Radomska Orkiestra Kameralna
Ocena: Ocena: 4.61 na 5 | 4.61

Marek Torzewski LIVE koncert z zespołem i chórem

4 kwietnia 2014 o godz. 19:00
Żeromskiego 53, Radom
   
   
   
Wolnych jeszcze biletów: 95 szt.
Oczekuje w rezerwacji: 0 szt.
Ceny biletów: od 60 do 100 zł
Opis wydarzenia - szczegółowe informacje
Najnowsza płyta tenora Marka Torzewskiego pt. "L'Amore" zawiera największe, nieśmiertelne jak ich temat przeboje ze słonecznej Italii, śpiewane w Europie i na świecie już od kilkudziesięciu lat. Po ariach w największych teatrach operowych, hymnie Polski wykonywanym przez popularnego śpiewaka na stadionach i jego autorskim hymnie piłkarskim "Do przodu, Polsko" przyszedł czas na hołd złożony... miłości. Włoska muzyka operowa i popularna oraz uczuciowość Włochów są Markowi Torzewskiemu szczególnie bliski. Rozmaite gremia wyróżniają go co pewien czas za jego sztukę wokalną, za rozsławianie polskiej kultury w świecie itd., itp. Dla przykładu: jako pierwszy polski artysta dał recital w Kwaterze Głównej NATO w Shepe, inaugurował też Międzynarodowy Rok Chopinowski w Belgii, gdzie od lat mieszka. Na stadionie Śląskim w Chorzowie jako pierwszy artysta w Polsce wykonał nasz hymn przed meczem Polska - Ukraina. A jego autorska piosenka "Do przodu, Polsko" została uznana jako hymn. Tak więc aktywność zawodowa i pasje Marka Torzewskiego od lat wykraczają poza szacowne sceny operowe - w ojczyźnie, a także w Europie i za oceanem. Dlatego i nagrody obejmują rozmaite sfery jego intensywnego życia. Od pierwszego sukcesu, niedługo po studiach, na międzynarodowym konkursie wokalnym im. Jana Kiepury w Krynicy w 1984 r. - po uznanie polskiego resortu kultury i choćby ze strony Stowarzyszenia Mały Książę, które Torzewskiemu, jego żonie, aktorce i menedżerowi Barbarze Romanowicz-Torzewskiej oraz także uzdolnionej wokalnie ich córce Agacie przyznało honorowy tytuł Przyjaciela Małego Księcia za najlepszy wizerunek Polskiej Rodziny Artystycznej na Świecie. Płyta "L"Amore" z włoskimi szlagierami o miłości znakomicie pasuje do wizerunku, który tenor buduje od lat - i jako artysta, i jako zakochany od ponad 20 lat w żonie mąż oraz ojciec atrakcyjnej córki. Tak go chcą zresztą postrzegać słuchacze. Torzewski swego czasu zaczął skutecznie burzyć schematyczne wyobrażenie polskich odbiorców o śpiewaku operowym, który albo pokazuje się na wielkiej scenie w kostiumie i makijażu, albo poza sceną - ale też serio, z poważną miną, nie naganie przystrzyżoną fryzurą i w garniturze czy smokingu. Torzewski ujmuje pięknie brzmiącym, ciepłym głosem, swobodą i naturalnością, a śpiewane przez niego włoskie piosenki z płyty "L"Amore" wprowadzają w romantyczny nastrój.

Zamawianie biletów - sprzedaż zakończona
Sprzedaż została zakończona
Sprzedaż biletów została zakończona!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi wydarzeniami z naszej oferty.
Ostatnie komentarze i oceny czyli zobacz co o tym artyście sądzą inni...
Ocena z 2014-11-25:
Ocena: 5 na 5
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert. Polecam gorąco"
Ocena z 2014-11-25:
Ocena: 4 na 5
Elzbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bardzo wygodny szczególnie, gdy mieszka się poza ośrodkami, gdzie odbywają się koncerty. Pan Marek Torzewski śpiewa pięknie i ten jego głos... coś wspaniałego. Natomiast nagłośnienie w Filharmonii Krakowskiej to jakieś nieporozumienie. Ale i tak warto było.Polecam"
Ocena z 2014-11-25:
Ocena: 4 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niezwykłe spotkanie z Wielkim a zarazem skromnym, ciepłym człowiekiem. Cudowny człowiek ... Chciałoby się więcej i więcej."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Ilona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert swietny, organizacja również. Warto uczestniczyć w tego rodzaju wydarzeniach kulturalnych ;)"
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uwielbiam ten głos!!!!!Szkoda, że tak mało go w TV. Wrażenia po wysłuchaniu koncertu cudowne dające pozytywną energię."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 4 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, zakup bletów bezproblemowy"
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały artysta i bardzo skromny, ciepły, pięknie zaśpiewane piosenki, niesamowite przeżycie. Polecam!!"
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Józef oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mimo kameralnej salki w Nowym Sączu, a może właśnie dlatego, występ Pana Marka należy uznać za KAPITALNY, dwie godzinki zleciało jak pięć minut, uczestnik nie nudził się ani chwili. W przerwach między utworami wyświetlono sceny z życia artysty, nieraz bardzo wzruszające. Dzięki Panie Marku. Zakup biletu bez problemu. "
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 4 na 5
marian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fajny,Torzewskiego głos wspaniały,do kitu akustyka-za głośne basy i solowa gitara w swoich partiachżle ustawione mikrofony-połowy słów nie rozumiałem,i nie tylko ja.Ogólnie jestem zadowolony. "
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 3 na 5
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów na szóstkę. Natomiast spodziwaliśmy się po koncercie więcej. Występ samego p. Torzewskiego dobry, piękny głos. Ale muzyka za głośna i przez to teksty niezrozumiałe. Słabe oświetlenie na estradę. Goście p. Torzewskiego wypadli bardzo słabo."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko super. Koncert świetny. Polecam"
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 4 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam zakup biletów prze internet. Koncert sympatyczny, wykonywane utwory nie do końca mnie usatysfakcjonowały gdyż liczyłam na więcej klasyki."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Alex oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert,potęga skali głosu Pana Marka Torzewskiego. Niesamowity człowiek. Polecam gorąco."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 3 na 5
Helena Seremet oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zamówienie i kupno biletu w porządku. Na temat koncertu: Pan Marek ma przepiękny i mocny głos i na scenie jest sympatyczny. Natomiast mam duże zastrzeżenie doi nagłośnienia. Chwilami w ogóle nie było słychać głosu Pana Marka lecz samo dudnienie instrumentów.A jest to wielką szkodą dla tego wspaniałego artysty.A może sala Filharmonii krakowskiej jest za mała dla taki Nie jestem znawcą obecnego sprzętu nagłaśniającego i nie wiem czy to wina organizatora czy samego zespołu Pana Marka Torzewskiego. "
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Bogdan oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, wspaniały głos p. Marka trzeba słuchać na żywo i nawet bez podkładu muzycznego. Dla mnie i dla żony była to uczta duchowa - brawo za pomysł na niezapomniany wieczór."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 4 na 5
Stasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zachwycona głosem Pana Marka. Cudowny koncert. Minus to bardzo zła akustyka i nagłośnienie filharmonii. Pan Marek jest bardzo ciepłym i pozytywnym człowiekiem. Polecam."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały, niesamowity koncert! Jestem bardzo zadowolona i każdego nakłaniam do posłuchania głosu Pana Marka."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Ewa Prochal oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny, pełen wzruszeń i radości. Dziękuję"
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 3 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Głos cudowny. Szkoda, że część koncertu wypełniona była monologami Pana Torzewskiego. Trochę dla mnie za dużo mówienia, a za mało śpiewu. Zakup biletów bardzo wygodny."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
MALGOSIA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"KUPNO BILETU BEZ PROBLEMU, KONCERT SUPER POLECAM ,JA JESTEM ZACHWYCONA "
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 4 na 5
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Rybniku wyśmienity, głos Marka Torzewskiego - zachwycający. Dwie godziny śpiewu i dobrej zabawy to wydarzenie, które długo się pamięta. Trochę brakło mi klasycznego repertuaru, ale nie narzekam. Kupno biletu przez Internet to ogromna wygoda dla kogoś kto pracuje i nie musi uciekać z pracy i warować pod kasą biletową."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 4 na 5
Przemek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu bezproblemowy. Koncert w porządku, ale nagłośnienie średnie."
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 3 na 5
Pawel oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Głos piękny, jednakże w przerwach bardzo dużo prezentacji i filmików na rzutniku a to frustrujące było. Dużo przerw, mało śpiewu. Kilka lat temu było lepiej."
Ocena z 2014-11-23:
Ocena: 5 na 5
Karina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert w Krakowie . Panie Marku jest Pan niesamowity."
Ocena z 2014-11-23:
Ocena: 5 na 5
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacja. Nie spodziewałam się, że takiej sławy artysta zawita w Nowym Sączu. Na szczęście zdążyłam kupić jeden z ostatnich biletów dzięki kupbilecik. Bardzo fajna sprawa. Kontakt z publicznością wspaniały, głos na żywo przepiękny. Może w Nowym Sączu nie posiadamy dużych teatrów ani filharmonii aby przywitać takich gości jak pan Marek Torzewski, ale właśnie za to trzeba go cenić. Przyjechał do mnie, do małej mieściny i dzięki Niemu mogłam przeżyć niezapomniane chwile. Dziękuję bardzo! "

Marek Torzewski - zobacz więcej informacji i komentarzy »
Polub nas na Facebooku - bądź na bieżąco w wydarzeniach z Twojej okolicy

© 2011-2014 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij