Sala Koncertowa Radia Wrocław
Ocena: Ocena: 4.63 na 5 | 4.63

Marek Torzewski LIVE koncert z zespołem i chórem

16 marca 2014 o godz. 19:00
ul. Karkonoska 10, Wrocław
   
   
   
Wolnych jeszcze biletów: 84 szt.
Oczekuje w rezerwacji: 0 szt.
Ceny biletów: od 80 do 100 zł
Opis wydarzenia - szczegółowe informacje
Najnowsza płyta tenora Marka Torzewskiego pt. "L'Amore" zawiera największe, nieśmiertelne jak ich temat przeboje ze słonecznej Italii, śpiewane w Europie i na świecie już od kilkudziesięciu lat. Po ariach w największych teatrach operowych, hymnie Polski wykonywanym przez popularnego śpiewaka na stadionach i jego autorskim hymnie piłkarskim "Do przodu, Polsko" przyszedł czas na hołd złożony... miłości. Włoska muzyka operowa i popularna oraz uczuciowość Włochów są Markowi Torzewskiemu szczególnie bliski. Rozmaite gremia wyróżniają go co pewien czas za jego sztukę wokalną, za rozsławianie polskiej kultury w świecie itd., itp. Dla przykładu: jako pierwszy polski artysta dał recital w Kwaterze Głównej NATO w Shepe, inaugurował też Międzynarodowy Rok Chopinowski w Belgii, gdzie od lat mieszka. Na stadionie Śląskim w Chorzowie jako pierwszy artysta w Polsce wykonał nasz hymn przed meczem Polska - Ukraina. A jego autorska piosenka "Do przodu, Polsko" została uznana jako hymn. Tak więc aktywność zawodowa i pasje Marka Torzewskiego od lat wykraczają poza szacowne sceny operowe - w ojczyźnie, a także w Europie i za oceanem. Dlatego i nagrody obejmują rozmaite sfery jego intensywnego życia. Od pierwszego sukcesu, niedługo po studiach, na międzynarodowym konkursie wokalnym im. Jana Kiepury w Krynicy w 1984 r. - po uznanie polskiego resortu kultury i choćby ze strony Stowarzyszenia Mały Książę, które Torzewskiemu, jego żonie, aktorce i menedżerowi Barbarze Romanowicz-Torzewskiej oraz także uzdolnionej wokalnie ich córce Agacie przyznało honorowy tytuł Przyjaciela Małego Księcia za najlepszy wizerunek Polskiej Rodziny Artystycznej na Świecie. Płyta "L"Amore" z włoskimi szlagierami o miłości znakomicie pasuje do wizerunku, który tenor buduje od lat - i jako artysta, i jako zakochany od ponad 20 lat w żonie mąż oraz ojciec atrakcyjnej córki. Tak go chcą zresztą postrzegać słuchacze. Torzewski swego czasu zaczął skutecznie burzyć schematyczne wyobrażenie polskich odbiorców o śpiewaku operowym, który albo pokazuje się na wielkiej scenie w kostiumie i makijażu, albo poza sceną - ale też serio, z poważną miną, nie naganie przystrzyżoną fryzurą i w garniturze czy smokingu. Torzewski ujmuje pięknie brzmiącym, ciepłym głosem, swobodą i naturalnością, a śpiewane przez niego włoskie piosenki z płyty "L"Amore" wprowadzają w romantyczny nastrój.

Zamawianie biletów - sprzedaż zakończona
Sprzedaż została zakończona
Sprzedaż biletów została zakończona!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi wydarzeniami z naszej oferty.
Ostatnie komentarze i oceny czyli zobacz co o tym artyście sądzą inni...
Ocena z 2014-11-20:
Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert cudowny, głos Pana Torzewskiego na żywo rewelacyjny. Wyciągnęliśmy z mężem znajomą też była zachwycona. Mąż dostał gęsiej skórki na policzkach co jest u niego oznaką największej ekscytacji muzyką. Zakupy przez kup bilecik wygodne ale czy bilety nie są przez to droższe? Musze to sprawdzić."
Ocena z 2014-11-18:
Ocena: 5 na 5
Iza oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo podobał się moim rodzicom, byli pod dużym wrażeniem."
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 4 na 5
aga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert SUPER!!!!!!!!!!!!! Kupno biletów przez kupbilecik to extra sprawa."
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Suwałkach był wspaniały. Pan Marek potrafi nawiązać dobry kontakt z publicznością, przez co od razu przypada każdemu do serca. Dystans między artystą, a widzami od razu się zmniejsza zwłaszcza przy takiej muzyce."
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 5 na 5
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo piękny i wzruszający koncert. "
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 5 na 5
Inga oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dziekuje za piekny koncert w Olsztynie. Jest Pan swietny. Moj chlopak slyszal Pana pierwszy raz i jest zaskoczony Pana otwartoscia sceniczna i pieknym glosem."
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 5 na 5
jkpatka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W p. Marku można zakochać się. "Czaruś" z niego pierwsza klasa. Ale sala Audytorium "Maximum" w Olsztynie to nie klimat na występ takiego Gościa, jak M. Torzewski, można i należałoby poszukać lepszego miejsca (Filharmonia, Teatr itp.). Panie Marku, gratuluję "stażu" małżeńskiego - w dzisiejszych czasach to bardzo trudne. Zakup biletów przez internet stronę jest super."
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Totalna chała. To nieprawdopodobne, że tak wspaniały talent zniżył się do wsiowego olsztyńskiego odpustu. Jeszcze tylko brakowało góralu i sokołów, a Maximum to najgorsze miejsce na koncerty-zawsze organizacyjna lipa."
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 5 na 5
Witold oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów przez internet to duża wygoda . Koncert wspaniały . Wstawki z córką i żoną mnie nie przeszkadzały , a jest to też możliwość poznania historii Pana Torzewskiego i Jego rodziny . Myślę , że wstawki dawały też możliwość chwili odpoczynku . "
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 5 na 5
Halina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Brakowało utworów z muzyki klasycznej , głos piękny koncert wspaniały.Zakup biletów online sprawnie i wygodnie"
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 5 na 5
Darek i Justynka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały a głos zniewalający.Mam nadzieję że jeszcze nas Pan odwiedzi."
Ocena z 2014-11-17:
Ocena: 4 na 5
Jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w wykonaniu Pana Marka oceniam bardzo pozytywnie , wspaniałe piosenki , atmosfera i prowadzenie , natomiast na minus organizatorzy. Taki głos przychodzi się przede wszystkim słuchać a nie oglądać. Słaba akustyka była największym problemem. Gdyby nie to , że znam słowa piosenek bo często je słucham to w niektórych momentach nie wiedział bym o czym Pan Marek śpiewa. W Olsztynie jest filharminia i było by to lepsze miejsce na taki koncert"
Ocena z 2014-11-16:
Ocena: 5 na 5
Zbyszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, Pan Marek artysta światowej klasy, wspaniały głos, a zarazem super Gość, ceniący więzi rodzinne , z poczuciem humoru. Możemy się szczycić naszym Rodakiem, dziękuję za udany wieczór po 12-godzinnej pracy, świetny relaks i odprężenie, szczerze polecam. Pozdrawiam"
Ocena z 2014-11-16:
Ocena: 4 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupno biletów jak najbardziej ok. Koncert, bardzo ładny, głos pana Marka Torzewskiego rekompensuje pewne minusy. Będę nadal zachwycać się tym artystą... "
Ocena z 2014-11-16:
Ocena: 5 na 5
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert przyjemny. Polecam."
Ocena z 2014-11-16:
Ocena: 5 na 5
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacja.Uwielbiam glos p.Marka Torzewskiego.Wszystko na najwyzszym poziomie.Zycze Panu jeszcze wielu udanych koncertow.Z przyjemnoscia kupie bilet i pojde."
Ocena z 2014-11-16:
Ocena: 4 na 5
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów przez internet- szybko i sprawnie. "
Ocena z 2014-11-16:
Ocena: 5 na 5
HK oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zawsze profesjonalny z dużą uwagą na słuchaczy. Uczta dla uszu."
Ocena z 2014-11-16:
Ocena: 5 na 5
kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowne przeżycia, wspaniały koncert niestety pozostaje niedosyt że trwało to tak krótko, z chęcią jeszcze raz bym mogła uczestniczyć, uwielbiam głos Pana Marka, oddaje on taki spokój. żałuję tylko że nie odbył się w Filharmonii olsztyńskiej, myślę że to byłoby odpowiednie miejsce na ten koncert . "
Ocena z 2014-11-16:
Ocena: 5 na 5
AGNIECHA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"PIEKNY KONCERT"
Ocena z 2014-11-16:
Ocena: 5 na 5
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam zakup biletów przez internet. Koncert na długo pozostanie w mojej pamięci !"
Ocena z 2014-11-15:
Ocena: 5 na 5
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilet na Pański koncert w Suwałkach był wspaniałą niespodzianką dla mojej Mamy. Jest Pana fanką. Kiedy pytałam o wrażenia była szczerze wzruszona. Powiedziała: 'Dziękuję za dwie godziny podróży do innego świata, lepszego świata. Było cudownie. Magicznie. Miałam ciarki. A Pan Marek w idealny sposób w krótkich przerwach żartobliwie rozluźniał atmosferę.' Panie Marku dziękuję, że tak pięknie Pan uszczęśliwia ludzi. Pozdrawiam. Natalia"
Ocena z 2014-11-15:
Ocena: 5 na 5
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w porządku. Marek Torzewski kontaktowy i przystępny. Polemizować można nad formułą koncertu. O ile artysta pojawi się w Suwałkach z innym projektem, na pewno pójdę."
Ocena z 2014-11-15:
Ocena: 5 na 5
Julita oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Marek Torzewski wspaniały człowiek, super koncert. Zakup biletów bez problemu. "
Ocena z 2014-11-15:
Ocena: 5 na 5
Magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Panie Marku , dziekuje za piekny wczorajszy koncert w Suwalkach . Jest Pan niesamowity. "

Marek Torzewski - zobacz więcej informacji i komentarzy »
Polub nas na Facebooku - bądź na bieżąco w wydarzeniach z Twojej okolicy

© 2011-2014 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij