KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Stand-up Nowe Rozdanie

Stand-up Nowe Rozdanie

10 marca 2019 o godz. 20:00

Sprzedaż trwa do: 10 marca 2019 o godz. 19:00

ul. Jana Pawła II 3, Słupsk - mapa »

Dostępność: mniej niż 20 biletów
Ceny biletów: 60 PLN
Get your shit together Tyrone! Idzie ogień i pożoga, które pochłonie Twoje miasto. Przed Wami grupa ludzi, którzy nie biorą jeńców, za to uwielbiają rozbestwione tłumy. Ziomkostwo, które wychodzi na scenę zawsze musi tworzyć dobry klimat i tutaj nie ma od tej reguły wyjątku. W Waszym mieście zawitają i puszczą je z dymem:

Kacper Ruciński - najprawdziwszy, z krwi i kości złodupiec, którego meandry umysłu są nie do przebycia dla zwykłych kmiotków, także lepiej odróbcie lekcje przed występem dzieciaki. Może i nie jest najstarszy w tej ekipie, ale na pewno najbardziej doświadczony, co widać na scenie. Jego nic i nikt nie pokona

Mateusz Socha - naturszczyk i dzik, który na dokładkę całkiem nieźle wygląda. Mózg całej operacji, ogarniacz i bajarz. Jedno jest pewne - w każdej historii jaką przeżyliście w swoim życiu było za mało Matiego. Czas na więcej Matiego. Mati jak Wam wejdzie do głowy, to już nie wyjdzie. Najdziwniejsze jest to, że wcale Wam to nie będzie przeszkadzać.

Piotr Zola Szulowski - zerwany z łańcucha wilk, który rzuci Wam się do gardeł obnażając jak wygląda rodzinne życie i czego w nim brakuje. Wszyscy niby wiecie, ale nie chcecie tego do siebie dopuścić, więc on jest od tego, żebyście otworzyli oczy na to, że nie wszystko jest takie piękne. Za to jakie to wszystko jest zabawne!

Michał Kutek - trochę taki inteligencik, trochę taki dresiarz. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. Głos rozsądku i trzeźwości w tym skalanym gronie szaleńców.

Darek Gadowski - romantyk i nienawistnik, pochłonięty przez odmęty rodzinnego Koszalina nie mógł stać się nikim innym, niż jest teraz, czyli sobą. Poświęcił swoje życie, relacje, rodzinę, wszystko poświecił na to, aby być Darkiem Gadowskim, nieociosanym Kryształem, zawsze trochę zaskoczonym tym, jak daleko może sięgnąć głupota.

Tomasz Boras Borkowski - mogłoby się wydawać, że ludzie w tym wieku nie powinni już żyć, a na pewno tworzyć. Ten skurczybyk nie dość, że robi obie te rzeczy, to jeszcze w jakim stylu! Boras ma aparycję skromną, ale błysk w oku młodzieńczy, porwie Was swoimi krótkimi, całkiem jak na niego szybkimi żarcikami.

PROMOCJA WALENTYNKOWA TRWA DO 14.02.2019r.
Kod rabatowy na -10%: zqhluntr0v
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
24 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztos"
24 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
MeGGi oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kacper jak zawsze rządzi! :D Nieznany też lepszy wariat :D Ogólne fajne występy i kupa śmiechu! Polecam! "
24 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Ireneusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super "
23 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Hiper super. Pełne zadowolenie."
23 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
AGNIESZKA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super! Gorąco polecam. Na pewno jeszcze skorzystam i będę polecała znajomym. "
23 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Oglądam stand up'y od dawna, ale pierwszy raz byłem na koncercie/występie, jak zwał tak zwał. Na żywo o wiele lepsze wrażenia, takie 3D bueheheh. Polecam zabawa przednia, cała grupa ostro daje do pieca, najlepsza interakcja z widownią :) "
20 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Piotr oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna impreza!"
14 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Mega! Ostatni występ - rewelacja!"
13 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"REWELACJA"
12 maja 2019
Ocena: 5 na 5

pl
Mateusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"smiechowo. dobrzeeee"
Zobacz inne wydarzenia z miasta Słupsk...
29 czerwca 2019
godz. 19:00
37 opinii:
Średnia ocena: 4.89 / 5
12 czerwca 2019
godz. 19:00
669 opinii:
Średnia ocena: 4.97 / 5
14 września 2019
godz. 19:00
159 opinii:
Średnia ocena: 4.95 / 5
7 lipca 2019
godz. 20:00
0 opinii:
Średnia ocena: 0 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno