KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Ostra Jazda

Ostra Jazda - komedia - spektakl dla widzów dorosłych

10 marca 2019 o godz. 16:30

Sprzedaż trwa do: 10 marca 2019 o godz. 15:30

Bohaterów Warszawy 4, Pruszków - mapa »

Dostępność: mniej niż 50 biletów
Ceny biletów: od 85 do 95 PLN
4 bilety aktualnie w rezerwacji - nieopłacone w terminie wrócą do sprzedaży!
Ostatnia rezerwacja została złożona 19 godzin i 3 minuty temu!
"OSTRA JAZDA" teatr Komedia Warszawa

Do czego zdolni są ludzie z dnia na dzień pozbawieni pracy? Do czego zdolni są ludzie, którzy nienawidzą swej pracy? Wreszcie, do czego zdolni są ludzie, którzy przebywają w towarzystwie pozbawionych i nienawidzących pracy? Niestety, chyba do wszystkiego...Nawet do tego, aby porzucić utarte koleiny znanej, bezpiecznej oraz akceptowalnej społecznie rodzinnej codzienności i rzucić się w nieznane i mroczne objęcia showbiznesu...Nieco roznegliżowanego showbiznesu... No dobrze, bądźmy szczerzy - zupełnie nagiego showbiznesu. Cóż, właściwie... pornobiznesu... Dalej już tylko może być śmiesznie. Nawet bardzo śmiesznie. Bohaterowie "Ostrej jazdy" poprzez udział w niefortunnej przygodzie z kinem niezupełnie familijnym przeżyją niezwykłe emocjonalne wstrząsy i prawdziwe duchowe rozterki. Jednak konieczność zmierzenia się z nagą rzeczywistością - momentami w sensie dosłownym - pozwala im spojrzeć na siebie i na ludzi wokół w zupełnie inny niż dotychczas sposób. Pozwala im poznać nagą prawdę...o przepraszam, po prostu prawdę o sobie. I popaść w kolejne tarapaty, tyle tylko, że tym razem miłosne...

"Ostra jazda" to brawurowa komedia Norma Fostera z nieoczekiwaną pointą i znakomitą obsadą - Katarzyna Żak, Julia Kamińska, Mirosław Baka, Jan Jankowski i Przemysław Sadowski.

Nagość jeszcze nigdy nie była tak śmiesznie ubrana jak w naszej najnowszej prapremierze!

Spektakl dla widzów od 18 roku życia.
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
19 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Doskonała gra aktorska!!! Mirosław Baka - wymiata!!!:):):) "Polecam!!! Świetna rozrywka, zabawne teksty, świetni aktorzy." Tak jak pisze Pan poniżej - 5 minutowa owacja na stojąco była dowodem na to, że warto było iść na spektakl i spędzić bardzo miły wieczór!!!"
19 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Przemysław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Oglądając spektakl przykro mi się zrobiło, że tak zdolni aktorzy trwonią swój talent na granie w mydlanych operach. Nie ma niczego ponad bezpośredni kontakt z artystą. Dziękuje. Spędziłem bardzo przyjemny wieczór."
19 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super przedstawienie. Pierwsza część ok. , za to druga rozbawiła nas do łez :) Polecam z całego serca."
18 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny spektakl,wspaniała gra wszystkich aktorów a pan M. Baka niesamowity. Super zabawa i rozrywka na 100 % czego dowodem 5 minutowa owacja na stojąco . Gorąco polecam."
18 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Julian oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam. Świetna rozrywka, zabawne teksty, świetni aktorzy."
18 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Taborowska oceniając napisał(a) dodatkowo:
"bardzo miło spędzony czas, wspaniała gra aktorska, polecam. Aktorzy i publiczność z humorem, spektakl warty zobaczenia, można było się uśmiać i szybko minął czas, bo dobrze wyreżyserowana akcja. Polecam raz jeszcze. "
18 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Ewelina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny spektakl, dobra gra aktorska. Polecam"
18 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Ryszard oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Miałem okazję znów podziwiać Pana Mirosława Bakę (świetnie pasuje do roli w tym przedstawieniu, choć również świetny był w "Selfie.com"). Pani Wierzbicka lepiej tu zagrała, niż w "Kochanie, wróciłem". Świetnie zabawiali publiczność i pan Jan Jankowski (jego rola rola mogłaby jednak być tu bardziej rozwinięta), i pan Przemysław Sadowski... A dla Pani Magdy Wójcik chętnie obejrzałbym jeszcze raz. No i krótko na koniec: zaje(pip!)ste przedstawienie! Kto był, to doceni :)"
18 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka godna polecenia. Świetna gra Mirosława Baki. Super zabawa."
18 lutego 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobra rozrywka w codzienności :) Rewelacyjna gra aktorska "
Zobacz inne wydarzenia z miasta Pruszków...
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno