Michał Bajor - Moja miłość

Michał Bajor w repertuarze "Moje podróże"

1 marca 2014 o godz. 17:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 1 marca 2014 o godz. 16:00
Aula PWSZ
ul. Sejmowa 5a , Legnica - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.91 na 5
Ceny biletów: 60 PLN
Dostępność biletów: 30 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Po dwóch latach koncertowania z recitalem piosenek francuskich z albumu "Od Piaf do Garou". Michał Bajor rozpoczyna nową koncertową i fonograficzną przygodę. Nagrał swoją 18-tą płytę pt. "Moje podróże". 13-ście "szczęśliwa dla artysty liczba" autorskich tekstów napisał specjalnie dla niego mistrz, Wojciech Młynarski. Muzykę skomponowali tak uznani twórcy, jak Włodzimierz Korcz Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Michała: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak. Piosenki opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt - znaku zodiaku, spod którego jest Michał. Utwory są, jak zawsze u Michała Bajora, bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych, po zabawne, a nawet żartobliwe. I jedno je mocno łączy - są niezwykle osobiste. Piękne, mądre teksty Wojciecha Młynarskiego są bardzo wyraziste i porywające. I to zarówno te poważne, jak i te pogodne. A kompozycje tak znakomitych muzyków dopełniają całości tego nowego, artystycznego wyzwania artysty. Tradycyjnie, po nagraniu kolejnego krążka, Michał rozpoczyna trasę koncertową, która potrwa dwa sezony. Na koncercie znajdzie się również kilka piosenek z jego starszego repertuaru, jak m. in. "Ogrzej mnie", "Błędny rycerz", "Początek mojej drogi", czy "Moja miłość największa". Wszystkie autorstwa Wojciecha Młynarskiego. Oczywiście, pomysł na kolejny 19-ty album już jest...Ale na razie artysta serdecznie zaprasza Państwa do posłuchania repertuaru z płyty "Moje podróże" i ma nadzieję na szybkie spotkania na koncertach.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!
Ocena z
2016-05-31:

Ocena: 5 na 5
Józef oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Impreza warta polecenia!!!!!!1 Wykonawca na najwyższym poziomie. "
Ocena z
2016-05-26:

Ocena: 5 na 5
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert !!"
Ocena z
2016-05-20:

Ocena: 5 na 5
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artysta dla którego nie umiem znaleźć słów podziwu.Wielki talent,cudowny głos,wspaniała postać...mogła bym słuchać i słuchać.Historie opowiadane pomiędzy piosenkami rewelacyjne co łączy się w jedną całość...odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu i w dodatku taki cierpliwy przy rozdawaniu autografów.Kocham i polecam z serducha i TYLE ;)"
Ocena z
2016-05-19:

Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było to niezapomniane doświadczenie, obcowanie ze wspaniałym Michałem Bajorem pozostawi na zawsze wyjątkowe wspomnienia w moim sercu. Wspaniały głos, niezwykła osobowość - Panie Michale chapeau bas. Z niecierpliwością oczekuje kolejnej Pana płyty."
Ocena z
2016-05-19:

Ocena: 5 na 5
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo mi się podobał. Wiele pięknych piosenek i świetne anegdoty pozwoliły na przemiłe spędzenie wieczoru. W wykonaniu Michała Bajora znane piosenki nabierały innego wyrazu. Trochę szkoda, że tylko jedna z piosenek była z repertuaru tego artysty. Chciałoby się więcej... Ale pomimo tego warto pójść na koncert i posłuchać."
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
Riwana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały, cudowny koncert, polecam."
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, pełen profesjonalizm, polecam wszystkim :)"
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Michał Bajor na scenie to gwarancja artyzmu na najwyższym poziomie. Tym razem również nie zawiódł swojej publiczności. Wspaniały głos, charyzma, cudowny kontakt z widzami, kapitalne poczucie humoru i oczywiście mądre teksty w połączeniu ze wspaniałymi aranżacjami Wojciecha Borkowskiego. Półtoragodzinny recital minął jak sekunda i pozostawił żal ,że na następny trzeba sporo poczekać..."
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ średnio zadowalający. Pan Michał Bajor duzoo mówił - mało śpiewał. Piosenki z nie swojego repertuaru, który jest tak piekny. Szkoda. Sala - ciemna. Cena za bilet zbyt wygórowana - Oto moje osobiste zdanie, które podzielają 3 znajome, które były ze mną na tym wydarzeniu."
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Andrzej Wspaniały koncert od lat śledzę dokonania tego artysty i jeszcze się nie zawiodłem. Po prostu Michał -bliźniak. Polecam wszystkim od lat 2 -do 102 bo takie maluchy też były i świetnie się bawiły jak na większości koncertów tego artysty."
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
Tatiana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny występ! Brawa dla całego zespołu pana Bajora!"
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety na koncert Pana Bajora były ptezentem dla mojej dziewczyny. Szedłem typowo jako osoba towarzysząca :) Dzisiaj jestem już innego zdania. Dziekuje Panu Bajorowi za poczucie humoru, które wywoływały salwy śmiechu! Bardzo dobry koncert nie tylko dla zagorzałych fanów! Polecam!"
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
Ola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały występ "
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowity koncert z moim ulubionym artystą - Michałem Bajorem. Ten unikalny i niepowtarzalny głos.... Jestem mega zadowolona i szczęśliwa "
Ocena z
2016-05-18:

Ocena: 5 na 5
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kapitalny wokal, cudowni muzycy, poczucie humoru pana Michała, anegdoty... tu słowa nie wystarczą, trzeba być przeżyć słuchać wspaniałe wydarzenie naprawdę warto, gorąco polecam"
Ocena z
2016-04-29:

Ocena: 5 na 5
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowite przeżycie, pełen profesjonalizm. Byłem pierwszy raz i jestem zachwycony. Polecam gorąco!"
Ocena z
2016-04-29:

Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ten styl i głos - tylko Bajor ! Cudowny występ !"
Ocena z
2016-04-29:

Ocena: 5 na 5
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zwykle pełen profesjonalizm! No i świetna żywa muzyka rewelacyjnie grana przez zawodowych muzyków. Ukojenie dla duszy i uszu poharatanych przez wrzaskliwe i natarczywe media. Szczerze polecam!"
Ocena z
2016-04-29:

Ocena: 5 na 5
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pierwszy raz byłam na koncercie Pana Michała i na pewno kupie bilet na każdy następny. Klasa, szyk, talent i ogromna skromność artysty sprawiły, że była to uczta dla ucha i oka. Polecam!!!"
Ocena z
2016-04-29:

Ocena: 5 na 5
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mój najwspanialszy Artysta Michał Bajor. Jestem na każdym koncercie w Płocku. Uwielbiam Go. Nie opuszczę kolejnego koncertu. Polecam każdemu."
Ocena z
2016-04-29:

Ocena: 5 na 5
Jarosław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super! Zdecydowanie polecam!"
Ocena z
2016-04-04:

Ocena: 5 na 5
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po raz pierwszy byłem na koncercie Michała Bajora. Na pewno następnych już nie opuszczę. Pełen profesjonalizm, bez okrzyków w stylu "Hej, jesteście tam ...., Hej zróbcie hałas .... " Ciekawe anegdotki z życia przyjaciół artysty. Ręce same składają się do oklasków. "
Ocena z
2016-04-04:

Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miłe przeżycie, dużo wzruszeń, podładowane pozytywne emocje."
Ocena z
2016-04-04:

Ocena: 5 na 5
Barbara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam na już drugi raz na koncercie Michała Bajora. Jestem zachwycona koncertem. Polecam każdemu kto kiedykolwiek miał styczność z twórczością tego artysty."
Ocena z
2016-04-04:

Ocena: 5 na 5
Wiesława oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny kolejny koncert i niezapomniane wrażenia,które na długo zostaną w mojej pamięci.Dziękuję "
Więcej informacji o "Michał Bajor - Moja miłość" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij