Eleni

Wyjątkowy koncert "ELENI"

5 kwietnia 2014 o godz. 18:30
*) Sprzedaż biletów trwa do 5 kwietnia 2014 do godz. 17:30
Ełckie Centrum Kultury
ul. Wojska Polskiego 47, Ełk - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 4.95 na 5
Ceny biletów: 50 zł
Dostępność biletów: 11 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij wydarzenie!
ELENI - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek. Z muzyką zetknęła się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu "Ballada", w roku 1975 została zaangażowana do profesjonalnego zespołu "Prometheus". Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem "Prometheus" w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty: "Moja miłość", "Buzuki Disco", "Ty jak niebo". "Ja jak obłok", "Lovers", "Grecja raz jeszcze", "Morze snu", "Muzyka Twoje imię ma", "Miłość jak wino", "Wakacyjny flirt", "Nic miłości nie pokona" oraz największy przebój " Miłości ślad". Za większość powyższych pozycji ELENI otrzymała "Złote Płyty". ELENI posiada w swoim repertuarze wiele standardów światowych, a ponadto sama wylansowała i wprowadziła na pierwsze miejsce krajowych list przebojów takie utwory jak: "Do widzenia mój kochany"," Bawmy się, śmiejmy się", "Chcę kochać", "Za wszystkie noce i dni", "Na miłość nie ma rady", "Ballado hej", "Miłość jak wino". Przez trzy kolejne lata ELENI wygrywała plebiscyt "Lata z radiem" za co uhonorowano ją tytułem "Królowej Polskiej Piosenki". W roku 1986 piosenkarka otrzymała bardzo prestiżową nagrodę "Viktora". Oprócz występów na większych krajowych scenach, ELENI śpiewała wielokrotnie w Paryżu, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, jako nieliczna z artystów śpiewała bezpośrednio dla Papieża Jana Pawła II. Wyjątkową, wspaniałą, charyzmatyczną, piosenkarkę jaką jest ELENI wraz z grupą "Helenic" polecamy z całego serca. Koncert ten będzie niezapomnianym przeżyciem.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!
Ocena z 2015-08-02:
Ocena: 5 na 5
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Kupiłem bilety po raz pierwszy w tej formie i jestem zadowolony. Polecam. Koncert Eleni wspaniały, jesteśmy z żoną zadowoleni""
Ocena z 2015-07-30:
Ocena: 5 na 5
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert Eleni jest wyjątkowa polecam nawet młodszemu pokoleniu"
Ocena z 2015-01-30:
Ocena: 5 na 5
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem bardzo zadowolona.Wspaniały koncert trwający jak zwykle za krótko, a nasza kochana Eleni jak zawsze piękna cudowna i niepowtarzalna"
Ocena z 2015-01-30:
Ocena: 5 na 5
Paulina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ był udany, bardzo dobrze bawiłam się, po koncercie Eleni z uśmiechem i bardzo chętnie podpisywała płyty, wspaniale zaśpiewała, wieczór był cudowny. Polecam każdemu!!!"
Ocena z 2015-01-30:
Ocena: 5 na 5
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wielkie dzieki dla Eleni i jej zespolu to byla piekna uczta dla ducha ,jej koncert tylko potwierdza to jak w zyciu jest wazna milosc . Wlewa w nasze serca ogrom nadziei a swoja postawa wskazuje co piekne i dlaczego warto zyc i usmiechac sie . Co do transakcji -wzorowa i bezproblemowa polecam "
Ocena z 2015-01-30:
Ocena: 5 na 5
Basia i Bogusia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert wspaniały! Lokalizacja (Dom Kultury Służew Warszawa) rewelacyjna. Mamy wrażenie, że z biegiem lat Eleni i jej zespół są jeszcze lepsi!!! Cudowny powrót do przeszłości. Płyty kupione, autograf zdobyty, zdjęcie również - i to bez żadnych problemów. Polecamy wszystkim kochającym greckie klimaty! :-)"
Ocena z 2015-01-30:
Ocena: 5 na 5
Grażyna Grzymkow oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super-uwielbiamy Eleni, śpiewamy razem z piosenkarką , wiec wieczór spędzony uroczo i oby takich koncertów było w Warszawie więcej.Pozdrawiamy zarówno Eleni jak i cały pięknie grający zespół muzyków"
Ocena z 2015-01-06:
Ocena: 5 na 5
Justyna Piotrows oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo kochana dobra i ciepła osoba"
Ocena z 2014-12-02:
Ocena: 5 na 5
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na koncert wybrałam się z koleżankami, występ był bardzo fajny, czas mile spędzony. Polecam gorąco!!!"
Ocena z 2014-12-01:
Ocena: 5 na 5
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak zwykle Eleni nie zawiodła.Piękna muzyka,cudowny głos i miły klimat imprezy.Nic dodać,nic ująć.Po prostu super!!!"
Ocena z 2014-12-01:
Ocena: 5 na 5
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zawsze lubiłam piosenki Eleni, przypominają mi dzieciństwo, rodzinny dom, to piosenki z młodości mojej mamy... więc postanowiłam, że z okazji urodzin zaproszę mamę na koncert. To był najlepszy prezent na świecie! "
Ocena z 2014-12-01:
Ocena: 5 na 5
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo miło spędzony czas, koncert rewelacyjny! Mama i teściowa były bardzo zadowolone. co do transakcji - wzorowa i bezproblemowa! Polecam :)"
Ocena z 2014-12-01:
Ocena: 5 na 5
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam dla teściowej, towarzyszyła jej moja córka. Występ podobno super. Kupno biletów szybko i bez problemów. Czekam na kolejny występ Eleni w Płocku podobno w styczniu wtedy bilety dostanie moja mama"
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert Eleni, niezapomniane wrażenia."
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiłam dla teściów. Byli zachwyceni. A zakup biletu bezproblemowy i szybki. Polecam. "
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Radek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na koncercie w dniu 29.11.2014 byłem ze swoją drugą połówką. Oboje jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni. Był to bardzo dobry koncert koncert trwający prawie 2 godziny podczas którego można było usłyszeć wiele pięknych piosenek: począwszy od nowości poprzez utwory greckie aż po piosenki z dawnych lat. A głos Eleni nic a nic się nie zmienia. Tak więc komuś kto nie był, a bedzie miał taką okazję - naprawdę gorąco polecamy. (Jedyna tylko uwaga do organizatorów: Na przyszłość w przypadku oragizowania koncertu w WSFiZ w Białymstoku, proszę zadbać w bardziej czytelne oznakowanie w którym kierunku publiczność ma iść do sali koncertowej, gdyż naszym zdaniem ktoś kto przybył na koncert w te miejsce po raz pierwszy mogł mieć problem ze znalesieniem sali) "
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Czesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłem bilety po raz pierwszy w tej formie jestem zadowolony polecam koncert Eleni wspaniały jesteśmy z żoną zadowoleni"
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Elżbieta z mężem oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bilety kupiliśmy ponieważ bardzo lubimy repertuar Eleni. Koncert Eleni był przeuroczy, bardzo wzruszający. Tylko szkoda że zabrakło płyt i nie mogliśmy kupić. Może jest szansa żeby zamówić przez Wasz portal najnowszą płytę Eleni. Będziemy wdzięczni za pomoc."
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Marzenka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert udany, bardzo pozytywnie mnie nastroił na resztę wieczoru. Artystka ciepła, utwory miłe dla ucha. Polecam, warto było... Wychodząc z koncertu słyszałam opinie innych- same pozytywy."
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert.Dziękujemy Tobie kochana Eleni,że tak pięknie śpiewasz."
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Jarek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przeżycie metafizyczne, to więcej niż koncert"
Ocena z 2014-11-30:
Ocena: 5 na 5
Ania oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupiłanm bilet Mamie na urodziny, proces sprzedaży przebiegł szybko i sprawnie. Koncert piękny, mama zachwycona. "
Ocena z 2014-11-29:
Ocena: 5 na 5
marzenna oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Koncert bardzo się podobał. Piosenki zarówno te najnowsze i te z poprzednich lat piękne, refleksyjne. Wieczór z Eleni bardzo udany.""
Ocena z 2014-11-29:
Ocena: 5 na 5
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert Eleni w Płocku.Super atmosfera.Subtelny głos Eleni sprawił, że wraz z koleżanką świetnie się bawiłyśmy. Bilety dotarły szybko, dziękuję i pozdrawiam."
Ocena z 2014-11-29:
Ocena: 5 na 5
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękny koncert, piękne przeżycie, gorąco polecam wszystkim zabieganym którzy chcą na chwilę oderwać się od życia codziennego, zapomnieć na chwilę o problemach i troskach:)"
Więcej informacji o "Eleni" - zobacz »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij