Zemsta

Spektakl w absolutnie brawurowej obsadzie!

21 lutego 2014 o godz. 20:30
*) Sprzedaż biletów trwa do: 21 lutego 2014 o godz. 19:30
Teatr Muzyczny - Duża Scena
Plac Grunwaldzki 1, Gdynia - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 5 na 5
Ceny biletów: od 90 do 120 PLN
Dostępność biletów: 39 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
W spektaklu "Zemsta" rolą Rejenta swoje 40-lecie pracy artystycznej świętuje Wiktor Zborowski! Hrabia Aleksander Fredro o Polaków życiu sąsiedzkim. Ile to już razy śmieliśmy się ze sporu o mur graniczny i fanfaronad Papkina? Ile wspaniałych i legendarnych kreacji aktorskich zyskaliśmy dzięki Zemście? To arcydzieło polskiej literatury to jednak nie tylko klasyka komedii - elementarz komizmu sytuacyjnego, przerysowanych postaci czy humoru słownego - ale również jeden z najbardziej krytycznych utworów o polskości, często w szyderczy i o dziwno wciąż aktualny sposób wyszydzający nasze narodowe przywary i słabostki. Utwór, którego ostrze zaczyna nam doskwierać, gdy mija już śmiech. Nasza Zemsta to próba dokonania współczesnej interpretacji tej romantycznej komedii, opowiadająca o konflikcie między Cześnikiem a Rejentem, ale jednocześnie wykpiwająca nas samych i czasy, w których żyjemy. Spektakl w absolutnie brawurowej obsadzie, w reżyserii znanego z ironii specjalisty od Gombrowicza, Waldemara Śmigasiewicza, wystawiany z okazji obchodów roku Aleksandra Fredry.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

5 maja 2015
Ocena: 5 na 5
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było super. Dawno w teatrze nie byłem, to pozytywne wrażenie się dodatkowo spotęgowało moimi ulubionymi aktorami. Warto, polecam i pozdrawiam."

27 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"warto, świetna obsada"

22 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
Ola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wszystko sprawnie i bez problemów"

22 lutego 2014
Ocena: 5 na 5
Iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Boska obsada chociaz z powodu choroby Zborowskiego role rejesnta zagrał Seweryn. Żak i Barciś jak zawsze świetni. WArto bylo isc polecam."
Więcej informacji o "Zemsta" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij