Małżeński Rajd Dakar

Spektakl zabawny, błyskotliwy i pełen humoru!

17 stycznia 2014 o godz. 20:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 17 stycznia 2014 o godz. 19:00
Kinoteatr Adria
Toruńska 30, Bydgoszcz - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.33 na 5
Ceny biletów: 75 PLN
Dostępność biletów: 8 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Katarzyna Pakosińska i Mirosław Zbrojewicz wspólnie na teatralnych deskach! Komedia Małżeński Rajd Dakar to nowy spektakl Sigitasa Parulskisa (autora przebojowej Kobiety Pierwotnej). Tym razem twórca chce pokazać wszystkim parom, jak często pozbawione są sensu ich spory i zatargi. A robi to w sposób zabawny, błyskotliwy i pełen humoru. Małżeński Rajd Dakar to wypełniona genialnym żartem opowieść o zazdrości, miłości, zdenerwowaniu, rozdrażnieniu, zaufaniu, zniechęceniu i innych emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu. Przedstawiona jednak z przymrużeniem oka i w niecodziennej scenerii. Jolka i Fryderyk to typowe małżeństwo z długoletnim stażem, dwójką dzieci i nowym domem w trakcie budowy - i jak typowe małżeństwo mają swoje problemy: z seksem, wychowaniem potomstwa, wykończeniem łazienki, teściową. Jest w nich tyle przeciwieństw, ile ziaren piasku na pustyni. Ona jest pedantycznym czyściochem, on uważa, że brud to najlepszy przyjaciel odporności człowieka. Ona dużo gada, on uważa, że nigdy nie słucha. Ona nie umie prowadzić samochodu, on nie zna się na mapie. Ona uważa, że ich małżeństwo przechodzi kryzys, on że media jej to wmówiły. Pewnego dnia para postanawia wybrać się na pustynny rajd, który ma odświeżyć ich związek, umocnić więzi i nadać trochę koloru jednostajnemu życiu. Ale jak to bywa, na takiej wyprawie może zdarzyć się wszystko. Auto odmawia posłuszeństwa na środku pustkowia, telefon nie działa, woda się kończy, wokoło żywego ducha i nie widać szans na jakąkolwiek pomoc. Mimo nieuchronnie zbliżającego się końca ich żywota, bohaterowie nie przestają się kłócić. Ciągle słychać jej kąśliwe uwagi, jego złośliwe docinki i oskarżenia, dochodzi nawet do próby zabójstwa współmałżonka - prawdziwa burza piaskowa. Fryderyk zaczyna popadać w obłęd spowodowany nie tylko brakiem wody i wycieńczeniem, ale również bezmyślnym postępowaniem żony. A sępy powoli zaczynają gromadzić się na upalnym, bezchmurnym niebie? Jak skończy się afrykańska wyprawa Jolki i Fryderyka ? czy ich miłość to tylko fatamorgana, czy łączące ich uczucie wyschło jak woda na pustyni, czy będzie to ostatnia podróż ich życia?

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

17 marca 2014
Ocena: 5 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"GODZINNA DAWKA DOBREGO HUMORU:) POLECAM!!!"

14 marca 2014
Ocena: 5 na 5
Wiolka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam -:) . Wszystko z życia wzięte. "

14 marca 2014
Ocena: 4 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Razem z mężem świetnie się bawiliśmy - błyskotliwe, pełne humoru dialogi, niezła gra aktorów. Przyjemnie spędzony wieczór. Polecam"

18 stycznia 2014
Ocena: 3 na 5
gen oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przeciętny spektakl. Gra aktorów dobra, aczkolwiek nie był to profesjonalizm. Nagłośnienie katastrofa, sprawiało wrażenie, jakby dialogi były odtwarzane z play backu. Za sceną widać było człowieka z obsługi jak przemieszczał się w kilkukrotnie w trakcie spektaklu. Za tę cenę biletu oczekiwałem więcej wrażeń artystycznych. "

18 stycznia 2014
Ocena: 5 na 5
Dominika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warto było zakupić bilecik na ten spektakl - pełen humoru , dobrych dialogów i fantastycznego śmiechu pani Pakosińskiej !! Polecam gorąco !! A zakup biletu jak zwykle szybki i bezproblemowy !!"

18 stycznia 2014
Ocena: 4 na 5
Lidka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo przyjemny spektakl; warto zwrócić uwagę na to jak różne może być spojrzenie na związek"
Więcej informacji o "Małżeński Rajd Dakar" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij