Radomska Orkiestra Kameralna
Ocena: Ocena: 4.75 na 5 | 4.75

Marek Torzewski LIVE koncert z zespołem i chórem

4 kwietnia 2014 o godz. 19:00
Żeromskiego 53, Radom
   
   
   
Wolnych jeszcze biletów: 95 szt.
Oczekuje w rezerwacji: 0 szt.
Ceny biletów: od 60 do 100 zł
Opis wydarzenia - szczegółowe informacje
Najnowsza płyta tenora Marka Torzewskiego pt. "L'Amore" zawiera największe, nieśmiertelne jak ich temat przeboje ze słonecznej Italii, śpiewane w Europie i na świecie już od kilkudziesięciu lat. Po ariach w największych teatrach operowych, hymnie Polski wykonywanym przez popularnego śpiewaka na stadionach i jego autorskim hymnie piłkarskim "Do przodu, Polsko" przyszedł czas na hołd złożony... miłości. Włoska muzyka operowa i popularna oraz uczuciowość Włochów są Markowi Torzewskiemu szczególnie bliski. Rozmaite gremia wyróżniają go co pewien czas za jego sztukę wokalną, za rozsławianie polskiej kultury w świecie itd., itp. Dla przykładu: jako pierwszy polski artysta dał recital w Kwaterze Głównej NATO w Shepe, inaugurował też Międzynarodowy Rok Chopinowski w Belgii, gdzie od lat mieszka. Na stadionie Śląskim w Chorzowie jako pierwszy artysta w Polsce wykonał nasz hymn przed meczem Polska - Ukraina. A jego autorska piosenka "Do przodu, Polsko" została uznana jako hymn. Tak więc aktywność zawodowa i pasje Marka Torzewskiego od lat wykraczają poza szacowne sceny operowe - w ojczyźnie, a także w Europie i za oceanem. Dlatego i nagrody obejmują rozmaite sfery jego intensywnego życia. Od pierwszego sukcesu, niedługo po studiach, na międzynarodowym konkursie wokalnym im. Jana Kiepury w Krynicy w 1984 r. - po uznanie polskiego resortu kultury i choćby ze strony Stowarzyszenia Mały Książę, które Torzewskiemu, jego żonie, aktorce i menedżerowi Barbarze Romanowicz-Torzewskiej oraz także uzdolnionej wokalnie ich córce Agacie przyznało honorowy tytuł Przyjaciela Małego Księcia za najlepszy wizerunek Polskiej Rodziny Artystycznej na Świecie. Płyta "L"Amore" z włoskimi szlagierami o miłości znakomicie pasuje do wizerunku, który tenor buduje od lat - i jako artysta, i jako zakochany od ponad 20 lat w żonie mąż oraz ojciec atrakcyjnej córki. Tak go chcą zresztą postrzegać słuchacze. Torzewski swego czasu zaczął skutecznie burzyć schematyczne wyobrażenie polskich odbiorców o śpiewaku operowym, który albo pokazuje się na wielkiej scenie w kostiumie i makijażu, albo poza sceną - ale też serio, z poważną miną, nie naganie przystrzyżoną fryzurą i w garniturze czy smokingu. Torzewski ujmuje pięknie brzmiącym, ciepłym głosem, swobodą i naturalnością, a śpiewane przez niego włoskie piosenki z płyty "L"Amore" wprowadzają w romantyczny nastrój.

Zamawianie biletów - sprzedaż zakończona
Sprzedaż została zakończona
Sprzedaż biletów została zakończona!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi wydarzeniami z naszej oferty.
Ostatnie komentarze i oceny czyli zobacz co o tym artyście sądzą inni...
Ocena z 2014-10-20:
Ocena: 5 na 5
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo przyjemnie spędzony czas. Głos i poczucie humoru Pana Torzewskiego wspaniałe. Koncert Magnez Dusz trwał około 1,5 godz "
Ocena z 2014-10-20:
Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Inowrocławiu - wspaniały głos, niesamowite przeżycie, ostatnia piosemka przy akompaniamencie klawiszy pokazała dopiero pełnię kunsztu tenora. Niestety złe nagłośnienie jak dla tak małej sali"
Ocena z 2014-10-20:
Ocena: 5 na 5
OLA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastycznie spędzony czas. Koncert Marka Torzewskiego pozwala zapomnieć o rzeczywistości ,przenosi w świat pełen miłości i ciepła. Podziękowania również dla menadżera - żony p.Marka z świetnie zaplanowany koncert i własny udział w nim. Zakup biletu przez internet - polecam, sprawnie , szybko, bezproblemowo."
Ocena z 2014-10-20:
Ocena: 5 na 5
Henryk Miziak oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały Występ - Polecam wszystkim usłyszeć ten Piękny Polski Głos. Tenor nie ograniczył się tylko do występów wokalnych i przybliżył nam trochę historyjek z Jego życia."
Ocena z 2014-10-20:
Ocena: 5 na 5
Lidka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Łódź jest wyjątkowym miastem dla Pana Marka i jego rodziny, tu poznał swoja żonę, tu urodziła się jego córka Agatka, ciepły, miły człowiek "bez zadęcia":)dostarczył nam niezapomnianych wrażeń za co bardzo DZIĘKUJEMY, ,szczerze polecam koncert "Magnes dusz":)trwa około 1,5h, zakup biletów przez portal internetowy bezproblemowy"
Ocena z 2014-10-20:
Ocena: 5 na 5
Ania lat 25 oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To już drugi mój drugi koncert pana Marka. Za każdym razem cudowna atmosfera oraz niesamowity głos poruszający każdy zakątek duszy. Za każdym razem byłam tak samo zachwycona i wzruszona. Serdecznie polecam każdemu!"
Ocena z 2014-10-19:
Ocena: 5 na 5
Jerzyk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Znakomity koncert s Lodzi i ten cudowny glos . Dziekuje ."
Ocena z 2014-10-19:
Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe przeżycie , super niezapomniany głos a przede wszystkim skromność artysty.Polecam wszystkim zainteresowanym .Zakup biletów bardzo sprawny - świetnie zawsze będę korzystać z tej opcji."
Ocena z 2014-10-19:
Ocena: 5 na 5
Mariusz Bukowski oceniając napisał(a) dodatkowo:
"W dniu wczorajszym tj. 18 października byłem na koncercie Marka Torzewskiego. Koncert wspaniale przygotowany i wykonany. Polecam wszystkim dla których ten rodzaj muzyki jest miły do posłuchania. Portal "KupBilecik" jest jednym z tych portali, który wychodzi na przeciw do klienta..Polecam gorąco zakupy z tego portalu. Mariusz Bukowski"
Ocena z 2014-10-18:
Ocena: 3 na 5
Zdzisław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"No cóż ? Jak sam skomentował artysta, było to niezłe zaskoczenie, nie tylko dla mnie. Jeśli ktoś spodziewa się muzyki operowej, to nic z tego. Ale ogólnie jestem zadowolony - poszedłem dla głosu Marka Torzewskiego i nie zawiodłem się. Poza tym - trochę szmirowaty występ. Żona, która już nie powinna się pokazywać na scenie, a przynajmniej nie pokazywać ciała. Niech będzie sobie menadżerem całości ale bez ekshibicjonizmu. Marek - przydałby się trochę mniej obcisły garnitur i bez tego złota. "
Ocena z 2014-10-18:
Ocena: 5 na 5
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza bardzo udana, głos Marka Torzewskiego i jego humor warte polecenia. Zakup biletu bardzo sprawny. "
Ocena z 2014-10-18:
Ocena: 5 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Marek jestes super..Twoj koncert we Wloclawku to bylo cos wspanialego . Dzieki."
Ocena z 2014-10-14:
Ocena: 5 na 5
nina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"cudowny głos,niezapomniane przeżycia byłam w zeszłym roku nakoncercie .Cz ktoś może wie jak długo trwa koncert MAGNEZ DUSZ"
Ocena z 2014-10-12:
Ocena: 5 na 5
agata szewczyk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"JEST SUPER I BARDZO GO LUBIĘ. AGATA SZEWCZYK LAT 33"
Ocena z 2014-04-27:
Ocena: 5 na 5
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zachwycona tak wspaniałym głosem któremu dorównuje poczucie humoru . Zakup biletu bardzo sprawny . Należy tylko życzyć sobie i innym tak sprawnej obsługi , polecam "
Ocena z 2014-04-14:
Ocena: 5 na 5
Ewa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe przeżycie, jestem pod wielkim wrażeniem. Rewelacyjny tenor z olbrzymim poczuciem humoru. Jestem zachwycona! Zakup i realizacja biletów przebiegła bardzo sprawnie. Polecam!"
Ocena z 2014-04-13:
Ocena: 5 na 5
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert fantastyczny,Pan Marek profesjonalny ,głos cudowny.Na następny koncert wybiorę się nawet do odległego zakątka Polski.Zakup biletu przez internet -bardzo polecam "
Ocena z 2014-04-13:
Ocena: 5 na 5
Sławek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Warto było. Koncert w Radomiu wspaniały, mimo że spodziewałem się więcej operetki. Zakup i realizacja biletów bez problemu."
Ocena z 2014-04-13:
Ocena: 5 na 5
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, niekonwencjonalny.Występ Pana Marka Torzewskiego i zespołu na wysokim poziomie.Zakup biletu przez internet jest super sprawą - nie stoję w kolejce, wybieram sobie miejsce, szybko i wygodnie.Polecam wszystkim ."
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 4 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert odbył się na poziomie nawet miło było, forma przez kupbilecik.pl rewelacyjna szybko i bez problemowo, śmiało polecam."
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 5 na 5
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wyśmienity Tenor z poczuciem humoru, nie śmiem oceniać Pana Torzewskiego bo nie mam takich kompetencji. Ale Ja byłem zafascynowany barwą i siłą głosu. Polecam :)"
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 5 na 5
joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"gorąco polecam, koncert wspaniały, idealny sposób na oderwanie się od dnia codziennego i obowiązków. "
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 5 na 5
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały .Głos Pana Marka na długo pozostaje w pamięci. Wrażenia niesamowite. Zakup biletów przez internet super sprawa ,polecam wszystkim."
Ocena z 2014-04-12:
Ocena: 4 na 5
jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"koncert bardzo dobry zakup biletów przez internet kest ok"
Ocena z 2014-04-10:
Ocena: 5 na 5
Hanka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały, niekonwencjonalny. Głos Pana marka urzekający. A dodatkowo chyba jedyny raz miałam okazję zobaczyć na scenie sześciu tenorów!!! Fajnie, że można tak cudownie bawić się muzyką. Zakup biletu przez internet jest super sprawą - nie stoję w kolejce, wybieram sobie miejsce, szybko i wygodnie."

Marek Torzewski - zobacz więcej informacji i komentarzy »
Polub nas na Facebooku - bądź na bieżąco w wydarzeniach z Twojej okolicy

© 2011-2014 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij