KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Wieczór Komedii Improwizowanej

Jaworznicki Festiwal Komedii

16 marca 2019 o godz. 18:00

Sprzedaż trwa do: 16 marca 2019 o godz. 17:00

A. Mickiewicza 2, Jaworzno - mapa »

Dostępność: mniej niż 30 biletów
Ceny biletów: 20 PLN
Grupa AD HOC
WIECZÓR KOMEDII IMPROWIZOWANEJ

"Jest to spektakl składający się z kilkunastu skeczy oraz piosenek tworzonych na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. Tutaj może wydarzyć się wszystko! Widzowie decydują o najważniejszych kwestiach - wybierając postaci, miejsca akcji lub temat, który zainspiruje do stworzenia sceny "tu i teraz".
Muzyka na żywo, tworzona przez pianistę z wieloletnim doświadczeniem, stanowi dodatkowy atut wzbogacający występ. Od wielu lat Grupa AD HOC współpracuje również z zespołem muzycznym ImproBand, który często stanowi dodatkową atrakcję wieczoru.
Ze względu na improwizowany charakter występu, może on nawiązywać do branży, tematu eventu lub charakteru firmy organizującej wydarzenie.

Każdy z występów to wyjątkowe wydarzenie. Spontaniczność, nieprzewidywalność oraz energia z jaką tworzone są kolejne sceny, składają się na niezapomniane widowisko. Najważniejszym elementem występu jest publiczność, która kieruje jego przebiegiem. Oznacza to, że publiczność nie tylko ogląda, ale również, w trakcie spektaklu, staje się jego współtwórcą. Prowadzący ma ciągły kontakt z widzami - aktywizuje ich, uruchamia kreatywność, czerpie od odbiorców zarówno pomocne wskazówki, jak i trudniejsze sugestie, które stają się wyzwaniem dla występujących.

W repertuarze znajdują się również improwizowane sceny, w których to widz występuje razem z improwizatorami na scenie. Żadna inna forma występu scenicznego nie angażuje publiczności w tak dużym stopniu, jak występ improwizowany."

W skład Grupy AD HOC wchodzą:
Alan Pakosz
Jan Malinowski
Michał Próchniewicz
Michał Jeffrey Ociepa
Aneta Stokes
Karol Bulski (Muzyk)
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Ostatnie komentarze naszych widzów...
27 stycznia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Irek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny występ czekam na następny i polecam wszystkim!! polecam www.kupbilecik.pl "
25 stycznia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Jagoda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie pierwsza klasa! Spontanicznie, dużo śmiechu i dobrej zabawy. Bilety jak zwykle kupione prosto i szybko przez "kupbilecik":)"
25 stycznia 2013
Ocena: 3 na 5

pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"było bosko i nie mogę się doczekać kolejnej edycji! :)"
25 stycznia 2013
Ocena: 5 na 5

pl
Sabina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"kapitalny występ, niezły flow! wydaje mi się, że każdy miał swoje przysłowiowe 5 minut na scenie;) zrównoważony polot, kapitalne teksty no i ta gra aktorska!:)"
Zobacz inne wydarzenia z miasta Jaworzno...
8 października 2019
godz. 18:00
405 opinii:
Średnia ocena: 4.9 / 5
7 lipca 2019
godz. 12:00
1 opinia:
Średnia ocena: 5 / 5
20 października 2019
godz. 16:00
224 opinie:
Średnia ocena: 4.92 / 5
27 lipca 2019
godz. 12:00
1 opinia:
Średnia ocena: 5 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno