecha Czemplika, który jak wiadomo teraz gra w zespole U Studni - bilet tego zespołu zapewne zakupię."
Ocena z 2014-10-09:
Ocena: 5 na 5
Lucas oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sposób zakupu biletu - super sprawa, sprawnie i bez problemów. Koncert? Dla mnie bomba! A zaśpiewanie lub chociaż ponucenie wespół z Panem Krzysztofem - bezcenne. Gorąco polecam!"
Ocena z 2014-10-09:
Ocena: 5 na 5
Koma oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert przepiękny! Nie ma drugiego takiego artysty jak pan Myszkowski. Minęło trzydzieści lat, a On wciąż zachwyca mądrym słowem, piękną muzyką i niesamowitym wykonaniem. Wrażenia nie do opisania, to trzeba przeżyć. Nowe utwory zapadają głęboko w serce i skłaniają do refleksji, do pochylenia się nad sobą samym i naszym światem. Czekam na kolejny koncert i kolejne wzruszenia. Panie Krzysztofie bardzo dziękuję. "
Ocena z 2014-10-09:
Ocena: 5 na 5
Gośka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert skłaniający do aktualnej refleksji, otwierający to, co w człowieku prawdziwe, wartościowe, melancholijnie nawiązujący do starszej części twórczości SDM, ale też pozwalający rzewnie porwać się biesiadnej atmosferze wspólnego śpiewania przy zachowaniu najwyższych standardów artystycznych:) Procedura "KUP BILECIK" i "WYDRUKUJ GO W DOMU" sprawdziła się bez zarzutu - szybko i bez wychodzenia z domu pozwala na zapewnienie sobie udziału w wartościowych wydarzeniach."
Ocena z 2014-10-07:
Ocena: 5 na 5
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert :-)taka muzyka zawsze jest na czasie, a dusza po niej śpiewa!!!"
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super, super, super. Stare Dobre Małżeństwo jest jak Stare Dobre Wino. Im starsze tym lepsze. Teksty i muzyka - nowe, lepsze, bo pisane przez "starszych" :) - dojrzalszych ludzi. Wychowałem się na ich pierwszych płytach, uwielbiam je, ale wolę słuchać nowych. Niezła uczta dla smakosza tekstów i muzyki. Gratulacje. Kupbilecik.pl jak zwykle niezawodny. Polecam gorąco."
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, serwis kup bilecik niezawodny :) "
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Dana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert, niesamowite przeżycie, równie ekscytujące jak 20 lat temu. Głębia mądrości i trafnych życiowych przesłanek Pana Krzysztofa działają magicznie, a powrót do lat młodości wzruszyła mnie do łez. Dziękuję za ,,Z nim będziesz??. Możliwość zakupu biletu i wydrukowania go sobie ? bezcenne? jak sam koncert! "
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 4 na 5
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam na koncercie w Palladium. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że nowy repertuar był dla mnie za smutny, pesymistyczny i monotonny :( Przydałoby się trochę więcej optymizmu w nowych utworach. Na szczęście pod koniec i na bisy były nasze ulubione, stare piosenki. Publiczność się obudziła i zaczęła razem śpiewać i klaskać jak dawniej. Atmosfera niepowtarzalna. POLECAM wszystkim mimo, że odejmuję jedną gwiazdkę. "
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wyjątkowy,nie do oceny w gwiazdkach,muzycy w świetnej formie.To nowe utwory od razu zdobyły moją dusze i serce,taki SDM poznałam i taki właśnie do mnie trafia.Pozdrowienia dla całego zespołu.Zakup biletów bez problemów."
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety w ekspresowym czasie, bez stania w kolejce bez zbędnych formularzy. Koncert super :) Poczucie humoru Pana Myszkowskiego w moim stylu. "
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały. Były nowe piosenki, których jeszcze nie znałam, ale nie obyło się także bez "starych" - znanych i bardzo lubianych. Zakup biletów tez super."
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam wszystkim koncert - i ... bardzo wygodną formę zakupu biletów"
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok"
Ocena z 2014-10-06:
Ocena: 5 na 5
Basia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety - bezproblemowo, koncert - rewelacja!"

Stare Dobre Małżeństwo - zobacz więcej informacji i komentarzy »
Polub nas na Facebooku - bądź na bieżąco w wydarzeniach z Twojej okolicy

© 2011-2014 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij