Marek Torzewski

Marek Torzewski LIVE koncert z zespołem i chórem

25 lutego 2014 o godz. 19:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 25 lutego 2014 o godz. 18:00
Teatr Muzyczny ROMA
ul. Nowogrodzka 49, Warszawa - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.53 na 5
Ceny biletów: od 80 do 120 PLN
Dostępność biletów: 96 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Najnowsza płyta tenora Marka Torzewskiego pt. "L'Amore" zawiera największe, nieśmiertelne jak ich temat przeboje ze słonecznej Italii, śpiewane w Europie i na świecie już od kilkudziesięciu lat. Po ariach w największych teatrach operowych, hymnie Polski wykonywanym przez popularnego śpiewaka na stadionach i jego autorskim hymnie piłkarskim "Do przodu, Polsko" przyszedł czas na hołd złożony... miłości. Włoska muzyka operowa i popularna oraz uczuciowość Włochów są Markowi Torzewskiemu szczególnie bliski. Rozmaite gremia wyróżniają go co pewien czas za jego sztukę wokalną, za rozsławianie polskiej kultury w świecie itd., itp. Dla przykładu: jako pierwszy polski artysta dał recital w Kwaterze Głównej NATO w Shepe, inaugurował też Międzynarodowy Rok Chopinowski w Belgii, gdzie od lat mieszka. Na stadionie Śląskim w Chorzowie jako pierwszy artysta w Polsce wykonał nasz hymn przed meczem Polska - Ukraina. A jego autorska piosenka "Do przodu, Polsko" została uznana jako hymn. Tak więc aktywność zawodowa i pasje Marka Torzewskiego od lat wykraczają poza szacowne sceny operowe - w ojczyźnie, a także w Europie i za oceanem. Dlatego i nagrody obejmują rozmaite sfery jego intensywnego życia. Od pierwszego sukcesu, niedługo po studiach, na międzynarodowym konkursie wokalnym im. Jana Kiepury w Krynicy w 1984 r. - po uznanie polskiego resortu kultury i choćby ze strony Stowarzyszenia Mały Książę, które Torzewskiemu, jego żonie, aktorce i menedżerowi Barbarze Romanowicz-Torzewskiej oraz także uzdolnionej wokalnie ich córce Agacie przyznało honorowy tytuł Przyjaciela Małego Księcia za najlepszy wizerunek Polskiej Rodziny Artystycznej na Świecie. Płyta "L"Amore" z włoskimi szlagierami o miłości znakomicie pasuje do wizerunku, który tenor buduje od lat - i jako artysta, i jako zakochany od ponad 20 lat w żonie mąż oraz ojciec atrakcyjnej córki. Tak go chcą zresztą postrzegać słuchacze. Torzewski swego czasu zaczął skutecznie burzyć schematyczne wyobrażenie polskich odbiorców o śpiewaku operowym, który albo pokazuje się na wielkiej scenie w kostiumie i makijażu, albo poza sceną - ale też serio, z poważną miną, nie naganie przystrzyżoną fryzurą i w garniturze czy smokingu. Torzewski ujmuje pięknie brzmiącym, ciepłym głosem, swobodą i naturalnością, a śpiewane przez niego włoskie piosenki z płyty "L"Amore" wprowadzają w romantyczny nastrój.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!
Ocena z
2015-03-22:

Ocena: 5 na 5
AGATA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ja po koncercie zyskalam duzo pozytywnej energii na wiele dni! Na pewno bede chciala to kiedys powtorzyc........."
Ocena z
2015-01-26:

Ocena: 1 na 5
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niestety , lata świetności daleko za Panem ! Koncert słaby , żona -po co ? "
Ocena z
2015-01-12:

Ocena: 2 na 5
Stanisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Krakowie oceniam jako mocno średni, wyrobiona publiczność oczekuje poziomu, a tu przyjechała głęboka prowincja. Pani Barbara jak na aktorkę to sam plastik i tylko psuje całość . Pan Marek , tak jak już ktoś napisał "ile razy można odgrzewać stare kotlety" i podpisuję się pod tą opinią obiema rękami ! Dwie gwiazdki z sympatii do tenora !"
Ocena z
2014-12-29:

Ocena: 2 na 5
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Panie Marku, ile razy można odgrzewać stare kotlety ? REPERTUAR ,prosimy o nowe przeboje !"
Ocena z
2014-12-29:

Ocena: 5 na 5
majk74 oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nawet nawet.. :)"
Ocena z
2014-12-23:

Ocena: 5 na 5
Jerzy oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu - pierwsza klasa. wygodnie i bez problemów. Koncert super. Torzewski jest mistrzem nie tylko w śpiewaniu ale i tworzeniu wspaniałej atmosfery. Polecam Wszystkim."
Ocena z
2014-12-22:

Ocena: 5 na 5
Elzbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu bez problemu. Koncert był wspaniałym wydarzeniem. Zabrakło mi utworu pierwotnie wykonanego przez Kiepurę."
Ocena z
2014-12-12:

Ocena: 5 na 5
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert,atmosfera jaką pan Marek potrafi stworzyć nie do opisania.Byłam z koleżanką i bardzo nam się podobało,super!!!Pozdrawiam.Kupno biletów przez internet bardzo wygodne i szybkie,na pewno jeszcze skorzystam."
Ocena z
2014-12-10:

Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, głos niesamowity, najbardziej cieszę się że Pan Marek zaśpiewał Caruso - włączałam to mojemu synkowi jak nie mógł zasnąć. Wykonanie tego utworu przez Pana Torzewskiego potwierdziło jak wiele wrażliwości i emocji może wywołać samo jego słuchanie."
Ocena z
2014-12-09:

Ocena: 5 na 5
Kasia z Elbląga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały,dostarczył wielu wrażeń i emocji.Przepiękny, silny głos Pana Marka.Z ogromną ochotą poszłabym jeszcze raz.Zakup biletów przez internet to super sprawa-szybko i wygodnie.Polecam !"
Ocena z
2014-12-08:

Ocena: 5 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bezproblemowy. Koncert wspaniały."
Ocena z
2014-12-08:

Ocena: 5 na 5
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany, dużo wrażeń i emocji, Marek Torzewski ma świetny kontakt z publicznością. Cudny, energetyczny głos. Forma zakupu biletów - świetne, profesjonalne rozwiązanie. Polecam gorąco, bo ja skorzystam z tego jeszcze nie raz."
Ocena z
2014-12-08:

Ocena: 5 na 5
Jarosław Jankiel oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert. Polecam"
Ocena z
2014-12-08:

Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uwielbiam słuchać wykonanie różnych utworów przez Pana Marka, jednak to, co przeżyłam na żywo, nie ma porównania. Prawdziwa uczta dla ducha. Bardzo podobała mi się forma prowadzenia koncertu. Zakup biletu przez internet super sprawa. Szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu. Pozdrawiam! "
Ocena z
2014-12-08:

Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert byl bardzo udany a własciwie fantastyczny! Drugi raz bylam na koncercie p.Marka i drugi raz jestem usatysfakcjonowana! Czekam na kolejny! Zakup biletów przez internet super sprawa! Polecam!"
Ocena z
2014-12-08:

Ocena: 5 na 5
Anna z Elbląga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na koncercie tenora byłam po raz pierwszy. Nie zawiodłam się. Ciary to najlepsze co przychodzi mi na myśl, gdy się słucha na żywo. Bardzo fascynuje mnie ten rodzaj wykonywania utworów nie tylko operowych. Sam koncert i Pan Marek z żoną fantastic. Kontakt z widownią wspaniały. Bezproblemowe zakupy biletu. "
Ocena z
2014-12-08:

Ocena: 5 na 5
Monika Lewczuk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Panie Marku, koncert był przecudowny. Nastawiona byłam tylko na muzykę, a film o Panu bardzo miło mnie zaskoczył. Jest Pan wspaniałym śpiewakiem operowym, a także wspaniałym człowiekiem. Byłam na koncercie w Elblągu, w czasie przedswiątecznym i tyle serca, miłości z treści Pana utworów, a także w Pana życia słyszałam ze tacy radośni i spokojni wyszliśmy z koncertu. Bardzo dziękujemy za te cudowne chwile. Pozdrawiamy Pana i Pana rodzinę. Organizatorom także dziekujemy. Bilety przez internet to suuper sprawa i dziękujemy za ogłoszenia w radio, bo przez to wiedziałam o koncercie. pozdrawiam i czekam na kolejny koncert. "
Ocena z
2014-12-08:

Ocena: 5 na 5
Lidia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bez problemów. Koncert Pana Marka Torzewskiego pełen miłości i radości. Cudowny głos. Dziękuję za ucztę duchową:)"
Ocena z
2014-12-08:

Ocena: 5 na 5
Ela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu poszedł szybko, sprawnie i wygodnie. Koncert wspaniały, wprost rewelacyjny;)"
Ocena z
2014-12-07:

Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Płocku był magiczny, dopiero jak usłyszałem głos Pana Marka na żywo doceniłem jego śpiew - czysty, ładnie brzmiący głos. Koncert trwał 2 godziny, był prowadzony w luźnej atmosferze, niepotrzebne były tylko wyświetlane nagrania video. Polecam!"
Ocena z
2014-12-07:

Ocena: 5 na 5
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"zakup biletów bez problemu szybko i sprawnie...koncert ok"
Ocena z
2014-12-07:

Ocena: 5 na 5
Paulina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przeżycie wspaniałe, miałam zaszczyt towarzyszyć panu Markowi na scenie. Wspomnienie na długie lata. Koncert przecudny, ten głos i jakże ciepły i radosny człowiek. Mam nadzieję, że zawita jeszcze do Chojnic. Bilety zakupione w prosty i szybki sposób."
Ocena z
2014-12-06:

Ocena: 5 na 5
MARIA oceniając napisał(a) dodatkowo:
" rewelacja jestem pod wielkim wrazeniempelen profesjonalizm wystep pana MARKA CUDOWNY"
Ocena z
2014-12-06:

Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był cudowny, wrażenia niesamowite, zabrakło mi pięknego utworu "Pozwól mi Panie". Forma zakupu biletu świetna. "
Ocena z
2014-12-05:

Ocena: 4 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert 28 listopada w Toruniu...mam mieszane odczucia, bo z jednej strony cudowny, przepiękny głos, którego chce się słuchać i słuchać. Z drugiej strony za dużo gadania i wstawek o rodzinie i karierze artystycznej, kosztem czasu poświęconego na wykonywanie utworów "mistrza""
Więcej informacji o "Marek Torzewski" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij