Ełckie Centrum Kultury
Ocena: Ocena: 4.95 na 5 | 4.95

Wyjątkowy koncert "ELENI"

5 kwietnia 2014 o godz. 18:30
ul. Wojska Polskiego 47, Ełk
   
   
   
Wolnych jeszcze biletów: 11 szt.
Oczekuje w rezerwacji: 0 szt.
Ceny biletów: 50 zł
Opis wydarzenia - szczegółowe informacje
ELENI - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek. Z muzyką zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu "Ballada", w roku 1975 została zaangażowana do profesjonalnego zespołu "Prometheus". Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem "Prometheus" w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty: "Moja miłość", "Buzuki Disco", "Ty jak niebo". "Ja jak obłok", "Lovers", "Grecja raz jeszcze", "Morze snu", "Muzyka Twoje imię ma", "Miłość jak wino", "Wakacyjny flirt", "Nic miłości nie pokona" oraz największy przebój " Miłości ślad". Za większość powyższych pozycji ELENI otrzymała "Złote Płyty". ELENI posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wprowadziła na pierwsze miejsce krajowych list przebojów takie utwory jak: "Do widzenia mój kochany"," Bawmy się, śmiejmy się", "Chcę kochać", "Za wszystkie noce i dni", "Na miłość nie ma rady", "Ballado hej", "Miłość jak wino". Przez trzy kolejne lata ELENI wygrywała plebiscyt "Lata z radiem" za co uhonorowano ją tytułem "Królowej Polskiej Piosenki". W roku 1986 piosenkarka otrzymała bardzo prestiżową nagrodę "Viktora". Oprócz występów na większych krajowych scenach, ELENI śpiewała wielokrotnie w Paryżu, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, jako nieliczna z artystów śpiewała bezpośrednio dla Papieża Jana Pawła II. Wyjątkową, wspaniałą, charyzmatyczną, piosenkarkę jaką jest ELENI wraz z grupą "Helenic" polecamy z całego serca. Koncert ten będzie niezapomnianym przeżyciem.

Zamawianie biletów - sprzedaż zakończona
Sprzedaż została zakończona
Sprzedaż biletów została zakończona!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi wydarzeniami z naszej oferty.
Ostatnie komentarze i oceny czyli zobacz co o tym artyście sądzą inni...
Ocena z 2014-12-02:
Ocena: 5 na 5
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na koncert wybrałam się z koleżankami, występ był bardzo fajny, czas mile spędzony. Polecam gorąco!!!"
Ocena z 2014-12-01:
Ocena: 5 na 5
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zwykle Eleni nie zawiodła.Piękna muzyka,cudowny głos i miły klimat imprezy.Nic dodać,nic ująć.Po prostu super!!!"
Ocena z 2014-12-01:
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zawsze lubiłam piosenki Eleni, przypominają mi dzieciństwo, rodzinny dom, to piosenki z młodości mojej mamy... więc postanowiłam, że z okazji urodzin zaproszę mamę na koncert. To był najlepszy prezent na świecie! "
Ocena z 2014-12-01:
Ocena: 5 na 5
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo miło spędzony czas, koncert rewelacyjny! Mama i teściowa były bardzo zadowolone. co do transakcji - wzorowa i bezproblemowa! Polecam :)"
Ocena z 2014-12-01:
Ocena: 5 na 5
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam dla teściowej, towarzyszyła jej moja córka. Występ podobno super. Kupno biletów szybko i bez problemów. Czekam na kolejny występ Eleni w Płocku podobno w styczniu wtedy bilety dostanie moja mama"
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert Eleni, niezapomniane wrażenia."
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam dla teściów. Byli zachwyceni. A zakup biletu bezproblemowy i szybki. Polecam. "
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Radek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na koncercie w dniu 29.11.2014 byłem ze swoją drugą połówką. Oboje jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Był to bardzo dobry koncert koncert trwający prawie 2 godziny podczas którego można było usłyszeć wiele pięknych piosenek: począwszy od nowości poprzez utwory greckie aż po piosenki z dawnych lat. A głos Eleni nic a nic się nie zmienia. Tak więc komuś kto nie był, a bedzie miał taką okazję - naprawdę gorąco polecamy. (Jedyna tylko uwaga do organizatorów: Na przyszłość w przypadku oragizowania koncertu w WSFiZ w Białymstoku, proszę zadbać w bardziej czytelne oznakowanie w którym kierunku publiczność ma iść do sali koncertowej, gdyż naszym zdaniem ktoś kto przybył na koncert w te miejsce po raz pierwszy mogł mieć problem ze znalesieniem sali) "
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Czesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłem bilety po raz pierwszy w tej formie jestem zadowolony polecam koncert Eleni wspaniały jesteśmy z żoną zadowoleni"
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Elżbieta z mężem oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiliśmy ponieważ bardzo lubimy repertuar Eleni. Koncert Eleni był przeuroczy, bardzo wzruszający. Tylko szkoda że zabrakło płyt i nie mogliśmy kupić. Może jest szansa żeby zamówić przez Wasz portal najnowszą płytę Eleni. Będziemy wdzięczni za pomoc."
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Marzenka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany, bardzo pozytywnie mnie nastroił na resztę wieczoru. Artystka ciepła, utwory miłe dla ucha. Polecam, warto było... Wychodząc z koncertu słyszałam opinie innych- same pozytywy."
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert.Dziękujemy Tobie kochana Eleni,że tak pięknie śpiewasz."
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Jarek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przeżycie metafizyczne, to więcej niż koncert"
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłanm bilet Mamie na urodziny, proces sprzedaży przebiegł szybko i sprawnie. Koncert piękny, mama zachwycona. "
Ocena z 2014-11-29:
Ocena: 5 na 5
marzenna oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Koncert bardzo się podobał. Piosenki zarówno te najnowsze i te z poprzednich lat piękne, refleksyjne. Wieczór z Eleni bardzo udany.""
Ocena z 2014-11-29:
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert Eleni w Płocku.Super atmosfera.Subtelny głos Eleni sprawił, że wraz z koleżanką świetnie się bawiłyśmy. Bilety dotarły szybko, dziękuję i pozdrawiam."
Ocena z 2014-11-29:
Ocena: 5 na 5
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert, piękne przeżycie, gorąco polecam wszystkim zabieganym którzy chcą na chwilę oderwać się od życia codziennego, zapomnieć na chwilę o problemach i troskach:)"
Ocena z 2014-11-29:
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłem przez internet dla mojej żony. Pani Eleni, to ciepła kobieta. Dziękuję Ci za bilecik. Mila obsługa. Polecam koncerty pani Eleni, oraz Kup Bilecik. pozdrawiam. "
Ocena z 2014-11-29:
Ocena: 5 na 5
Violka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam dla rodziców - proces sprzedaży bez zastrzeżeń - szybko i prosto.Rodzice zachwyceni:)"
Ocena z 2014-11-29:
Ocena: 4 na 5
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo odpowiadała mi taka forma zakupu, jednak po wejściu na salę okazało się, że - jak wiele innych osób - posiadamy bilety na te same miejsca. Zostały oczywiście dla nas dostawione fotele i nie wpłynęło to na jakość koncertu, ale tak nie powinno zdarzać się. Jeśli chodzi o Eleni to od lat zachwyca pięknym głosem, ciepłem i spokojem ....."
Ocena z 2014-11-28:
Ocena: 5 na 5
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam dla rodziców na prezent, ponieważ uwielbiają Eleni, a ja uwielbiam robić im niespodzianki. Pierwszy raz skorzystałam z takiej formy zakupu biletów i jestem bardzo zadowolona z szybkości i sprawności serwisu. Polecam gorąco ! A radość rodziców - bezcenna !! :)"
Ocena z 2014-11-26:
Ocena: 5 na 5
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety zakupiłam dla teściów jak i dla siebie i mojego męża oczywiście występ był rewelacyjny. Głos i ciepło bijące od Eleni to jest to co daje pozytywne spojrzenie na otaczający świat :). "
Ocena z 2014-11-24:
Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam w ilości 3 szt. Jestem bardzo zadowolona z występu Eleni i z takiej formy zakupu biletów"
Ocena z 2014-11-23:
Ocena: 5 na 5
Ula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam na teściowej- uwielbia Eleni, i tym razem była Nią zachwycona. Samo kupno biletów- szybko i bez problemów."
Ocena z 2014-11-22:
Ocena: 5 na 5
Ula O-ka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo fajny koncert.Bijące ciepło i wspaniały głos Eleni sprawił,że było bardzo sympatycznie.Mama, Mama-teściowa bardzo,bardzo zadowolone i mi współtowarzyszce tego wydarzenia też się bardzo podobało."

Eleni - zobacz więcej informacji i komentarzy »
Polub nas na Facebooku - bądź na bieżąco w wydarzeniach z Twojej okolicy

© 2011-2014 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij